94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506342) MIESZKANIE na SPRZEDAŻBorne Sulinowo,
MIESZKANIE NA 1 PIĘTRZE
BORNE SULINOWO - TU SIĘ ODDYCHA
1 PIĘTRO - MIESZKANIE DO WŁASNEGO WYKOŃCZENIA

Bezczynszowe mieszkanie W STANIE DO WYKOŃCZENIA WEDŁUG WŁASNEJ ARANŻACJI położone na I piętrze, w bardzo dobrej lokalizacji. 

Opis mieszkania (jest samodzielność lokalu mieszkalnego) o pow. 39,40 m2 położonego na 1 piętrze przy ul. Słowackiego 7b/6 w Bornem Sulinowie:

- pokój (pow. 18,32 m2),
- kuchnia (pow. 7,70 m2)
- łazienka (pow. 3,92 m2),
- przedpokój (pow. 9,46 m2).
W całym mieszkaniu okna pcv.
Pomieszczenie piwniczne nr 6 o pow. 1,40 m2.
Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Przewidziane jest ogrzewanie własne i ciepła woda z gazowego piecyka dwufunkcyjnego.
Budynek posadowiony jest na wydzielonej działce nr 37/116 o pow. 363 m2 wraz z działką nr 37/115 o pow. 1122 m2.
Z lokalem związny jest udział 70/1000 części w segmencie nieruchomości zabudowanej budynkiem położonym w Bornem Sulinowie przy ul. Słowackiego na działce nr 37/116 i 37/115;

Przeznaczenie działki: 190 MW, MN, U - Teren zabudowy mieszkalnej wielorodzinnej, jednorodzinnej i usługowej.
Budynek wyposażony jest w instalacje: wodno-kanalizacyjną, gazową, elektryczną, telefoniczną. Każde mieszkanie ma własne ogrzewanie gazowe.
Konstrukcja więźby dachowej drewniana pokryta dachówką. 

Budynek położony jest w pobliżu centrum miasta, w bliskiej odległości sklepów, kościoła, poczty, przystanku BUS i hali sportowej oraz Jeziora Pile.
 
Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu Jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". 

Odległości:
- droga  krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km;
- Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). 

Kupujący bez prowizji.

Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.

Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu). 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506342
Miejscowość
Borne Sulinowo
Gmina
Borne Sulinowo
Ulica
Słowackiego
Powierzchnia całkowita
39 m2
Liczba pokoi
1
Piętro
1
Liczba pięter
2
Cena cena w innych walutach
110 500 PLN
Cena za m2
2 805 PLN
Forma własności
Własność
Ogrzewanie
Gazowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę