94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 0506345) MIESZKANIE na SPRZEDAŻSzczecinek,
Mieszkanie przy parku wyjątkowa lokalizacja
OFERTA ZAREZERWOWANA! 
DUŻE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z WIDOKIEM NA PARK I JEZIORO.
(PIĘTRO KAMIENICY) 
SZCZECINEK, UL. ORDONA. 

Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 99,37m2, położony na I piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy. Wg księgi wieczystej mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju i werandy.   
W budynku zrobiony jest nowy dach i kominy, budynek jest w trakcie remontu elewacji frontowej. Na posesji jest możliwość parkowania auta. Łazienka podczas remontu została ocieplona od środka, powiększona została poprzez połączenie kuchni i łazienki, kuchnia została przeniesiona do pokoju, tworząc kuchnię z jadalnią.  
Opis pomieszczeń:  
- pokój (ok. 32m2) – panele podłogowe, ściany malowane, sofa, okna pcv, drewniane podwójne drzwi na werandę, weranda (ok. 7m2); 
- pokój (ok. 22,3m2) – panele podłogowe, ściany malowane, łóżko, meble, okna pcv, drzwi na klatkę schodową (zaślepione);  
- kuchnia (ok. 22,6m2) – panele podłogowe w części terakota, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, płyta indukcyjna `Bosch`, piekarnik `Bosch`, zmywarka `Bosch`, lodówka `Samsung`, okna pcv;  
- łazienka (ok. 10,8m2) - terakota, glazura, w części ściany malowane, kabina prysznicowa, podwójna umywalka, wc, piecyk gazowy `Junkers`, pralka, okno pcv;  
- przedpokój (ok. 5,2m2) – panele podłogowe, ściany malowane.  

Do lokalu przynależą trzy pomieszczenia piwniczne o pow. 31,6m2.  

Administrator budynku: Alternatywy – Gospodarka Nieruchomościami sp. z o.o.  
Opłaty miesięczne wg stanu na styczeń 2023 r. wynoszą ok. 390 zł (eksploatacja, fundusz remontowy).  
Dodatkowo należy doliczyć opłaty za wodę, gaz, wywóz śmieci i prąd.  
Ogrzewanie gazowe.  
Ciepła woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego.  

Z lokalem związany jest udział do 227/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 313/2 o pow. 993m2.  
W planie zagospodarowania przestrzennego budynek w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny został określony jako budynek o wartościach historycznych i cechach zabytkowych chroniony planem miejscowym.   

Kupujący nie płaci prowizji.   
Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.    
Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).       

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
0506345
Miejscowość
Szczecinek
Gmina
Szczecinek
Ulica
Ordona
Powierzchnia całkowita
99 m2
Liczba pokoi
2
Piętro
1
Liczba pięter
3
Cena cena w innych walutach
454 000 PLN
Cena za m2
4 569 PLN
Forma własności
Własność
Ogrzewanie
Gazowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę