94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1001356) LOKAL na WYNAJEMKoszalin, Przylesie
Lokal użytkowy - Koszalin
DO WYNAJĘCIA
LOKAL UŻYTKOWY
PRZY FAŁATA
W KOSZALINIE
Lokal użytkowy ( handlowo- usługowy) z witryną wystawową przy głównej, asfaltowej ulicy Fałata w Koszalinie. Lokal, ten znajduje się na parterze ( wejście po schodkach) , o powierzchni 45m 2 i składa się z jednego pomieszczenia i toalety po remoncie ( nowa glazura i nowe gresy na podłodze, ściany i sufit gładzie malowane oraz nowa armatura sanitarna).
W lokalu ściany pomalowane na kolorowo a sufity są białe i lampy oświetleniowe w płytach typu karton- gips. Na podłodze terakota. Drzwi zewnętrzne wejściowe od ulicy ww.
Lokal świetnie nadaje się na biuro np. kancelarię, biuro księgowe lub firmę ubezpieczeniową, szkoleniową lub inne usługi oraz handel.
Ogrzewanie: c. o. własne gazowe
Kanalizacja miejska i woda, prąd oraz gaz w lokalu
Zabezpieczenia: kraty
Dodatkowo płatne oprócz miesięcznego czynszu najmu dla właściciela: za prąd(prąd podlicznik) według wskazań licznika oraz za gaz proporcjonalnie według zużycia. Woda w czynszu najmu.
Dostępny Internet Wi-Fi – bezprzewodowy lub we własnym zakresie.
Miesięczny czynsz najmu dla właściciela wynosi : 2.500,00 zł brutto .
UWAGA!
W lokalu wysokość pomieszczenia wynosi : 2,71 m.
Okna: PCV .
Lokal położony jest na dużym Osiedlu mieszkaniowym Przylesie w Koszalinie w niedalekiej odległości od centrum Koszalina, w ciągu handlowym, obok lokalu `CUKIERNIA NIEDŹWIADEK`, `ALAB`, PUB, sklepy, markety spożywcze np. : `STOKROTKA`, `ŻABKA`, szkoła, przedszkola ,przystanek MZK , itp.
Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikiem odpowiedzialnym zawodowo za ofertę, nr lic. zaw. 45. 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1001356
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Koszalin
Ulica
Fałata
Dzielnica - osiedle
Przylesie
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
Lokal użytkowy
Powierzchnia całkowita
45 m2
Piętro
parter
Cena cena w innych walutach
2 500 PLN
Cena za m2
56 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę