94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402785) DOM na SPRZEDAŻPowiat koszaliński,
Bliźniak przy lasie, gmina Manowo, 35 km od morza

Dom bliźniak w otoczeniu lasu - 80 m2, 3 pokoje, gmina Manowo, 35 km od morza.

Budynek przedwojenny, gruntownie wyremontowany kilka lat temu. Zmieniono pokrycie dachowe oraz wykonano nową elewację z ociepleniem. Wymienione zostały okna i drzwi.

Na parterze mamy do dyspozycji salon z kuchnią (oddzielone ścianą ażurową) oraz łazienkę i osobne WC z prysznicem. Na piętrze mamy 2 pokoje. Jeden z nich posiada dużą garderobę, którą również można użytkować jako oddzielny pokój.

Przed wejściem do budynku mamy do dyspozycji werandę. Wygodne miejsce na poranną kawę czy wieczorną lampkę wina.

Oprócz budynku mieszkalnego nieruchomość posiada zabudowania gospodarcze. W jednym z nich mamy kuchnię letnią. Oprócz tego jest tu garaż oraz szopy służące obecnie przede wszystkim do składowania drewna opałowego.

Ogrzewanie budynku z kominka z rozprowadzeniem ciepła do kuchni i pokoi na piętrze.

Budynki posadowione na działce o powierzchni prawie 1000 m2.

Nieruchomość bezpośrednio przylega do lasu.

Doskonała lokalizacja dla miłośników morza i natury

Zdecydowanym atutem nieruchomości jest jej położenie. Urokliwa miejscowość jest usytuowana w centrum lasu. Mieszka tu na stałe tylko siedem rodzin. Oprócz rozległych lasów w promieniu kilku kilometrów mamy dostępne również jeziora i rzekę Radew. Okolice to istny raj dla wędkarzy, grzybiarzy czy zbieraczy runa leśnego. Droga leśna, utwardzona (3 km) prowadzi do DK11 a do węzła Koszalin Południe na drodze S11 wynosi zaledwie około 7 km, co pozwala na szybki i łatwy dostęp do głównych szlaków komunikacyjnych. Dzięki temu możesz w ciągu 25 minut dotrzeć na plażę do Mielna lub w ciągu 35 minut do Kołobrzegu.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402785
Miejscowość
Powiat koszaliński
Gmina
Manowo
Ulica
Gmina Manowo
Rodzaj domu
Dom bliźniak
Cena cena w innych walutach
360 000 PLN
Powierzchnia całkowita
80 m2
Powierzchnia działki
983 m2
Liczba pokoi
3
Liczba pięter
1
Rok budowy
1930
Forma własności działki
(Nieznany)
Ogrzewanie
Kominkowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę