94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402862) DZIAŁKA na SPRZEDAŻKołobrzeg - Zieleniewo ,
Działka siedliskowa, 1900 m2 przy Kołobrzegu.

Działka siedliskowa o pow. 1900 m2 na obrzeżach Kołobrzegu. Do plaży Bałtyku jest stąd w linii prostej ok. 4 km. Nieruchomość jest zlokalizowana na terenie, który posiada Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Według planu działka przeznaczone jest pod zabudowę zagrodową z dopuszczeniem agroturystyki. 

Działka płaska, pokryta trawą. 

Media (energia elektryczna, woda, kanalizacja i gaz) dostępne w drodze, w odległości ok. 200 metrów. 

Działka położona przy drodze utwardzonej łączącej miejscowości Zieleniewo i Korzystno. Obydwie te miejscowości traktowane są jako przedmieścia Kołobrzegu. Parcela ma wielkość 1900 m2 co jest wyjątkowe w tej 

lokalizacji. MPZP dopuszcza obecnie podział nieruchomości na minimum 3000 m2. 

Teren, na którym znajduje się nieruchomość jest idealnym miejscem do odpoczynku. Nigdy tu nie będzie przemysłu ani przedsięwzięć, które mocniej obciążają środowisko gdyż jest to teren, pod którym występują złoża solankowe.

Bogactwo przyrody np. ssaków a zwłaszcza ptaków występujących tylko na wybrzeży Bałtyku daje możliwości szeroko zakrojonych obserwacji ptasiej migracji i osiedleń. 

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402862
Miejscowość
Kołobrzeg - Zieleniewo
Gmina
Kołobrzeg
Ulica
Wczasowa
Cena cena w innych walutach
420 000 PLN
Cena za m2
219 PLN
Powierzchnia działki
1 920 m²
Rodzaj działki
Działka
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę