94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402912) MIESZKANIE na SPRZEDAŻKoszalin, Przylesie
2 pokoje, 37 m2, winda, Przylesie, Koszalin

Mieszkanie 37 m2, 2 pokoje, 7 piętro, vis-a-vis Politechniki Koszalińskiej, Osiedle Przylesie, Koszalin.

Słoneczne mieszkanie na jednym z ulubionych przez Koszalinian osiedli - Przylesiu. Budynek usytuowany jest vis-a-vis Politechniki Koszalińskiej. Mieszkanie może być dobrą inwestycją do wynajmu dla studentów. 

Mieszkanie do remontu. Pierwotny układ lokalu to jeden pokój z osobną kuchnią i łazienką. Od samego początku mieszkanie zostało przearanżowane dzięki czemu uzyskano 2 ustawne pokoje. Osobna kuchnia z oknem. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Niskie koszty eksploatacyjne: 440 zł/ miesiąc.

Mieszkanie, wbrew potocznej opinii, jest idealnym miejscem dla osób ceniących spokój. Na piętrze mamy tylko 3 mieszkania. W budynku jest winda więc nie ma "tabunów" mieszkańców wędrujących między piętrami. Każdy dojeżdża windą od razu pod swoje mieszkanie. Z salonu mamy wyjście na balkon, z którego rozlega się przepiękny widok. Ze względu na to, że wystawa okien jest zachodnia więc możemy obserwować słońce niemal do jego zachodu. 

Osiedle Przylesie od lat uchodzi za wzór zarządzania. Mamy tu do dyspozycji mieszkańców dużo miejsc parkingowych, dużo zieleni, placów zabaw i miejsc, gdzie można odpocząć. Spółdzielnia mieszkaniowa dla mieszkańców oferuje dużo ciekawych zajęć. Zajęcia malarstwa, plastyczne, zajęcia taneczne to tylko niektóre typy aktywności. Tu zawsze znajdziesz bratnią duszę. 

Położenie budynku gwarantuje dobrą komunikację z drogą ekspresową S6 - do węzła Koszalin Wschód jest 3,5 km. Do węzła S11 spod domu 7,5 km.  W kilka minut dojedziemy do Strefy Ekonomicznej. 

Rodzaj własności nieruchomości to: spółdzielcze własnościowe. Istnieje możliwość zakupu przez obywateli spoza Unii Europejskiej. 

ODLEGŁOŚCI:

- centrum Koszalina (Katedra): 3,5 km

- Mielno: 14 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402912
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Koszalin
Dzielnica - osiedle
Przylesie
Ulica
Jana Pawła II
Powierzchnia całkowita
37, 20 m²
Liczba pokoi
2
Piętro
7
Ilość pięter [wliczając parter]
10
Cena cena w innych walutach
249 500 PLN
Cena za m2
6 707 PLN
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe
Ogrzewanie
C.o. miejskie
Rok budowy
1980
Balkon

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę