94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert domy

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Gąski,
Piaskowa

2 890 000 | 540 m2 | pokoi: 21
nr oferty: 1001302

Pensjonat całoroczny, przeznaczony pod wynajem pokoi o powierzchni 540 m 2, nad morzem w miejscowości Gąski, gmina Mielno, przy ulicy Piaskowej. Budynek z cegły-porotherm, ocieplony wełną mineralną, dachówka cementowa. Opisywana nieruchomość składa się z dwóch działek o pow. 869 m2 i 390 m 2 o łącznej powierzchni 1259 m 2 , gdzie na większej działce posadowiony jest pensjonat. Pensjonat jest 3- kondygnacyjny oraz ma 3 pomieszczenia gospodarcze, m. in. jest piwnica o powierzchni 4 m2. Na parterze: kotłownia ( piec gazowy 2-systemowy), 7- pokoi (czyli 5- pokoi czteroosobowych oraz 2 pokoje dwuosobowe). Pierwsze piętro: 7-pokoi: 2 pokoje dwuosobowe i 5 pokoi + kuchnia. Drugie piętro: 7- pokoi: 2 pokoje dwuosobowei, 5 pokoi + kuchnia prywatna, czyli dwa pokoje dla właściciela. Strych jest nieużytkowy.Łącznie wszystkich pokoi jest 21. Wszystkie pokoje są z łazienkami ( WC, umywalki, prysznice z kabinami), wyposażone( telewizory, czajniki elektryczne, pościel i umeblowane). Jest 13- pokoi z balkonami, natomiast na parterze brak balkonów. W całym domu, obiekcie korytarze są szerokie jak w hotelu, na podłogach terakota, ściany i sufity gładzie malowane. Okna PCV. Ogrzewanie gazowe piecem 2-systemowym firmy "DELTA"). Obiekt jest monitorowany - kamera.Domofon. Dostępne są media: woda, prąd, kanalizacja sanitarna w budynku. Nieruchomość jest ogrodzona oprócz mniejszej działki, gdzie jest parking. Na działce liczne nasadzenia. Dla gości w ogrodzie altana-letni grill, wędzarnia oraz wiata na rowery. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikami odpowiedzialnymi zawodowo, nr lic. zaw. 45 lub 21167.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Stare Bielice/Polnych Traw

950 000 | 270 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 2104338

Najnowsza oferta, wspaniały dom tuż obok miasta z dogodnym dojazdem. Wspaniałe miejsce do wypoczynku! Prezentujemy zadbany wolnostojący dom o powierzchni całkowitej 270m2 (użytkowa ok. 240m2), położony w Starych Bielicach na działce o powierzchni 1434m2, nieopodal Motelu Trawa, w dzielnicy domów jednorodzinnych. Okolica rozwijająca się, chętnie wybierana na docelowe miejsce zamieszkania ze względu na bliskość do miasta. Dom jest bardzo przemyślany, idealnie nadaje się na miejsce zamieszkania dla Twojej Rodziny, posiada duże przestrzenne pokoje, a sypialnie posiadają garderoby. Nieruchomość składa się z dwóch kondygnacji: PARTER: bardzo duży salon połączony z jadalnią (70m2) z wyjściem na dyskretny taras, hol i wiatrołap, kuchnia z przejściem do jadalni oraz ogrodu, gabinet, łazienka z wc, oraz pomieszczenie techniczne - kotłownia, PIĘTRO: cztery sypialnie - dwie sypialnie z garderobami, sypialnia z garderobą i łazienką oraz odrębna sypialnia, która pełni obecnie funkcję bawialni, hol, wc z pralnią. W holu na piętrze znajdują się składane schody, które prowadzą na obszerne poddasze użytkowe. Przed domem znajduje się duży wolnostojący garaż wkomponowany w otoczenie oraz miejsca parkingowe. Ogromną zaletą posesji jest znakomicie zaprojektowany i utrzymany ogród. Znajdziemy tu dużo zielonej przestrzeni, oczko wodne, wspaniałą altanę wypoczynkową, przepiękne i w bardzo dobrej kondycji nasadzenia, które cieszą oko przez cały rok. Dom ogrzewa kocioł gazowy firmy Vaillant z zasobnikiem na gorąca wodę. W salonie zainstalowany jest kominek. Budynek jest bardzo dobrze utrzymany, rok budowy 2000, posiada instalację elektryczną, gazową, wodociągową, telekomunikacyjną i kanalizacyjną, na bieżąco przeprowadzane są w razie potrzeby drobne naprawy. LOKALIZACJA: Bardzo dobry dojazd do posesji, dom zlokalizowany jest w Starych Bielicach, jadąc w kierunku Szczecina należy skręcić w prawo w drogę przed Motelem Trawa. Wjazd na posesję z drogi asfaltowej. Spokojna okolica, bardzo dobre połączenie z miastem, łatwy bezproblemowy dojazd, sprawiają, że jest to atrakcyjne miejsce do zamieszkania. OPŁATY: Podatek od nieruchomości za cały rok 950 zł. Wszelkie inne opłaty płatne według indywidualnego zużycia. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Na naszej stronie znajdziesz podobne oferty. Zapraszamy!

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Rzeczenica, Rzewnica
,

139 000 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505647

DOMEK W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ POŁOŻONEJ NAD JEZIOREM. RZEWNICA, GM. RZECZENICA WOJ. POMORSKIE Dom o pow. całkowitej ok. 32 m2 (pow. parteru + pow. piętra liczona po podłodze + pow. piwniczki) i pow. użytkowej ok. 22 m2, położony na działce gruntu nr 1350/3 o pow. 92 m2. Dom murowany, ocieplony, kryty blachą ocynkowaną. . Opis pomieszczeń: Parter- Salon (ok. 10m2) - wykładzina pcv, w części pod piecykiem terakota, ściany malowane, piecyk typu "koza", okno drewniane, schody na piętro; - Aneks kuchenny (ok. 2m2) - terakota, glazura, zestaw kuchenny "Whirlpool" (zlew, palnik elektryczny, lodówka), elektryczny przepływowy ogrzewacz wody, okno drewniane; - Łazienka z wc (ok. 2,30m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, umywalka, okno drewniane; Piętro - Pokój (ok. 14m2 - pow. liczona po podłodze - skosy) - podłoga drewniana przykryta wykładziną dywanową, boazeria drewniana, okna drewniane, wyjście na poddasze; Poddasze nieużytkowe z oknem. Na poziomie gruntu pod tarasem znajduje się wiata na samochód (ok. 15,80m2) oraz wejście do piwniczki o pow. ok. 4,5m2. Domek sprzedawany jest z całym wyposażeniem! Media: woda, kanaliza, prąd z sieci. Ogrzewanie własne - piec typu "koza"; Ciepła woda - elektryczny ogrzewacz przepływowy. Okna na parterze zabezpieczone okiennicami. Działka nr 1350/3 o pow. 92m2 częściowo ogrodzona, z nasadzeniami drzew i krzewów. Częściowo porośnięta trawą. Nieruchomość leży w granicach obszaru chronionego krajobrazu "Okolice jezior Krępsko i Szczytno". Aktualnie gmina Rzeczenica nie posiada na tym terenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako "tereny rozwoju mieszkalnictwa i usług". Dojazddrogą gruntową. Do Rzewnicy drogą z płyt betonowych. Rzewnica to piękna letniskowa miejscowość leżąca nad jeziorem Szczytno, wśród pięknych kompleksów leśnych. W miejscowości znajduje się ogólnodostępna, plaża. Rzewnica leży w odległości ok. 1,5 km od DK 25 (trasa Bydgoszcz - Koszalin). Do sprzedaży przeznaczony jest również sąsiadujący domek! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Rzeczenica, Rzewnica
,

278 000 | 64 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0505649

DWA SĄSIADUJĄCE WYPOSAŻONE DOMKI W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ POŁOŻONEJ NAD JEZIOREM. RZEWNICA, GM. RZECZENICA WOJ. POMORSKIE Nieruchomość składająca się z dwóch zabudowanych domami letniskowymi działek o łącznej powierzchni 170 m2. 1. Dom o pow. całkowitej ok. 32 m2 (pow. parteru + pow. piętra liczona po podłodze + pow. piwniczki) i pow. użytkowej ok. 22 m2, położony na działce gruntu nr 1350/4 o pow. 78 m2. Dom murowany, ocieplony, kryty blachą ocynkowaną. . Opis pomieszczeń: Parter- Salon (ok. 10m2) - wykładzina pcv, w części pod kominkiem terakota, ściany malowane, kominek, okno drewniane, schody na piętro; - Aneks kuchenny (ok. 2m2) - terakota, glazura, zestaw kuchenny "Whirlpool" (zlew, palnik elektryczny, lodówka), elektryczny przepływowy ogrzewacz wody, okno drewniane; - Łazienka z wc (ok. 2,30m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, umywalka, okno drewniane; Piętro - Pokój (ok. 14m2 - pow. liczona po podłodze - skosy) - podłoga drewniana przykryta wykładziną dywanową, boazeria drewniana, okna drewniane, wyjście na poddasze; Poddasze nieużytkowe z oknem. Na poziomie gruntu pod tarasem znajduje się wejście do piwniczki o pow. ok. 4,5m2. 2. Dom o pow. całkowitej ok. 32 m2 (pow. parteru + pow. piętra liczona po podłodze + pow. piwniczki) i pow. użytkowej ok. 22 m2, położony na działce gruntu nr 1350/3 o pow. 92 m2.Dom murowany, ocieplony, kryty blachą ocynkowaną. .Opis pomieszczeń:Parter- Salon (ok. 10m2) - wykładzina pcv, w części pod piecykiem terakota, ściany malowane, piecyk typu "koza", okno drewniane, schody na piętro;- Aneks kuchenny (ok. 2m2) - terakota, glazura, zestaw kuchenny "Whirlpool" (zlew, palnik elektryczny, lodówka), elektryczny przepływowy ogrzewacz wody, okno drewniane;- Łazienka z wc (ok. 2,30m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, umywalka, okno drewniane; Piętro- Pokój (ok. 14m2 - pow. liczona po podłodze - skosy) - podłoga drewniana przykryta wykładziną dywanową, boazeria drewniana, okna drewniane, wyjście na poddasze;Poddasze nieużytkowe z oknem. Na poziomie gruntu pod tarasem znajduje się wiata na samochód (ok. 15,80m2) oraz wejście do piwniczki o pow. ok. 4,5m2. Nieruchomości sprzedawane są z pełnym wyposażeniem! Media: woda, kanaliza, prąd z sieci. Ogrzewanie własne - kominek oraz koza; Ciepła woda - elektryczne ogrzewacze przepływowe. Okna na parterze zabezpieczone okiennicami. Każdy z domków posiada osobne liczniki. Działki nr 1350/3 oraz1350/4 o łącznej pow. 170m2 częściowo ogrodzone, z nasadzeniami drzew i krzewów. Częściowo porośnięta trawą. Nieruchomość leży w granicach obszaru chronionego krajobrazu "Okolice jezior Krępsko i Szczytno". Aktualnie gmina Rzeczenica nie posiada na tym terenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki oznaczonw są jako "tereny rozwoju mieszkalnictwa i usług". Dojazddrogą gruntową. Do Rzewnicy drogą z płyt betonowych. Rzewnica to piękna letniskowa miejscowość leżąca nad jeziorem Szczytno, wśród pięknych kompleksów leśnych. W miejscowości znajduje się ogólnodostępna, plaża. Rzewnica leży w odległości ok. 1,5 km od DK 25(trasa Bydgoszcz - Koszalin). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Konikowo, Konikowo
Konikowo

510 000 | 139 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 3402771

Przedstawiamy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139m2.Rozkład pomieszczeńParter: korytarz (8,05m2), kuchnia (10m2), komunikacja (4,84m2), salon/jadalnia (30,82m2), WC (2,19m2), pomieszczenie gospodarcze (2,16m2), garaż (18,35m2).Poddasze: korytarz (6,09m2), pokój (7,98m2), garderoba (2,48m2), pokój (11,42m2), WC/łazienka (8,18m2), pokój (19,25m2), pokój (7,46m2).Standard wykończenia Dom w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii tradycyjnej z betonu komórkowego. Dach pokryty dachówką ceramiczną CREATON TITANIA. Okna PCV DRUTEX trzyszybowe kolor antracyt + ciepłe parapety zewnętrzne. Brama garażowa BEDITOM z napędem i pilotem.Instalacja odgromowa. Ogrzewanie podłogowe. Tynki maszynowe gipsowe. Docieplenie poddasza wełna mineralna 18cm. Ściany wspólne wygłuszone wełną mineralną + płyta GKF.Ocieplenie budynku styropian 15cm. Parapety zewnętrzne metalowe. Posadzki cementowe Przyłącza do budynku: przyłącze wodne (zawór zew. odcinający na działce), przyłącze kanalizacyjne do sieci gminnej (zew. studzienki rew.), przyłącze energetyczne, instalacja gazowa doprowadzona pod piec C.O. Drenaż wody opadowej z rur spustowych budynku.Wjazd na posesję oraz chodnik zagospodarowany polbrukiem. Dogodny dojazd - drogą asflatową oświetloną. Zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej łączy w sobie funkcjonalność i prostą elegancję. Dzięki wykonaniu z nowoczesnych i bezpiecznych dla środowiska materiałów mieszkanie w nim będzie prawdziwą przyjemnością.Oddanie inwestycji: czerwiec 2021r. Podana cena domu jest ceną netto, należy doliczyć 8% VAT. Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Rzeczenica, Rzewnica
,

139 000 | 32 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505648

DOMEK W MIEJSCOWOŚCI LETNISKOWEJ POŁOŻONEJ NAD JEZIOREM. RZEWNICA, GM. RZECZENICA WOJ. POMORSKIE Dom o pow. całkowitej ok. 32 m2 (pow. parteru + pow. piętra liczona po podłodze + pow. piwniczki) i pow. użytkowej ok. 22 m2, położony na działce gruntu nr 1350/4 o pow. 78 m2. Dom murowany, ocieplony, kryty blachą ocynkowaną. . Opis pomieszczeń: Parter- Salon (ok. 10m2) - wykładzina pcv, w części pod piecykiem terakota, ściany malowane, kominek, okno drewniane, schody na piętro; - Aneks kuchenny (ok. 2m2) - terakota, glazura, zestaw kuchenny "Whirlpool" (zlew, palnik elektryczny, lodówka), elektryczny przepływowy ogrzewacz wody, okno drewniane; - Łazienka z wc (ok. 2,30m2) - terakota, glazura, muszla, kabina prysznicowa, umywalka, okno drewniane; Piętro - Pokój (ok. 14m2 - pow. liczona po podłodze - skosy) - podłoga drewniana przykryta wykładziną dywanową, boazeria drewniana, okna drewniane, wyjście na poddasze; Poddasze nieużytkowe z oknem. Na poziomie gruntu pod tarasem znajduje się wejście do piwniczki o pow. ok. 4,5m2. Domek sprzedawany jest z całym wyposażeniem! Media: woda, kanaliza, prąd z sieci. Ogrzewanie własne - kominek; Ciepła woda - elektryczny ogrzewacz przepływowy. Okna na parterze zabezpieczone okiennicami. Działka nr 1350/4 o pow. 78m2 częściowo ogrodzona, z nasadzeniami drzew i krzewów. Częściowo porośnięta trawą. Nieruchomość leży w granicach obszaru chronionego krajobrazu "Okolice jezior Krępsko i Szczytno". Aktualnie gmina Rzeczenica nie posiada na tym terenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest jako "tereny rozwoju mieszkalnictwa i usług". Dojazddrogą gruntową. Do Rzewnicy drogą z płyt betonowych. Rzewnica to piękna letniskowa miejscowość leżąca nad jeziorem Szczytno, wśród pięknych kompleksów leśnych. W miejscowości znajduje się ogólnodostępna, plaża. Rzewnica leży w odległości ok. 1,5 km od DK 25(trasa Bydgoszcz - Koszalin). Do sprzedaży przeznaczony jest również sąsiadujący domek! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Konikowo, Konikowo
Konikowo

525 000 | 139 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 3402772

Przedstawiamy dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 139m2 położony na działce 505m2.Rozkład pomieszczeńParter: korytarz (8,05m2), kuchnia (10m2), komunikacja (4,84m2), salon/jadalnia (30,82m2), WC (2,19m2), pomieszczenie gospodarcze (2,16m2), garaż (18,35m2).Poddasze: korytarz (6,09m2), pokój (7,98m2), garderoba (2,48m2), pokój (11,42m2), WC/łazienka (8,18m2), pokój (19,25m2), pokój (7,46m2).Standard wykończenia Dom w stanie deweloperskim, wybudowany w technologii tradycyjnej z betonu komórkowego. Dach pokryty dachówką ceramiczną CREATON TITANIA. Okna PCV DRUTEX trzyszybowe kolor antracyt + ciepłe parapety zewnętrzne. Brama garażowa BEDITOM z napędem i pilotem.Instalacja odgromowa. Ogrzewanie podłogowe. Tynki maszynowe gipsowe. Docieplenie poddasza wełna mineralna 18cm. Ściany wspólne wygłuszone wełną mineralną + płyta GKF.Ocieplenie budynku styropian 15cm. Parapety zewnętrzne metalowe. Posadzki cementowe Przyłącza do budynku: przyłącze wodne (zawór zew. odcinający na działce), przyłącze kanalizacyjne do sieci gminnej (zew. studzienki rew.), przyłącze energetyczne, instalacja gazowa doprowadzona pod piec C.O. Drenaż wody opadowej z rur spustowych budynku.Wjazd na posesję oraz chodnik zagospodarowany polbrukiem. Dogodny dojazd - drogą asflatową oświetloną. Zaprojektowany dom w zabudowie bliźniaczej łączy w sobie funkcjonalność i prostą elegancję. Dzięki wykonaniu z nowoczesnych i bezpiecznych dla środowiska materiałów mieszkanie w nim będzie prawdziwą przyjemnością.Oddanie inwestycji: czerwiec 2021r. Podana cena domu jest ceną netto, należy doliczyć 8% VAT. Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Mścice

420 000 | 74 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001008

Jeśli szukasz przytulnego domu niedaleko miasta, który zapewni Twojej rodzinie ciszę i spokój to świetnie trafiłeś ! Prezentujemy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 74,20 m2, położony w spokojnej miejscowości - Mścice po lewej stronie jadąc od Koszalina. Do Mielna ok 5 km, do Koszalina ok 6 km. Nieruchomość z lat 70-tych, bardzo zadbana, wykończona z gustem, o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Na przestrzeni kilku ostatnich lat dom sukcesywnie remontowany, obecnie nie wymagający nakładów finansowych. Na parterze mieści się przedpokój ze schodami na poddasze, przestronny salon z wyjściem na ogród, duża kuchnia oraz łazienka z wc. Pod schodami wygospodarowano miejsce na pralkę i suszarkę.Na poddaszu znajdują sie 2 pokoje oraz kolejna łazienka z wc.Dodatkowo strych oraz niska piwnica, idealna na przetwory. Dom wybudowany z pustaka, dachówka blaszana, okna PCV. Źródłem ogrzewania i ciepłej wody jest kocioł gazowy. Wszystkie media gminne. Dom posadowiony na działce o powierzchni 654 m2. Teren w sporej części wyłożony polbrukiem, dookoła posadzone tuje. Na działce mieści się blaszany garaż. Brama wjazdowa na posesję automatyczna. Posesja monitorowana. Nieruchomość warta uwagi, jedna z ciekawszych obecnie dostępnych na rynku. Zapraszam na prezentację, aby zobaczyć na żywo pełen potencjał tej niezwykłej nieruchomości !UWAGA ! Przeniesienie własności bądź wydanie ok. roku !!! Oferta na wyłączność. Oglądanie wyłącznie w obecności Pośrednika, po uprzednim umówieniu terminu.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Przeradz,
,

299 000 | 365 m2 | pokoi: 10
nr oferty: 0505636

NIERUCHOMOŚĆ ZABUDOWNA DOMEM BUDYNKIEM GOŚCINNYMI BUDYNKAMI GOSPODARCZYMI, IDEALNA POD AGROTURYSTYKĘ!PRZERADZ, GM. GRZMIĄCAOferujemy Państwu sprzedaż nieruchomości położoną na działce 111/4 o pow. 9 500 m2 (0,95ha) zabudowaną: domem wolnostojącym o pow. użyt. ok. 65 m2, trzema przyległymi do siebie budynkami gospodarczymi o łącznej pow. zabudowy ok. 140m2 oraz budynkiem gościnnym o pow. użytkowej ok. 300m2. Dom mieszkalny jest częściowo ocieplony, kryty dachówką składający się z przestronnego pokoju, kuchni, łazienki z wc i ganku. Opis pomieszczeń: pokój (ok. 41m2) - terakota, płyta kartonowo-gipsowa, okna pcv; Kuchnia (ok. 11m2) - terakota, okno drewniane; Łazienka z wc (ok. 5,2m2) - terakota, glazura, wanna, muszla toaletowa, okno; ganek (ok. 7m2) - terakota, płyta karton.-gips. okno drewniane, wejście. W budynkach gospodarczych urządzone: pomieszczenie gospodarcze, garaż jednostanowiskowy oraz hydrofornia. Budynek gościnny o pow. użytkowej ok 300 m 2 składający się z: 8 pokoi gościnnych (pow. ok. 9,4; 10,8; 9,5; 8,4; 10,10; 10,3; 12,2, 6 m2) na podłogach terakota, na ścianach częściowo glazura, częściowo malowane, okna drewniane, kasetony. W jednym pokoju panele, ściany malowane; dużego pokoju (ok. 20m2) - terakota, tynk okno drewniane; wc (ok. 10m2) - terakota, glazura 2 muszle toaletowe, okno drewniane; wc (ok. 4m2) - terakota, glazura, muszla, umywalka; łazienka (ok. 8m2) - terakota, glazura, wanna, muszla, okno drewniane; pomieszczenie kuchenne (ok. 6m2) - terakota, glazura, okno drewniane; kuchnia + zmywak (ok. 20m2) - terakota, glazura, okna drewniane; komunikacja - terakota, na ścianach glazura, częsciowo malowane; ganek i pomieszczenie gospodarcze; kotłownia - piec etażowy do c.o. i ciepłej wody, bojler na ciepłą wodę. Budynek ocieplony, kryty blachą trapezową, z poddaszem nieużytkowym. Media: woda z własnego ujęcia (hydrofornia w budynku gospodarczym); prąd z sieci; przydomowa oczyszczalnia ścieków; gaz z butli. Przez nieruchomość przebiega linia energetyczna, znajduje się na niej słup energetyczny. Ogrzewanie: własne etażowe - piec do c.o. znajduje się w kotłowni budynku gościnnego. Zasila również budynek mieszkalny. Działka nr 111/4 częściwo ogrodzona o pow. 0,95ha. Wymiary działki (uśrednione): 65m x 150m. Klasy gruntów: RV, S-RV, ŁIV, B. Aktualnie gmina Grzmiąca nie posiada na tym terenie miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Dojazd: drogą gminną gruntową. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).