94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
Mieszkanie z balkonem drugie piętro
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Chełmińska

198 000 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506082

Nowa niższa cena - 198.000zł! MIESZKANIE 2 POKOJOWE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI,SZCZECINEK, UL. CHEŁMIŃSKA. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 36,70 m2 położony na 2 piętrze bloku mieszkalnego, z balkonem, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 14m2 - wykładzina pcv, ściany malowane w części tapeta, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, balkon; - pokój o pow. ok. 8,7m2 - wykładzina pcv, ściany malowane w części tapeta, okno pcv; - przedpokój o pow. ok. 6,4 m2 - wykładzina pcv, ściany malowane, w części deska drewniana, - kuchnia o pow. ok. 4,6m2 - wykładzina pcv, ściany malowane, meble kuchenne, zlewozmywak, kuchenka gazowa `Mastercook`, okno pcv; - łazienka o pow. ok. 3 m2 - terakota, na ścianach glazura, wanna, umywalka, sedes, gazowy podgrzewacz wody "Termet`. Właściciel lokalu korzysta z piwnicy. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na czerwiec 2022 r. wynoszą ok. zł - fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej, zaliczka na c.o. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, opłatę za gaz, opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i prąd. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda podgrzewana za pomocą gazowego podgrzewacza wody "Termet` znajdującego się w łazience. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Wańkowicza
Jana Pawła II

315 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0401973

Mieszkanie 2 - pokojowe na sprzedaż w Koszalinie. Gorąco zapraszamy Państwa na prezentację mieszkania w bardzo atrakcyjnej lokalizacji. Mieszkanie składa się z : 2 pokoi, widnej, oddzielnej kuchni, bardzo dużego przedpokoju, łazienki i w c, oraz loggii o powierzchni 4,97 mkw (niedługo zostanie wyremontowana przez spółdzielnię ,, Przylesie``). Meble widoczne na zdjęciach oraz sprzęt AGD mogą pozostać w cenie mieszkania. Czynsz do spółdzielni wynosi ok.450zł, dodatkowo płatne woda i prąd według zużycia. Ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej, gaz jest w ryczałcie. To mieszkanie środkowe a zatem ciepłe. Obecny Właściciel otrzymywał zwroty z tytułu ogrzewania. Wszystkie okna w mieszkaniu są typu PCV. Do oferty przynależy bardzo duża piwnica o powierzchni 5 mkw. W budynku znajduje się suszarnia do wspólnego użytkowania. Nieruchomość usytuowana jest na piątym piętrze, dzięki temu można cieszyć się przepięknym widokiem z okien. Blok mieszkalny jest wyposażony w windę, a klatka schodowa została wyremontowana w 2019 roku. To jedna z najchętniej wybieranych rejonizacji w mieście Koszalin z dostępem do pełnej infrastruktury. W pobliżu znajduje się duże centrum handlowe ,,EMKA``, kościół, przychodnie lekarskie, apteki, uczelnia, szkoły, przedszkola, aquapark, tereny zielone... Przed blokiem znajdują się aż 3 parkingi. Mieszkańcy mają stąd blisko na spacer do parku czy lasu. Budynek jest dobrze zarządzany i utrzymywany w bardzo dobrej kondycji. Szybki termin wydania. Zapraszamy na prezentację z Pośrednikiem nr lic. 14825

Mieszkanie 2 pokojowe w poszukiwanej lokalizacji
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Kopernika

223 000 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506080

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI, SZCZECINEK, UL. KOPERNIKA Oferujemy do sprzedaży spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego o pow. 36,09 m2 położony na 3 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 15,1m2 - panele, ściany malowane, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, balkon; - pokój o pow. ok. 8,4m2 - panele, ściany malowane, okno pcv; - przedpokój o pow. ok. 4,4m2 - terakota, ściany malowane; - otwarta kuchnia o pow. ok. 4,7m2 - terakota, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, okno pcv; - łazienka o pow. ok. 3 m2 - terakota, na ścianach glazura w części malowane, wanna, umywalka, sedes, pralka `Whirlpool`, gazowy podgrzewacz wody "Sunier Duval`. Właściciel lokalu korzysta z piwnicy. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na czerwiec 2022 r. wynoszą ok. 310 zł - fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej, zaliczka na c.o. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, opłatę za gaz, opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i prąd. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda podgrzewana za pomocą gazowego podgrzewacza wody "Sunier Duval` znajdującego się w łazience. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Kawalerka z dużą kuchnią ul. Słowiańska
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Słowiańska

153 000 | 28 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506077

DUŻA KAWALERKA, SZCZECINEK, UL. SŁOWIAŃSKA Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 27,96 m2 położony na 2 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 1 pokoju, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 8,8m2 - panele, na ścianach tapeta, okno pcv; - przedpokój o pow. ok. 4,7m2 - panele, na ścianach tapeta; - kuchnia o pow. ok. 11,5m2 - panele, na ścianach tapeta, meble kuchenne, umywalka, okno pcv; - łazienka o pow. ok. 3 m2 - terakota, na ścianach glazura w części malowane, kabina prysznicowa, umywalka, sedes. Do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 7,95m2. Administratorem budynku jest ZGM TBS sp. z o.o. w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na czerwiec 2022 r. wynoszą ok. zł - fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej, zaliczka na c.o.. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, opłatę za gaz, opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i prąd. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z sieci miejskiej. Z lokalem związany jest udział do 18/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 1/10 o pow. 1585 m2. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie 2 pokojowe z dużą kuchnią ul. Łódzka
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Łódzka

289 000 | 53 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506075

MIESZKANIE 2 POKOJOWE W CICHEJ OKOLICY, SZCZECINEK, UL. ŁÓDZKA. DUŻA KUCHNIA Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 53,47 m2 położony na 1 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z WC i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 13,91m2 - panele, ściany malowane w części tapeta, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, balkon (o pow. ok. 3,3m2); - pokój o pow. ok. 16,93m2 - panele, ściany malowane w części tapeta, okno drewniane; - przedpokój o pow. ok. 4,37m2 - panele, ściany malowane, szafa; - kuchnia o pow. ok. 13,16m2 - wykładzina pcv, ściany malowane w części tapeta i glazura, meble kuchenne, kuchenka `Beko`, lodówka `Beko`, okno drewniane; - łazienka o pow. ok. 5,10 m2 - terakota, glazura, wanna, umywalka, sedes, gazowy podgrzewacz wody "Ariston`. Do lokalu przynależy piwnica o pow. ok. 17,09m2. Administratorem budynku jest ZGM TBS sp. z o.o. w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu na czerwiec 2022 r. wynoszą ok. zł - fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej, zaliczka na c.o.. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, opłatę za gaz, opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i prąd. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda podgrzewana za pomocą gazowego podgrzewacza wody `Ariston` znajdującego się w łazience. Z lokalem związany jest udział do 377/10.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 141/46 o pow. 1739 m2. Właściciel w ramach udziału w częściach wspólnych nieruchomości, korzysta z ogródka znajdującego się przy budynku. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie z balkonem i widokiem na jezioro.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Kamińskiego

180 000 | 35 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506073

MIESZKANIE Z WIDOKIEM NA JEZIORO SZCZECINEK, ULICA KAMIŃSKIEGO. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o pow. 34,60 m2, położonego na 4 piętrze, składającego się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Opis mieszkania: - pokój (ok. 13,00m2) - kafelki pcv, tapety, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, wyjście na balkon (ok. 5,50m2); - pokój (ok. 7,00m2) - kafelki pcv, tapety, okno pcv; - kuchnia (ok. 5,10 m2) - kafelki pcv, ściany malowane w części glazura, w części tapeta, okno pcv; - łazienka (ok. 3,33 m2) - terakota, na ścianach częściowo glazura, cz. malowane, umywalka, muszla, wanna, gazowy podgrzewacz wody; - przedpokój (ok. 5,84 m2) - kafelki pcv, tapety, domofon. Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie z sieci, ciepła woda podgrzewana za pomocą gazowego podgrzewacza wody. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa w Szczecinku. Opłaty miesięczne (na czerwiec 22r.) wynoszą ok. _______zł (fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej, zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę, prąd i gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie 2 pokojowe w poszukiwanej lokalizacji
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Aleja Niepodległości

239 000 | 56 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506070

ROZKŁADOWE 2 POKOJOWE MIESZKANIE, Z DUŻYM BALKONEM - BORNE SULINOWO. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o pow. 56,35 m2 położone na I piętrze, z balkonem, składające się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, w mieście położonym w kompleksie leśnym, znajdującym się przy brzegu jeziora Pile ( pow. jeziora 1002 ha, średnia głębokość 11,7 m). Mieszkanie: - pokój z balkonem ( ok. 24,02m2) - panele, ściany malowane, okno pcv, drzwi na balkon pcv, wyjście na balkon (ok. 7,5m2); - pokój (12,33m2) - panele, ściany malowane, okno pcv; - kuchnia (ok. 10,91m2) - panele, ściany malowane w części glazura, okno pcv, meble kuchenne; - łazienka (3,45m2) - wykładzina pcv, na ścianach glazura w części malowane, wanna, umywalka, wc; - przedpokój (5,64m2) - panele, ściany malowane. Ogrzewanie z sieci, ciepła woda z bojlera. Czynsz wynosi ok. 250zł/m-c (w tym abonament na c.o., eksploatacja, fundusz remontowy). Do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i śmieci. Do mieszkania przynależy piwnica nr 9A o pow. 6,44m2. Administrator - Wspólnota Mieszkaniowa `Borowik` w Bornem Sulinowie. Odległości: - Szczecinek - ok. 20 km (dobrze skomunikowane ze Szczecinkiem - BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

mieszkanie 2-pokojowe z balkonem
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Al. Niepodległości

180 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506069

2- POKOJOWE MIESZKANIE z BALKONEM - BORNE SULINOWO. Mieszkanie o pow. 48,40 m2, 2 pokoje, IV piętro: - z BALKONEM, - rozkładowe, - słoneczne, - w dobrym punkcie miasta, - blisko lasu i jeziora Pile W KW mieszkanie opisane jest jako: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. Mieszkanie DO REMONTU: - 1 pokój z balkonem - lastryko, okna i drzwi balkonowe pcv, wyjście na balkon; - 2 pokój - panele podłogowe, okna pcv; - kuchnia - lastryko, meble kuchenne, lodówka, kuchenka gazowa na gaz z butli, zlewozmywak, okno drewniane (starszego typu); - łazienka - wanna, umywalka, muszla, pralka; - przedpokój; Ogrzewanie centralne (rozliczenie ryczałtowe) i ciepła woda z sieci. Opłaty eksploatacyjne wynoszą ok. 400 zł/m-c (w tym m.in. zaliczka na c.o., eksploatacja, fundusz remontowy). Pomieszczenie piwniczne o pow. 2,70m2. Administrator - Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - Szczecinek - ok. 20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

3 pokoje w kamienicy ul. Zwycięstwa 70 m2
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Zwycięstwa

349 000 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 5001156

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie blisko serca miasta !Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni prawie 70 m2, położone w kamienicy przy ulicy Zwycięstwa. Lokalizacja idealna dla osób, które lubią mieć wszystko w zasięgu ręki. Dostęp do pełnej infrastruktury i życia kulturalnego, czyni tę lokalizację bardzo atrakcyjną.W skład mieszkania wchodzą 3 duże pokoje, kuchnia, która została przerobiona na gabinet, przedpokój i łazienka z wc. Do mieszkania przynależy piwnica. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w 2 -piętrowej kamienicy. Całość po generalnym remoncie kilkanaście lat temu (oprócz łazienki). Na podłogach parkiet, drzwi wewnętrzne również drewniane. Wszystko przemyślane i gustownie zaaranżowane.Jest to również idealne miejsce pod kancelarię, czy biuro, ponieważ dookoła dużo jest tego typu działalności. Wcześniej w lokalu funkcjonowała kancelaria prawna, dlatego kuchnię zaadaptowano na kolejny gabinet. Koszty utrzymania nieruchomości to czynsz w wysokości ok. 490 zł (w tym utrzymanie części wspólnych, fundusz remontowy, wywóz nieczystości, zaliczka na 1m3 zimnej wody). Dodatkowo płatna energia i gaz.Ogrzewanie poprzez 2-fukncyjny kocioł gazowy. Mieszkanie idealne dla rodziny bądź osób, które cenią sobie przestronne wnętrza. Jest to również idealne miejsce na kancelarię bądź biuro z racji bliskiej odległości sądu. Przyjdż i zobacz to mieszkanie na żywo, a gwarantujemy, że się nie rozczarujesz.Oferta na wyłączność. Oglądanie w obecności Pośrednika po uprzednim uzgodnieniu terminu.

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Centrum
Rzemieślnicza

244 000 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 1001330

Na sprzedaż prezentujemy dwupokojowy lokal mieszkalny w dogodnej lokalizacji, stanowiący odrębną nieruchomość o łącznej powierzchni użytkowej 36,82 m 2. Mieszkanie składa się z:- pokoju dziennego z balkonem - sypialni, - oddzielnej kuchni z oknem - przedpokoju- łazienki. Pokoje są słoneczne, okna znajdują się po obu stronach mieszkania. W pokojach, kuchni i przedpokoju na podłodze są ułożone jasne panele, w łazience jest glazura i terakota, wanna, umywalka i toaleta, natomiast w kuchni na ścianie pas glazury, kuchenka gazowa, szafki, zlewozmywak nierdzewny. Ogrzewanie c.o. miejskie i woda użytkowa miejska. Okna i parapety PCV. Drzwi wejściowe (wewnątrzklatkowe) do mieszkania nowego typu - zamki Gerda - antywłamaniowe. Domofon. Telewizja kablowa. Mieszkanie zostało niedawno pomalowane na biało. Łazienka i kuchnia wymaga prac remontowych. Opisywany lokal położony jest na drugiej kondygnacji, czyli na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym przy ulicy Rzemieślniczej, blisko Centrum Koszalina. W pobliżu znajdują się markety, sklepy, bar `OSIEDLANKA`, przedszkole, szkoły, przystanek MZK, itp. Do powyższego lokalu przynależy piwnica, będąca w częściach wspólnych budynku. Opłaty eksploatacyjne do wspólnoty wynoszą miesięcznie 310,87 zł. UWAGA! Umowa sprzedaży może nastąpić po 1 stycznia 2023 r. możliwa umowa przedwstępna notarialna przy wpłacie co najmniej 20% ceny . Cena ofertowa wynosi: 244.000 zł. Prezentacja nieruchomości po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z Pośrednikiem, nr lic. zaw. 45 lub 21167.

Mieszkanie 2 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wodociągowa

188 000 | 35 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506065

Nowa niższa cena - 188.000zł! MIESZKANIE 2 POKOJOWE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI, SZCZECINEK, UL. WODOCIĄGOWA Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 35,35m2 położony na III piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 13,8m2 - panele, ściany malowane, okno pcv; - pokój o pow. ok. 8,6 m2 - panele, ściany malowane, okno pcv; - przedpokój o pow. ok. 5,9 m2 - panele, tapeta, w części ściana niepomalowana; - kuchnia o pow. ok. 3,4 m2 - terakota, glazura, meble kuchenne, płyta gazowa `Amica`, lodówka `Beko`, piekarnik `Steba`, zlew; - łazienka o pow. ok. 3,5 m2 - terakota, glazura w części ściany malowane, wanna, umywalka, sedes, gazowy podgrzewacz wody "Saunier Duval`. Właściciel korzysta z piwnicy. Administratorem budynku jest ZGM TBS sp. z o.o. w Szczecinku. Opłaty miesięczne wg. stanu za czerwiec 2022 r. wynoszą ok. 170 zł - fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej, zaliczka na c.o.. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, opłatę za gaz, opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i prąd. Ogrzewanie gazowe. Ciepła woda podgrzewana za pomocą gazowego podgrzewacza wody "Saunier Duval` znajdującego się w łazience. Z lokalem związany jest udział do 9/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 17/1 o pow. 1185 m2. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie 2 poziomowe w Silnowie osobne wejście
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Silnowo,
,

110 000 | 74 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506066

MIESZKANIE 2 POKOJOWE, 2 POZIOMOWE, W SILNOWIE, W GM. BORNE SULINOWO Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 74 m2, położonego na parterze i pierwszym piętrze, składającego się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, trzech korytarzy i kotłowni. Wg. księgi wieczystej mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, klatki schodowej. Opis mieszkania: * Parter: - przedpokój (ok. 6m2) - wykładzina pcv, ściany malowane w części lamperia, okno pcv; - kuchnia (ok. 9,6m2) - wykładzina pcv, ściany malowane w części glazura i lamperia, okno pcv, zlewozmywak, kuchnia tzw. `Westfalka`, meble kuchenne, zlew, kuchenka gazowa `Indesit`, lodówka `Polar`; - przedpokój (ok. 2,2m2) - wykładzina pcv, ściany malowane; - łazienka (ok. 12,9m2) - wykładzina pcv, ściany malowane, wc, wanna, okno pcv; - kotłownia (ok. 3,3m2) - posadzka, ściany niepomalowane, piec c.o. `Buderus`, bojler; *Piętro: - pokój (ok. 16,7m2) - wykładzina pcv, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 14m2) - panele, ściany malowane, okna pcv; - przedpokój (ok. 7,5m2) - panele, ściany malowane w części lamperia, klatka schodowa. Ogrzewanie c.o. z pieca w kotłowni, ciepła woda z bojlera podgrzewanego z pieca. Z lokalem związany jest udział do 187/1.000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 51/5 o pow. 492 m2. Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. ok. 5,1m2. Mieszkanie bezczynszowe. Właściciel korzysta z ogródka znajdującego się przy budynku. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).