94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 5001082) LOKAL na SPRZEDAŻŁazy, Łazy
Lokal użytkowy i działka nad morzem, Łazy !

Prezentujemy lokal użytkowy w nadmorskim kurorcie !

Łazy to niewielka miejscowość leżąca nad Morzem Bałtyckim oraz w niedalekiej odległości od jeziora Jamno. Jest to chętnie wybierana lokalizacja przez turystów w sezonie letnim.

Lokal pod wszelkiego rodzaju działalność kawiarnie, lodziarnie, gastronomię itp. dotychczasowo wykorzystywany pod sprzedaż książek, zlokalizowany przy głównej ulicy. W pobliżu ośrodki wczasowe, sklep i atrakcje w sezonie letnim. 

Budynek parterowy w zabudowie szeregowej o powierzchni zabudowy 53 m2 rozbudowany dodatkowe 40 m2, łączna powierzchnia 90 m2, składa się z pomieszczenia sprzedażowego, pom. gospodarczych oraz sanitarnych. Wejście od frontu, a także od tyłu budynku. 

Na terenie posesji znajduje się również stanowisko bankomatowe, z którego w sezonie można czerpać dodatkowych dochód.

Istnieje możliwość zakupu nieruchomości wraz z przejęciem umowy z aktualnym najemcą.

Budynek posadowiony na działce o powierzchni 150 m2, budynek można rozbudować o dodatkową kondygnację nadziemną. Do budynku doprowadzony prąd, woda i kanalizacja.

Wraz z budynkiem sprzedawana jest również działka obok z wydanymi warunkami zabudowy, o numerze 688, powierzchni ok. 217 m2.

Takie nieruchomości rzadko trafiają na rynek, ponieważ traktowane są jako ponadczasowa inwestycja. Nie czekaj i zobacz ją na żywo !

POLECAMY !!!

Oferta na wyłączność, oglądanie po wcześniejszym uzgodnieniu terminu z Pośrednikiem.


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
5001082
Miejscowość
Łazy
Gmina
Mielno
Ulica
Leśna
Dzielnica - osiedle
Łazy
Rodzaj lokalu / przeznaczenie
Lokal użytkowy
Powierzchnia całkowita
90 m2
Piętro
parter
Cena cena w innych walutach
430 000 PLN
Cena za m2
4 778 PLN

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę