94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Mieszkanie na I piętrze (na weekendy i do stałego zamieszkania)
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Chopina

161 000 | 36 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506163

BORNE SULINOWO - IDEALNA KAWALERKA NA WCZASY I DO STAŁEGO ZAMIESZKANIA, TANIA W UTRZYMANIU, NA PIERWSZYM PIĘTRZE W LEŚNYM MIASTECZKU. Bardzo ładne, zadbane mieszkanie do wykorzystania weekendowego (sezonowego) lub do stałego zamieszkania: - kawalerka o pow. 35,92 m2: - położona na I piętrze,- z umeblowaniem i wypsażeniem; - w budynku "koszarowym". W KW lokal opisany jest jako lokal mieszkalny: pomieszczeńa - 4, komórka - 1. Opis mieszkania: - pokój - panele podłogowe, na ścianach gładź, wyposażenie ( w tym m.in. łóżko, meble ratanowe, biurko, sprzęt rtv); - kuchnia - terakota, glazura, kuchenka elektryczna, zlewozmywak, meble kuchenne, okap, lodówka, stół narożnik, taborety; - łazienka z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka z szafką, muszla, lustro, pralka, podgrzewacz wody ; - przedpokój - terakota, szafa, meble przedpokojowe. Okna pcv. Ogrzewanie elektryczne i ciepła woda z przepływowego podgrzewacza wody. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 170 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy. Piwnica o pow. 1,90 m2. Budynek znajduje się na działce nr 87/18 o pow. 4474 m2 do wspólnego korzystania przez mieszkańców, za blokiem znajduje się ciąg garażowy na który można przejść bezpośrednio z działki. Udział związany z własnościa lokalu do pozostałych wspólnych części budynku i ndziałki gruntu przypada do 234/10000 części. Niedaleko budynku znajduje się centrum, m.in. sklepy, przystanek BUS-a. Wspólnota Mieszkaniowa. Borne Sulinowo jest to miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowe i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku "Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnych". Odległości: - droga krajowa nr 20 (trasa Szczecinek - Szczecin) - ok.7 km; - Szczecinek - ok.20 km (dobre połaczenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Mieszkanie - Darłowo
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Darłowo,
Słowiańska

751 799 | 36 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0207199

Luksusowe apartamenty w pierwszej linii brzegowej 15 metrów od morza! Apartament A/2/1 położony na drugimpiętrze w inwestycji Slowianska Residence w Darłówku wschodnim z widokiem na morze! To wyjątkowy lokal o powierzchni 35,80 m2 z tarasem o powierzchni 15,71m2! Cechą inwestycji jest wysoki standard i świetna lokalizacja. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i do kontaktu. O inwestycji W budynku Slowianska Residence znajdziesz na przestrzeni 6 pięter 56 najwyższej klasy apartamentów (na najwyższym piętrze znajdują się wyłącznie 2 apartamenty). Budynek został zaprojektowany w nowoczesnej bryle, a atrakcyjność inwestycji zwiększają duże tarasy ulokowane przy apartamentach. Większość apartamentów posiada widok na morze, a mając na uwadze, że Slowianska Residence znajduje się w pierwszej linii brzegowej, fakt ten czyni z nich niesamowitą okazję do obcowania z nadmorską naturą. Aby zmaksymalizować doznania w budynku znajdują się duże okna otwierające przed mieszkańcami szeroki widok. W budynku ulokowano również parking podziemny oraz dwie windy. Mamy dla Państwa apartamenty w stanie deweloperskim do własnej aranżacji. Dzięki temu każdy właściciel będzie mógł spersonalizować wnętrze pod własne potrzeby oraz wizję stylistyczną. W zakładce cennik znajdziesz listę apartamentów wraz z rzutami pokazującymi rozmieszenie pomieszczeń. Wybierz idealny układ pod swoje plany i wykonaj ten krok - zrealizuj najlepszą inwestycję w swoim życiu! O lokalizacji Jeśli poszukujesz apartamentu blisko morza, to Slowianska Residence spełni w 100% Twoje oczekiwania. Budynek został ulokowany w pierwszej linii brzegowej 15 metrów od morza, dzięki czemu nie tylko znajduje się tuż przy plaży, ale również zapewnia niesamowite widoki z okien apartamentów. W okolicy znajduje się również wiele atrakcji takich jak: aquapark, latarnia morska, porty czy Zamek Książąt Pomorskich. Nie brakuje również wielu punktów gastronomicznych / restauracji. Wszystko to sprawia, że lokalizacja idealnie wpasuje się w oczekiwania rodzin z dziećmi, par czy singli, którzy chcą doświadczyć pełni nadmorskiego klimatu. Podana cena jest ceną netto do której należy doliczyć 8% VAT

Mieszkanie 2 pokojowe na 1 piętrze w centrum.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wyszyńskiego

219 000 | 38 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0506162

2 POKOJOWE MIESZKANIE W CENTRUM MIASTASZCZECINEK UL. WYSZYŃSKIEGO. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 38,19m2, położony na pierwszym piętrze bloku mieszkalnego.Mieszkanie składa się z: 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 17,40m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 6,40m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno pcv; - Kuchnia (ok. 6,20m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne, zlew, zmywarka "Amica", kuchenka gazowa, okno pcv; - Łazienka (ok. 3,40m2) - terakota, glazura, wanna, muszla, umywalka, gazowy podgrzewacz wody "Neckar"; - Przedpokój (ok. 4,80m2) - terakota, gładzie malowane i tynk żywiczny, domofon.Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy ok. 3,45 m2. Ogrzewanie c.o. z sieci miejskiej. Ciepła woda: gazowy podgrzewacz wody w łazience. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem mieszkania oraz do obejrzenia na żywo.

Kawalerka w kamienicy
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Zielona

100 000 | 31 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0506161

OFERTA ZAREZERWOWANA! KAWALERKA W KAMIENICY BLISKO CENTRUM MIASTA SZCZECINEK, UL. ZIELONA Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 30,52m2 położony na 1 piętrze kamienicy, składający się z 1 pokoju i kuchni. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 21m2) - wykładzina pcv, ściany tapetowane w części malowane, okna pcv; - Kuchnia (ok. 10m2) -wykładzina pcv, ściany w części malowane w części wykładzina pcv, zlewozmywak, okno pcv; Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 3,68m2. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i działki gruntu pod budynkiem o powierzchni 733m2 do 101/1.000 części. Administratorem budynku jest ZGM TBS sp. z o.o. Opłaty miesięczne na wrzesień 2022 r. wynoszą ok. 240 zł - fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnej. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę za wodę wg zużycia, opłatę za c.o. oraz opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych. Ogrzewanie: miejskie. Ciepła woda brak. Na klatce znajduje się wspólna łazienka. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego nieruchomość oznaczona jest symbolem 45MW - tereny zabudowy mieszkaniowej wielorodzinnej. Budynek oznaczony jest, jako budynek o wartościach historycznych chroniony planem miejscowym. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Duża działka ok. 33 km od morza
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żeleźno,
,

129 000 | 8362 m2
nr oferty: 0506157

DUŻA DZIAŁKA 0,8362 ha Z POTENCIAŁEM BUDOWLANYM Tereny miejscowości Żeleźno około 33 km od morza - do zagospodarowania według własnego projektu. Walory działki: - duża działka z możliwościa podziału przynajmniej na dwie działki; - w pobliżu zabudowań mieszkalnych, - dojazd drogą gminną; - uzbrojenie w drodze; - działka graniczy z rzeką Żelazna; - działka częściowo zadrzewiona i zakrzaczona co daje możliwość utrzymania własnego terenu zieleni. Obecnie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego co daje możliwość wystąpienia do gminy o wydanie decyzji o warunkach zabudowy. W obowiązującym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działka 323/1 to : postulowane tereny potencjalnego rozwoju jednostek osadniczych (zabudowa wielofunkcyjne, uzbrojenie terenu systemowe). Media: - prąd - przy najbliższych zabudowaniach, - wodociąg - w drodze przy działce, - kanalizacja - w drodze przy działce, - linia telefoniczna - w drodze; Klasy gruntu: grunty orne RV - 0,2877 ha, łąki ŁVI - 0,2289 ha, pastwiska PsIV - 0,3196 ha. Odległości:- Białogard - ok. 9 km; - Koszalin - ok. 27 km - Sarbinowo - ok. 33 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Mieszkanie - Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Włoska

580 000 | 59 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904622

Mieszkanie 3-pokojowez loggią, komórka lokatorską i garażem na sprzedaż przy ul. Włoskiej Na sprzedaż eleganckie mieszkanie 3- pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Włoskiej w Koszalinie. Jest to bardzo lubiana i doceniana lokalizacja przez mieszkańców gwarantująca jednocześnie łatwy dostęp do północnej części miasta oraz spokojną okolicę jak na przedmieściach. Dookoła doskonała infrastruktura, z jednej strony widok z balkonu na sąsiedztwo i zieleń, z drugiej bliska odległość do galerii `Emka`` , szkoły tańca ` King Dance`` oraz różnych renomowanych restauracji jak `Napoli``. Dodatkowo cała okolica jest bogato wyposażona w przystanki autobusowe.Lokal usytuowany na pierwszym piętrze, wykończony w bardzo wysokim standardzie, z dbałością o każdy detal. Mieszkanie ciche, ciepłe oraz słoneczne. Duże okna oraz przestronna loggia (7,89 m2) pozwala cieszyć się słońcem praktycznie cały rok. Na podłogach położone panele i płytki.Dodatkowo w cenę nieruchomości wliczony jest garaż o pow. 20,6 m2, komórka lokatorska o pow. 3,29 m2 oraz całe wyposażenie, które znajduje się w mieszkaniu: wszystkie meble, sprzęt RTV i AGD, białe drewniane żaluzje, lampy, lustra, elementy ozdobne, narzuty, koce, poduszki, toster, czajnik, sztućce, garnki, patelnie, szkło, odkurzacz, mop, akcesoria do sprzątania, pralka oraz zestaw wypoczynkowy znajdujący się na loggi. W przedpokoju wbudowane są dwie szafy. Lokal nigdy nie był zamieszkiwany, a całe wyposażenie jest kompletnie nowe.Mieszkanie zostało oddane przez dewelopera w tym roku i wykończone z najlepszej jakości materiałów. Oferta idealnie sprawdzi się dla rodzin, pary jak i singli szukających komfortowego mieszkania w bardzo wysokim standardzie i w wygodnej lokalizacji.

Kompleks działek pomiędzy dwoma jeziorami.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stepień,
,

76 020 | 1267 m2
nr oferty: 0506160

KOMPLEKS DZIAŁEK BUDOWLANYCH UZBROJONYCH W PRĄD I WODĘ, POŁOŻONYCH POMIĘDZY DWOMA JEZIORAMI. Oferujemy do sprzedaży kompleks działek budowlanych, pięknie położonych pomiędzy dwoma jeziorami Stepieńskie oraz Kacko, na skraju wsi Stepień. Działki o terenie lekko pagórkowatym, porośnięte samosieją sosny. Na terenie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego działki opisane są jako grunty rolne. Dla każdej z działek została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna - budowa budynku mieszkalnego jednorodzinnego z poddaszem użytkowym, podpiwniczonego lub bez podpiwniczenia o dachu dwu lub wielospadowym; budowa budynku gospodarczo-garażowego jednokondygnacyjnego o dachu dwu lub wielospadowym; dopuszcza się budowę garażu i budynku gospodarczego jako segment lub wolnostojące; dopuszcza się również wbudowanie garażu w budynek mieszkalny i wybudowanie budynku gospodarczego wolnostojącego; media przyłącza: energetyczne, wodociągowe, kanalizacyjne ze szczelnym zbiornikiem na nieczystości płynne, docelowo do zbiorczej sieci kanalizacji sanitarnej, instalacji zasilania w gaz płynny lub olej opałowy, ogrzewanie z indywidualnej kotłowni opalanej paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem; dopuszcza się ogrzewanie kominkowe, elektryczne i inne odnawialne źródła energii; w ramach zabudowy dopuszcza się zabudowę małej architektury. W decyzji podano ustalenia dotyczące warunków i wymagań kształtowania ładu przestrzennego: - powierzchnia zabudowy: dla budynku mieszkalnego do 250 m2, dla budynku gospodarczo-garażowego do 100 m2, dla odrębnych budynków do 50 m2, budynek gospodarczy do 50 m2;- szerokość elewacji frontowej - dla budynku mieszkalnego do 25 m, dla budynku gospodarczo-garażowego do 12 m, dla odrębnych budynków garażu i gospodarczego do 5 m każdy;- wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (gzymsu lub attyki) - dla wszystkich budynków do 4,5 m; - rodzja dachu, ukształtowanie połaci dachowych - dachy pochyłe dwu lub wielospadowe; - kąt nachylenia dachu - dla wszystkich budynków od 20 do 55 stopni;- wysokość kalenicy - dla budynku mieszkalnego do 8 m, dla pozostałych budynków do 5 m; - zabudowa min. 100 m od jeziora Stępieńskiego; - dostawa wody - z sieci wodociągu komunalnego; - zasilenie w energię cieplną - ogrzewanie z indywidualnej kotłowni opalanej paliwem stałym, olejem opałowym lub gazem; dopuszcza się ogrzewanie kominkowe, elektryczne i inne odnawialne źródła energii; - odprowadzenie ścieków należy zrealizować poprzez - wybudowanie szczelnego zbiornika na nieczystości płynne, docelowo do komunalnej kanalizacji ściekowej.Działki leżą w Obszarze Chronionego Krajobrazu "Jeziora Szczecineckie". Przed wybudowaniem budynków działki podlegają procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Media: - prąd - skrzynki energetyczne na granicy działek; - wodociąg - rozprowadzony po terenie kompleksu - znajduje się na terenie dróg wewnętrznych oraz działek nr 11/34, 11/36, 11/48, 11/49, 11/56, 11/57; - kanalizacja - zbiornik bezodpływowany do wykonania we własnym zakresie. Dojazd: - do kompleksu gminną drogą gruntową, ok. 400 m od drogi asfaltowej; - na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi - droga prywatna - udział. Powierzchnie, orientacyjne wymiary, klasy gruntów i ceny działek: - nr 11/6, pow. 1476m2, trójkąt, boki ok. 52m, 58m, 66m, RVI, cena 88 560 zł;- nr 11/7 - SPRZEDANA; - nr 11/8 - SPRZEDANA; - nr 11/9 - SPRZEDANA; - nr 11/10, pow. 3257m2, trójkąt, boki ok. 68m, 96m, 120m, RVI, cena 195 420 zł;- nr 11/11, pow. 1941m2, ok. 27m x 60m, RVI, cena 116 460 zł;- nr 11/12, pow. 1704m2, ok. 26m x 57m, RVI, cena 102 240 zł;- nr 11/13, pow. 1698m2, ok. 31m x 52m, RVI, cena 101 880 zł;- nr 11/14, pow. 1427m2, ok. 27m x 52m, RVI, cena 85 620 zł; - nr 11/15, pow. 1456m2, ok. 27m x 52m, RVI, cena 87 360 zł;- nr 11/16, pow. 1445m2, ok. 26m x 52m, RVI, cena 86 700 zł;- nr 11/17, pow. 1844m2, kształt nieregularny, ok. 34m x 55m, RVI, cena 110 640 zł;- nr 11/19, pow. 1919m2, kształt nieregularny, ok. 37m x 55m, RVI, cena 115 140 zł;- nr 11/20, pow. 1988m2, ok. 36m x 53m, RVI, cena 119 280 zł;- nr 11/21, pow. 2525m2, kształt nieregularny, ok. 43m x 56m, RVI, cena 151 500 zł;- nr 11/22, pow. 1481m2, trójkąt, boki ok. 57m, 58m, 58m, RVI, cena 88 860 zł;- nr 11/23, pow. 2321m2, ok. 37m x 69m, RVI, cena 139 260 zł;- nr 11/24 - SPRZEDANA; - nr 11/25, pow. 1720m2, ok. 35m x 54m, RVI, cena 103 200 zł;- nr 11/26, pow. 2028m2, ok. 28m x 68m, RVI, cena 121 680 zł;- nr 11/27, pow. 2663m2, ok. 30m x 84m, RVI, cena 159 780 zł;- nr 11/29, pow. 2101m2, kształt nieregularny, ok. 40m x 54m, RVI, cena 126 060 zł;- nr 11/30, pow. 1537m2, ok. 27m x 56m, RVI, cena 92 220 zł;- nr 11/31, pow. 1568m2, ok. 27m x 57m, RVI, cena 94 080 zł;- nr 11/32, pow. 1597m2, ok. 27m x 57m, RVI, cena 95 820 zł;- nr 11/33, pow. 1628m2, ok. 27m x 59m, RVI, cena 97 680 zł;- nr 11/34, pow. 1499m2, ok. 25m x 60m, RVI, przebiega wodociąg, cena 89 940 zł;- nr 11/36, pow. 1564m2, ok. 35m x 46m, RVI, przebiega wodociąg, cena 93 840 zł;- nr 11/37, pow. 1695m2, ok. 36m x 46m, RVI, cena 101 700 zł;- nr 11/38, pow. 1658m2, ok. 35m x 47m, RVI, cena 99 480 zł; - nr 11/39, pow. 1698m2, ok. 36m x 47m, RVI, cena 101 880 zł;- nr 11/40, pow. 1267m2, kształt nieregularny, ok. 35m x 50m, RVI, cena 76 020 zł;- nr 11/41, pow. 1964m2, kształt nieregularny, ok. 41m x 45m, RVI, cena 117 840 zł; - nr 11/42, pow. 1506m2, ok. 33m x 45m, RVI, cena 90 360 zł;- nr 11/43, pow. 1523m2, ok. 33m x 45m, RVI, cena 91 380 zł;- nr 11/44, pow. 1496m2, ok. 32m x 46m, RVI, cena 89 760 zł; - nr 11/45, pow. 1596m2, ok. 30m x 51m, RVI, cena 95 760 zł; - nr 11/46, pow. 1505m2, ok. 30m x 50m, RVI, cena 90 300 zł; - nr 11/47, pow. 1504m2, ok. 30m x 50m, RV, RVI, cena 90 240 zł; - nr 11/48, pow. 1554m2, ok. 32m x 50m, RV, RVI, przebiega wodociąg, cena 93 240 zł; - nr 11/49, pow. 1573m2, kształt nieregularny, ok. 38m x 42m, RV, przebiega wodociąg, cena 94 380 zł; - nr 11/50, pow. 1597m2, ok. 37m x 44m, RV, RVI, cena 95 820 zł; - nr 11/51, pow. 1651m2, ok. 36m x 48m, RV, RVI, cena 99 060 zł; - nr 11/52, pow. 1643m2, ok. 40m x 43m, RV, RVI, cena 98 580 zł; - nr 11/54, pow. 1508m2, ok. 28m x 51m, RV, RVI, cena 90 480 zł; - nr 11/55, pow. 1505m2, ok. 26m x 56m, RV, RVI, cena 90 300 zł; - nr 11/56, pow. 1522m2, ok. 35m x 45m, RV, RVI, przebiega wodociąg, cena 91 320 zł; - nr 11/57, pow. 1521m2, ok. 28m x 53m, RVI, przebiega wodociąg, cena 91 260 zł. Działki nr 11/34, 11/36, 11/48, 11/49, 11/56, 11/57 oraz działki drogowe (po których przeprowadzony jest wodociąg) obciążone są służebnoscią przesyłu. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.