94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402522) MIESZKANIE na SPRZEDAŻSianów,
Mieszkanie 57,81 m2, 3 pokoje, Sianów k. Koszalina.

Mieszkanie 57,81 m2, 4 pokoje.  pierwsze piętro, Sianów k. Koszalina.

Rozkładowe, z jednym pokojem przechodnim, słoneczne mieszkanie na osiedlu Słowackiego w Sianowie. Układ mieszkania daje duże możliwości aranżacji - można np. połączy 2 pokoje i otrzymamy duży salon. Z salonu mamy wyjście na balkon. Lokal nadaje się do zamieszkania ale remontowane i urządzane było kilkanaście lat temu. Do mieszkania przynależą dwie piwnice. 

Status prawny mieszkania to: spółdzielcze-własnościowe - isnieje możliwość zakupu przez osoby spoza UE bez zgody MSWiA.

Budynek zarządzany przez spółdzielnie mieszkaniową. Na bieżąco na osiedlu wykonywane są remontu, naprawy i prace upiększające. 

Osiedle Słowackiego to jedno z ulubionych osiedli mieszkańców Sianowa. Mamy tu sklepy, aptekę, przedszkole, szkolę. Do samego centrum jest kilkaset metrów. 

Sianów to miejscowość położona w pobliżu Koszalina (do centrum Koszalina jest drogą ok. 10 km). Pomiędzy Sianowem o Koszalinem rozciąga się przepiękny kompleks leśny. Przeważają lasy bukowe usytuowane na wzgórzach. Mamy tu wiele ścieżek rowerowych i pieszych. Przez miejscowość przepływa rzeka Polnica (około 200 metrów od mieszkania) a na granicy Sianowa płynie Unieść, jedna z rzek wpływająca do jeziora Jamno (9-tego pod względem powierzchni jeziora w Polsce). Na skraju miejscowości działają wypożyczalnie kajaków.

Obecnie przez Sianów przebiega droga krajowa nr 6 i mamy tu spory ruch ale już w 2023 roku ma być zakończony odcinek drogi S6, który cały ruch transferowy wyprowadzi poza miasto. 

Sianów to też idealne miejsce do wypadów nad Bałtyk. Do plaży w Łazach mamy ok. 12 km, a do nadmorskiego jeziora Jamno jest ok. 10 km. 

Czynsz za mieszkanie łącznie z zaliczkami za centralne ogrzewanie i wodę to 430 zł. 

Odległości: 

- plaża morska w Łazach: 12 km

- Koszalin: 6 km

- Mielno: 23 km przez Koszalin, oraz 22 km przez Łazy

- Szczecin: 180 km

- Kołobrzeg: 50 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402522
Miejscowość
Sianów
Gmina
Sianów
Ulica
Słowackiego
Powierzchnia całkowita
58 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
1
Liczba pięter
4
Cena cena w innych walutach
267 000 PLN
Cena za m2
4 619 PLN
Opłaty dodatkowe
600 PLN
Forma własności
Spółdzielcze własnościowe
Ogrzewanie
C.o. miejskie
Rok budowy
1990
Balkon

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Mateusz S

Zapytaj o ofertę