94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1904638) DOM na SPRZEDAŻNiedalino,
Dom - Niedalino

Nowa oferta!Dom nad rzeką Radew w otoczeniu drzew !

Niezwykłe położenie domu w m. Niedalino (gm. Świeszyno) – gwarantuje relaks po ciężkim dniu pracy, wypoczynek i rekreację w przydomowym ogrodzie. Dom  o pow. 116 m2  położony jest  na terenie działki o powierzchni 1300 m2 położonej na wzniesieniu. Na dole przyjemnie szmerze rzeka Radew , pachnie las ze wszystkimi swoimi skarbami (jagody, borówki, grzyby). Do domu wiedzie Nas kamienna droga otoczona szpalerem hortensji bukietowych.  

Dom posiada funkcjonalny rozkład pomieszczeń:

Parter:

Wchodzimy do domu przez ganek wprost do przedpokoju. Po prawej stronie mamy pierwszy pokój . Ustawny w kształcie kwadratu.

Po lewej stronie  są solidne dębowe schody, prowadzące na piętro nieruchomości oraz łazienka z WC. Wchodząc dalej , wchodzimy do obszernej kuchni , z której przechodzimy do pokoju. Z tegoż pokoju przeszklone drzwi wiodą Nas na oszkloną werandę z widokiem na ogród.

Piętro:

Cofamy się i wchodzimy schodami na piętro. Znajdziemy tam drugą kuchnię oraz dwa przestronne pokoje. Z drugiego pokoju możemy wyjść do oszklonego tarasu z widokiem na las. W przedpokoju jest też wejście na bardzo duży strych.

Piwnica:

Znajdziemy tam osobne pomieszczenia służące do suszenia warzyw, owoców, grzybów, ziół etc. a także wędzarnię do mięsiwa. Ponadto liczne regały ,służące do przechowywania przetworów domowych.

Znajduje się też składzik na drewno.

Na terenie posesji znajdziemy dwa murowane garaże. Pomieszczenie gospodarcze – służące do przechowywania mebli ogrodowych.

Ogród jest podzielony na strefy z podmurówką kamienną. W tzw. przed ogródku  ujrzymy szpaler wieloletnich hortensji bukietowych, krzewy magnolii oraz azalii oraz innych sezonowych kwiatów. Jest też kamienne oczko wodne, służące za poidełko  dla ptaków.  Kolejna część ogrodu jest przeznaczona pod uprawy warzyw. Ostatnia część ogrodu znajdującą się za domem i graniczącą tylko ze ścianą lasu – zachęca do wypoczynku i relaksu. Podmurówka z kamienna oraz szpaler hortensji bukietowych oddziela od części warzywnej. Teren jest wyrównany i bezpieczny dla użytkowników.  Osłonięty od silnych wiatrów.

 

Potrzebujesz więcej szczegółów? Zadzwoń do opiekuna oferty – Katarzyna Faryniarz

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1904638
Miejscowość
Niedalino
Gmina
Świeszyno
Ulica
Niedalino
Rodzaj domu
Dom
Cena cena w innych walutach
580 000 PLN
Powierzchnia całkowita
116 m2
Powierzchnia działki
1 300 m2
Liczba pokoi
4
Liczba pięter
1
Rok budowy
1935
Forma własności działki
Własność
Ogrzewanie
Etażowe

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę