94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 4402716) DZIAŁKA na SPRZEDAŻOsieki,
Działka, 2,3 km od morza, Osieki k. Łaz

Działka budowlana o pow. 999 m2, Osieki (2,5 km od plaży bałtyckiej w Łazach).  Nieruchomość przeznaczona w Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 

Zdecydowanym atutem nieruchomości jest jej położenie. Z jednej strony działki jest już zabudowa mieszkanioa, z drugiej strony działki w MPZP jest droga a za nią teren przeznaczony pod zieleń parkową. Parcela leży w na tyle dużej odległości od drogi wiodącej do Łaz, że nie słychać hałasu samochodów ale dość blisko by łatwo dojechać do drogi asfaltowej czy ścieżki rowerowej. Rowerem na morskiej plaży jesteśmy w max 10 minut. 

Media:

Bezpośrednio w drodze przy działce mamy kanalizację oraz energię elektryczną. Woda gminna jest kilkadziesiąt metrów dalej ale możliwość podłączenia należy skonsultować z właściwą instytucją. 

ODLEGŁOŚCI:

Łazy: 1,5 km

Plaża morska w Łazach: 2,5 km

Koszalin: 15 km

Mielno: 12 km

Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825


Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
4402716
Miejscowość
Osieki
Gmina
Sianów
Ulica
Osieki
Cena cena w innych walutach
180 000 PLN
Cena za m2
180 PLN
Powierzchnia działki
999 m2
Rodzaj działki
Działka pod bud. 1-rodz.
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę