94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1904710) DZIAŁKA na SPRZEDAŻChałupy,
Działka - Chałupy

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana z pozwoleniem na budowę 4 domów jednorodzinnych z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi!

Oferujemy Państwu nieruchomość gruntową o powierzchni 3 002 m2 z bezpośrednim dostępem do utwardzonej drogi gminnej.

Teren działki jest równy kwadratowy. W sąsiedztwie zabudowa mieszkaniowa (domki jednorodzinne i domki w zabudowie bliźniaczej).

Media: woda - na granicy działki, energia - na granicy działki, kanalizacja - na granicy działki, gaz - na granicy działki 

Dla działki została wydana Decyzja Starosty Koszalińskiego z pozwoleniem na budowę - 4 domów jednorodzinnych z dwoma samodzielnymi lokalami mieszkalnymi ( 4x2 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej).

Działkę od HACO oddziela usypany wał o wysokości ok 2 m.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1904710
Miejscowość
Chałupy
Gmina
Świeszyno
Ulica
Chałupy
Cena cena w innych walutach
700 000 PLN
Cena za m2
233 PLN
Powierzchnia działki
3 002, 00 m²
Rodzaj działki
Działka
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę