94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1904634) OBIEKT na WYNAJEMKoszalin, Centrum
Piętro-Feniks, biura 249m2 ścisłe centrum Koszalin

Na wynajem  piętro w obiekcie handlowo- biurowym Feniks zlokalizowanym w ścisłym centrum Koszalina przy ul. Połtawskiej 8. Obiekt Feniks funkcjonuje od ponad 25 lat. 

Oferta składa się z 9 pomieszczeń biurowych, dwóch łazienek oraz korytarza o łącznej powierzchni 248,98 m2. Pokoje biurowe o powierzchni od ok. 10 m2 do 32 m2.

Atrakcyja lokalizacja nieruchomości w najbliższym otoczeniu liczne sklepy, punkty handlowo- usługowe. Bardzo dobry ciąg pieszy i samochodowy. Nieruchomość idealna na siedzibę firmy, biura i inne działalności.

Czynsz najmu: 6000 zł + 23% podatek VAT + rachunki według zużycia (prąd, zaliczka na ogrzewanie woda, wywóz nieczystości).

Przed budynkiem ogólnodostępny parking. Istnieje możliwość wykupienia gwarantowanych miejsc postojowych na parkingu monitorownym.

Dostępne " od zaraz".

Zapraszamy na prezentację nieruchomości.

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1904634
Miejscowość
Koszalin
Gmina
Koszalin
Ulica
Połtawska
Rodzaj obiektu
Biurowo-usługowy
Rodzaj budynku
Obiekt komercyjny
Powierzchnia całkowita
249, 00 m²
Cena cena w innych walutach
6 000 PLN
Cena za m2
24 PLN
Ilość pięter [wliczając parter]
1
Forma własności działki
(Nieznany)

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Zapytaj o ofertę