94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
2 pokoje, 37 m2, winda, Przylesie, Koszalin
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin, Przylesie
Jana Pawła II

249 500 | 37 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 4402912

Mieszkanie 37 m2, 2 pokoje, 7 piętro, vis-a-vis Politechniki Koszalińskiej, Osiedle Przylesie, Koszalin. Słoneczne mieszkanie na jednym z ulubionych przez Koszalinian osiedli - Przylesiu. Budynek usytuowany jest vis-a-vis Politechniki Koszalińskiej. Mieszkanie może być dobrą inwestycją do wynajmu dla studentów. Mieszkanie do remontu. Pierwotny układ lokalu to jeden pokój z osobną kuchnią i łazienką. Od samego początku mieszkanie zostało przearanżowane dzięki czemu uzyskano 2 ustawne pokoje. Osobna kuchnia z oknem. Mieszkanie ciepłe i słoneczne. Niskie koszty eksploatacyjne: 440 zł/ miesiąc. Mieszkanie, wbrew potocznej opinii, jest idealnym miejscem dla osób ceniących spokój. Na piętrze mamy tylko 3 mieszkania. W budynku jest winda więc nie ma "tabunów" mieszkańców wędrujących między piętrami. Każdy dojeżdża windą od razu pod swoje mieszkanie. Z salonu mamy wyjście na balkon, z którego rozlega się przepiękny widok. Ze względu na to, że wystawa okien jest zachodnia więc możemy obserwować słońce niemal do jego zachodu. Osiedle Przylesie od lat uchodzi za wzór zarządzania. Mamy tu do dyspozycji mieszkańców dużo miejsc parkingowych, dużo zieleni, placów zabaw i miejsc, gdzie można odpocząć. Spółdzielnia mieszkaniowa dla mieszkańców oferuje dużo ciekawych zajęć. Zajęcia malarstwa, plastyczne, zajęcia taneczne to tylko niektóre typy aktywności. Tu zawsze znajdziesz bratnią duszę. Położenie budynku gwarantuje dobrą komunikację z drogą ekspresową S6 - do węzła Koszalin Wschód jest 3,5 km. Do węzła S11 spod domu 7,5 km. W kilka minut dojedziemy do Strefy Ekonomicznej. Rodzaj własności nieruchomości to: spółdzielcze własnościowe. Istnieje możliwość zakupu przez obywateli spoza Unii Europejskiej. ODLEGŁOŚCI: - centrum Koszalina (Katedra): 3,5 km - Mielno: 14 km Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825

Mieszkanie - Sianożęty
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Sianożęty,
Wschodnia

1 704 000 | 82 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0207573

Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem!Obiekt oddany do użytku w 2023 roku,Całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz niepowtarzalny komfort wypoczynku. Wszystko to pozwoli poczuć się jak w luksusowym niepowtarzalnym miejscu stworzonym właśnie dla niego. Zlokalizowana 30 m od cztero-gwiazdkowego hotelu IMPERIALL, (obiekt całoroczny z bogatą ofertą wypoczynkowo-rekreacyjną: basen, gabinety wellness && spa, restauracja && cafeteria/ Lounge bar na ostatniej kondygnacji z widokiem na morze). Właściciele i wypoczywający mogą korzystać z całej oferty hotelu IMPERIALL. Każdy apartament GEA został wykończony i wyposażony w sposób indywidualny, z dbałością o każdy szczegół.Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz niepowtarzalny komfort wypoczynku. Wszystko to pozwoli poczuć się jak w luksusowym niepowtarzalnym miejscu stworzonym właśnie dla niego. Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych i zbudowaniu obiektu wg. nowoczesnych standardów budowlanych - pozwala to znacząco obniżyć koszt utrzymania apartamentów. Do dyspozycji - właścicieli pozostają:librarium - eleganckie pomieszczenie dla lubiących czytanie książek,kameralnego fitness room'u,stacji do ładowania samochodów elektrycznych,rowerowni,Oferta dotyczy APARTAMENTU nr 104, położony na parterze, sprzedawany w standardzie wykończonym, gotowym do zamieszkania.Powierzchnia 81,50 m2, taras o powierzchni 15,39 m2. Apartament 3 pokojowy, słoneczny.Duże okna na całą ścianę w salonie i w sypialni, wystawa okienna północno-zachodnia. Apartamenty położone są 3 min. do jednej z najdłuższych i najładniejszych ścieżek rowerowych - trasa R10.Dojazd do Kołobrzegu - 20 min rowerem, 7 min samochodem, odległość od drogi ekspresowej S6- 6 min. Cena apartamentu: 1.704.000 zł netto + 8% VAT. Możliwość dokupienia dodatkowo:miejsca postojowego w hali garażowej - 83.000 zł netto + 8% VAT,miejsce postojowe zewnętrzne - 51.000 zł netto +8% VAT. W ofercie znajdują się również: apartament dwupoziomowy o powierzchni 54,55 m2 w cenie 907.000zł netto + 8 % VAT,apartament o powierzchni 42,68 m2 w cenie 695.000zł netto + 8 % VAT.

Mieszkanie - Sianożęty
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Sianożęty,
Wschodnia

695 000 | 43 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0207571

Luksusowy wykończony pod klucz apartament nad morzem! Obiekt oddany do użytku w 2023 roku, Całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz niepowtarzalny komfort wypoczynku. Wszystko to pozwoli poczuć się jak w luksusowym niepowtarzalnym miejscu stworzonym właśnie dla niego. Zlokalizowana 30 m od cztero-gwiazdkowego hotelu IMPERIALL, (obiekt całoroczny z bogatą ofertą wypoczynkowo-rekreacyjną: basen, gabinety wellness && spa, restauracja && cafeteria/ Lounge bar na ostatniej kondygnacji z widokiem na morze). Właściciele i wypoczywający mogą korzystać z całej oferty hotelu IMPERIALL. Każdy apartament GEA został wykończony i wyposażony w sposób indywidualny, z dbałością o każdy szczegół. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz niepowtarzalny komfort wypoczynku. Wszystko to pozwoli poczuć się jak w luksusowym niepowtarzalnym miejscu stworzonym właśnie dla niego. Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych i zbudowaniu obiektu wg. nowoczesnych standardów budowlanych - pozwala to znacząco obniżyć koszt utrzymania apartamentów. Do dyspozycji - właścicieli pozostają:librarium - eleganckie pomieszczenie dla lubiących czytanie książek,kameralnego fitness room'u,stacji do ładowania samochodów elektrycznych,rowerowni,Oferta dotyczy APARTAMENTU nr 03, położony na parterze, sprzedawany w standardzie wykończonym, gotowym do zamieszkania. Powierzchnia 42,68 m2, taras o powierzchni 15 m2. Apartament 2 pokojowy, słoneczny. Duże okna na całą ścianę w salonie i w sypialni, wystawa okienna południowy - zachód. Apartamenty położone są 3 min. do jednej z najdłuższych i najładniejszych ścieżek rowerowych - trasa R10. Dojazd do Kołobrzegu - 20 min rowerem, 7 min samochodem, odległość od drogi ekspresowej S6- 6 min. Cena apartamentu: 695.000 zł netto + 8% VAT. Możliwość dokupienia dodatkowo: miejsca postojowego w hali garażowej - 83.000 zł netto + 8% VAT, miejsce postojowe zewnętrzne - 51.000 zł netto +8% VAT. W ofercie znajdują się również: apartament dwupoziomowy o powierzchni 54,55 m2 w cenie 907.000zł netto + 8 % VAT,apartament o powierzchni 81,50 m2 w cenie 1.704.000 zł netto + 8 % VAT.

Mieszkanie - Sianożęty
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Sianożęty,
Wschodnia

907 000 | 55 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0207572

Luksusowy wykończony pod klucz apartament dwupoziomowy nad morzem!Obiekt oddany do użytku w 2023 roku,Całość inwestycji sprzedana. Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz niepowtarzalny komfort wypoczynku. Wszystko to pozwoli poczuć się jak w luksusowym niepowtarzalnym miejscu stworzonym właśnie dla niego. Zlokalizowana 30 m od cztero-gwiazdkowego hotelu IMPERIALL, (obiekt całoroczny z bogatą ofertą wypoczynkowo-rekreacyjną: basen, gabinety wellness && spa, restauracja && cafeteria/ Lounge bar na ostatniej kondygnacji z widokiem na morze). Właściciele i wypoczywający mogą korzystać z całej oferty hotelu IMPERIALL. Każdy apartament GEA został wykończony i wyposażony w sposób indywidualny, z dbałością o każdy szczegół.Ciekawy, butikowy styl, zapewni właścicielowi, wysokie doznania estetyczne oraz niepowtarzalny komfort wypoczynku. Wszystko to pozwoli poczuć się jak w luksusowym niepowtarzalnym miejscu stworzonym właśnie dla niego. Dzięki zastosowaniu paneli fotowoltaicznych i zbudowaniu obiektu wg. nowoczesnych standardów budowlanych - pozwala to znacząco obniżyć koszt utrzymania apartamentów. Do dyspozycji - właścicieli pozostają:librarium - eleganckie pomieszczenie dla lubiących czytanie książek,kameralnego fitness room'u,stacji do ładowania samochodów elektrycznych,rowerowni,Oferta dotyczy APARTAMENTU nr 314, położony na 3 piętrze, sprzedawany w standardzie wykończonym, gotowym do zamieszkania. Powierzchnia 54,55 m2, taras o powierzchni 12,78 m2. Apartament dwupoziomowy 3 pokojowy, słoneczny.Duże okna na całą ścianę w salonie i w sypialni, wystawa okienna południowy zachód. Apartamenty położone są 3 min. do jednej z najdłuższych i najładniejszych ścieżek rowerowych - trasa R10.Dojazd do Kołobrzegu - 20 min rowerem, 7 min samochodem, odległość od drogi ekspresowej S6- 6 min. Cena apartamentu: 709.000 zł netto + 8% VAT. Możliwość dokupienia dodatkowo:miejsca postojowego w hali garażowej - 83.000 zł netto + 8% VAT,miejsce postojowe zewnętrzne - 51.000 zł netto +8% VAT. W ofercie znajdują się również: apartament dwupoziomowy o powierzchni 42,68 m2 w cenie 695.000zł netto + 8 % VAT,apartament o powierzchni 81,50 m2 w cenie 1.704.000 zł netto + 8 % VAT.