94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
Obiekt - Mielno
OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Mielno, Mielno
Mielno

3 900 000 | 430 m2 | pokoi: 20
nr oferty: 3402859

Na sprzedaż obiekt turystyczny położony w nadmorskiej miejscowości Mielno na działce o powierzchni 2428 m2 z ogromnym potencjałem!Nieruchomość położona jest w urokliwej i spokojnej części Mielna około 200 m od pięknej piaszczystej plaży oraz 50 m od jeziora Jamno. W skład nieruchomości wchodzi:DOM WCZASOWY WOLNOSTOJĄCY o powierzchni 255 m2Rozkład pomieszczeń:- PARTER 3 pokoje dwuosobowe z łazienkąApartament dwupokojowy z łazienkąKuchnia ogólnodostępna2 pomieszczenia gospodarcze - PIĘTRO I 2 pokoje dwuosobowe z łazienką1 pokój trzyosobowy z łazienkąApartament dwupokojowy z łazienkąKuchnia ogólnodostępnaPomieszczenie gospodarcze - PIĘTRO II: 3 pokoje dwuosobowe z łazienką1 pokój czterosobowy z łazienkąDuży taras DOM MIESZKALNY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ o powierzchni 120 m2Rozkład pomieszczeń:- PARTER: 2 pokojeKuchniaŁazienka - PIĘTRO I 2 pokojeKuchniaŁazienkaBalkon POMIESZCZENIA GOSPODARCZE o łącznej powierzchni 55 m2 3 garaże1 pomieszczenie gospodarcze Wydane jest pozwolenie na budowę lokalu usługowego z możliwością rozbudowy do 4 piętra. Możliwość wykonania na dachu tarasu widokowego! Właściciel nieruchomości przekaże kupującemu całą bazę klientów. Oglądanie z Pośrednikiem ( lic. Zaw. nr 11917 ) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej art. 66 KC

Mieszkanie po kapitalnym remoncie nowe wyposażenie
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Jeziorna

249 000 | 41 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505838

MIESZKANIE BLISKO CENTRUM, SZCZECINEK UL. JEZIORNA. Oferujemy Państwu sprzedaż mieszkania o pow. 41,17 m2, składającego się z 2 pokoi, kuchni, łazienki i przedpokoju, położonego na IV piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe meble i sanitariaty, Kuchnia w pełni wyposażona (nowe: lodówka `MPM`, zmywarka `Beko`, płyta indukcyjna `Beko`, piekarnik elektryczny `Beko`, okap `Beko`, pralka `Amica`). Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 17,8m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 9,3m2) - panele podłogowe, ściany malowane, okno pcv; - Kuchnia (ok. 5m2) - terakota, ściany w części glazura częściowo malowane, meble kuchenne, zlewozmywak, lodówka `MPM`, zmywarka `Beko`, płyta indukcyjna `Beko`, piekarnik elektryczny `Beko`, okap `Beko`, pralka `Amica`, okno pcv; - Łazienka (ok. 3,3m2) - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka, wc, piec gazowy `Termet`; - Przedpokój (ok. 5,4m2) - terakota, ściany malowane, szafa. Do lokalu przynależy piwnica o pow. 4,25m2. Ogrzewanie - z sieci miejskiej. Ciepła woda - podgrzewana za pomocą piecyka gazowego. Administratorem budynku jest Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Szczecinku. Opłaty miesięczne na październik 2021 r. wynoszą ok. 270 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych, zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd, gaz wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

Grunt rolny o pow. 7,49 ha - dobra inwestycja
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Uniemino,
działka

362 000 | 74900 m2
nr oferty: 0505837

ATRAKCYJNIE POŁOŻONY GRUNT ROLNY O POW. 7,49 HA W POBLIŻU JEZIORO UNIEMINO Zalety nieruchomości:- od Jeziora Uniemino działka oddzielona jest drogą,- w otoczeniu zabudowań mieszkalnych,- możliwość zabudowy siedliskowej Teren lekko pagórkowaty.Dojazd drogą asfaltową. W planie zagospodarowania przestrzennego działka ujęta jest jako: grunt rolny.W gminie Borne Sulinowo istnieje możliwość zabudowy "siedliskiem rolnym".Pod pojęciem "siedlisko rolne" /dotyczy nowych siedlisk/ należy rozumieć zabudowę mieszkaniową i gospodarczą związaną z produkcją rolną prowadzoną w ramach posiadanego areału /ponad 1,0 ha użytków rolnych w tym min. 0,3 ha powierzchnia działki siedliskowej, na części której znajduje się zainwestowanie/ Klasy gruntu:- grunty rolne - RIVb- grunty rolne - RV- łąki - ŁV Działka znajduje się w Obszarze Chronionego Krajobrau "Pojezierze Drawski", Natura 2000 - obszary ptasie "Ostoja Drawska". Jezioro Uniemino - akwen o pow. ok. 50 ha, obfitujący w wiele gatunków ryb, co stwarza doskonałe warunki dla sympatyków wędkarstwa. Odległości: - Szczecinek - ok. 28 km; - Borne Sulinowo - ok. 20 km; - Silnowo - ok. 5 km; - Czaplinek - ok. 22 km. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka letniskowa w pobliżu jeziora, na raty.
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Drężno,
,

48 000 | 2288 m2
nr oferty: 0505836

SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na raty ze spłatą rozłożoną do 3 lat. DZIAŁKA LETNISKOWA W DRĘŻNIE, OK. 400 M OD JEZIORA DRĘŻNO (STUDNICA), W POBLIŻU JEZIORA WIERZCHOWO, OK. 60 KM OD MORZA. DOJAZD DROGĄ ASFALTOWĄ. Kupujący nie płaci 2% PCC. Cena zawiera podatek VAT. Oferujemy do sprzedaży działkę letniskową nr 185/21, bardzo ładnie położoną w kompleksie działek, na skraju wsi Drężno, ok. 400 m od jeziora Drężno (Studnica), ok. 2,5 km od jeziora Wierzchowo (pow. jeziora ok. 700 ha) oraz ok. 60 km od morza. Teren działki równy, porośnięty trawą. Działka w planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem ML-2 - tereny zabudowy letniskowej. W planie ustalono (m. in.): - maksymalna wysokość zabudowy - do 9 m; - maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych - 1, dopuszcza się 2, jeśli druga kondygnacja nadziemna mieści się w dachu stromym o spadku większym niż 30 stopni; - minimalna powierzchnia biologicznie czynna na jednej działce budowlanej - 70% powierzchni działki; - maksymalna powierzchnia zabudowana na działce budowlanej - 20% powierzchnia działki; - minimalna powierzchnia działki budowlanej - 2000 m2. Klasy gruntów: grunty rolne RVI. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Media: - prąd - w drodze asfaltowej; - woda - ze studni do wykonania we własnym zakresie, wodociąg w drodze asfaltowej, w pobliżu działek; - kanalizacja - zbiornik bezodpływowy lub przydomowa oczyszczalnia ścieków - do wykonania we własnym zakresie. Dojazd: - do kompleksu drogą asfaltową; - na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi (drogi prywatne do wykonania - udział). Działka o nieregularnym kształcie, wymiary boków: ok. 41m, 64m, 40m, 49m. Działka znajduje się w strefie WIII ograniczonej ochrony archeologiczno-konserwatorskiej. Przez część działki przebiega gazociąg . Zakup na raty bez banku: - minimalny wkład własny - 40%; - po wpłacie 40% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 3 lat (36 miesięcy); - każdy rok rozłożenia na raty podwyższa cenę o 5%; - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki oznaczone na mapie. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

Działka na Raduszce 1238 m2 !
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Raduszka

145 000 | 1238 m2
nr oferty: 5001070

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w Koszalinie na Osiedlu Raduszka. Działka o powierzchni 1238 m2, narożna, w kształcie zbliżonym do kwadratu o wymiarach ok. 36x34 m.Działka objęta jest MPZP, oznaczona symbolem B19 MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej :- w układzie wolnostojącym- wskaźniki intensywności zabudowy działki budowlanej - od 0,10 do 0,75, - maksymalna powierzchnia zabudowy: 30 % powierzchni działki budowlanej - minimalny udział powierzchni biologicznie czynnej : 40% powierzchni działki budowlanej,- maksymalna wysokość zabudowy: * dla budynków mieszkalnych - 10 m i 5 m do górnej linii okapu, * dla budynków garażowych i gospodarczych - do 3,8 m przekrytych dachem płaskim lub do 5,5 m przekrytych dachami o kącie nachylenia połaci od 25° do 45°, - geometria dachów: * budynków mieszkalnych o kącie nachylenia połaci dachowych w przedziale od 35° do 45°, symetryczne, dopuszcza się lukarny, których łączna powierzchnia przekryć dachowych w rzucie poziomym stanowi nie więcej niż 30% powierzchni połaci dachu, na której są lokalizowane, * budynków gospodarczych i garażowych oraz parterowych części budynków mieszkalnych - o kącie nachylenia, jak głównych połaci na budynku mieszkalnym lub płaskie o kącie nachylenia połaci do 10°, w tym jako tarasy użytkowe.Media : energia, gaz i telekomunikacja w drodze. Kanalizacja (szambo), woda (studnia). Warunki wykonania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.W niedalekiej odległości Orlik, tereny zielone, sklep oraz przystanek autobusowy linii miejskie, położenie działki pozwala na szybki dojazd do miasta zarówno od strony Konikowa jak i Kretomina.Oferta na wyłączność.

Dom w Dalęcinie blisko Szczecinka.
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dalęcino,
,

390 000 | 113 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0505835

OFERTA ZAREZERWOWANA! DOM W DALĘCINIE Z BUDYNKIEM GOSPODARCZYM, NA DUŻEJ DZIAŁCE. Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość położoną w Dalęcinie, w gm. Szczecinek, działkę nr 166/1 o powierzchni 9894 m2, zabudowaną domem krytym blachą, w części papą, ocieplonym, podpiwniczonym, o powierzchni użytkowej ok. 113 m2 oraz budynkiem gospodarczym. Dom składa się z: 4 pokoi, łazienki, kuchni, dwóch przedpokoi, korytarza i spiżarki. Opis pomieszczeń: Parter: - korytarz (ok. 8,8m2): terakota, ściany malowane, w części glazura, schody na poddasze; - przedpokój (ok. 9,4m2): terakota, ściany tapetowane, okno pcv; - przedpokój (ok. 8,8m2): terakota, ściany malowane; - kuchnia (ok. 11m2): terakota, ściany malowane, w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, okno pcv, piecyk gazowy; - spiżarka (ok. 1,6m2): terakota, glazura na ścianach, w części tynk; - pokój (ok. 12,1m2): panele, ściany tapetowane, okno pcv; - pokój (ok. 20m2): panele, ściany malowane, okno pcv; - pokój (ok. 20,6m2) panele, ściany malowane, okna pcv, piec kaflowy; - łazienka (ok. 4,8m2): terakota, glazura, kabina prysznicowa, wc, okno pcv. Poddasze: - pokój (ok. 16m2): płyty wiórowe na podłodze, ściany malowane; okna drewniane; - część nieużytkowa. Media: - ogrzewanie: gazowe; - woda podgrzewana piecykiem gazowym, a także z paneli fotowoltaicznych zainstalowanych na dachu domu; - prąd, woda, kanalizacja. Przedmiotowa nieruchomość w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego Gminy Szczecinek oznaczona jest symbolem: MNU-3 tereny zabudowy mieszkaniowej, usług nieuciążliwych oraz produkcji rolnej nieuciążliwej. Budynek mieszkalny i budynek gospodarczy wpisane są do gminnej ewidencji zabytków. Odległości: - Szczecinek - ok. 10km. - Bobolice ok. 25km. - Barwice - ok. 23km. - Mielno - ok. 77km. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.