94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Okole,
działka

65 000 | 1201 m2
nr oferty: 0505557

DZIAŁKA POD LASEM OK. 300 m OD JEZIORA GŁĘBSKO Działka częściowo zalesiona pięknie położona pod lasem, na skraju niedużej wsi, ok. 300 m od urokliwego Jeziora Głębsko. - działka nr 69/3 o pow. 1201m2 w tym klasy gruntów: RVI, LsV - cena 65.000 zł. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego działki oznaczone są symbolem: 4 Ut - Camping - baza noclegowa dla ośrodka jeździeckiego. Dopuszcza się budowę domków campingowych z dachami dwuspadowymi. Teren oczyścić z zakrzaczeń, urządzić miejsca biwakowania. Chłonność terenu - 100 osób. Wieś, w której położona jest ta nieruchomość znajduje się w pięknej okolicy idealnej na letni wypoczynek, rekreację. Gwarantuje to dostępność do jeziora, lasu obfitującego w jagody i grzyby oraz czystego powietrza. Dojazd: odległość do najbliższej wsi i sklepu wynosi ok. 3 km - droga gruntową częściowo utwardzona. Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie oznaczone na mapce. Media: energi przebiega w granicach działki, wodociąg przebiega w drodze. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Sławno,
Polanowska

969 025 | 38761 m2
nr oferty: 2104216

Teren inwestycyjny: usługowo - przemysłowy o powierzchni 3,8761ha położony w Sławnie, dobrze skomunikowany z drogą krajową E 28 (nr 6) Szczecin - Gdańsk. LOKALIZACJA. - teren położony bezpośrednio przy ul. Polanowskiej; - lokalizacja w u zbiegu dróg E 28 (nr 6) Szczecin - Gdańsk oraz drogi nr 205; MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY. - w ewidencji gruntów teren oznaczony symbolami Ba - tereny przemysłowe, Bi - inne tereny zabudowane, RV - tereny rolnicze, RVI - tereny rolnicze, PsV - pastwiska; - dla tego terenu jest opracowany aktualny plan zagospodarowania przestrzennego; przeznaczenie w planie miejscowym: strefa usługowo - przemysłowa; ZABUDOWANIA. Teren zabudowany budynkami uprzednio wykorzystywanymi na potrzeby zakładów przetwórstwa mięsnego. Aktualnie budynki nie są użytkowane, zostaną usunięte (zburzone), a powstały po materiał rozbiórkowy zostanie wywieziony. UZBROJENIE TERENU. Na terenie posesji są następujące przyłącza: - energia elektryczna; - wodociąg; - kanalizacja; - gaz; - telekomunikacja. DODATKOWE INFORMACJE. - teren doskonale nadaje się pod wszelkiego rodzaju zabudowę usługowo - przemysłową: bazę transportową, zakład produkcyjny, teren składowy, hurtownię, itp. - droga dojazdowa do działki - asfaltowa; - teren częściowo utwardzony płytami betonowymi, ogrodzony. STATUS DZIAŁKI.Teren w użytkowaniu wieczystym. CENA. Cena zawiera podatek Vat w stawce: Vat zw. PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI. Prezentacja nieruchomości wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem i w obecności przedstawiciela biua. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Smolne,
działka

119 000 | 5700 m2
nr oferty: 0505556

DZIAŁKA MOŻE BYĆ TWOJA ZA 1785 ZŁ MIESIĘCZNIE !! SPRZEDAŻ NA RATY BEZ BANKU ! Działkę można kupić na nieoprocentowane raty ze spłatą rozłożoną do 5 lat. DZIAŁKA 13 KM OD MORZA Działka nr 226/2 w miejscowości Smone gm. Będzino Zalety działki: - na małej wsi z dobrą komunikacją, - w pobliżu dużych obszarów leśnych, - decyzja o warunkach zabudowy pozwalająca na budowę domu jednorodzinnego w trakcie załatwiania. Klasy gruntów: grunty orne RIVb - 0,39 ha; grunty zadrzewione i zakrzewione na uż. rolnych Lzr-RIVb - 0,11 ha; nieużytek N - 0,07 ha; Przed wybudowaniem budynków działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Nieużytek na działce jest naturalnie wypełniony wodą. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się teren zabudowy zagrodowej i jednorodzinnej, a także ogólnodostępne miejsce do rekreacji i wypoczynku. Bardzo dobre warunki do zamieszkania i wypoczynku dla osób ceniących rytm życia na wsi. Media: - wodociąg - przebiega w drodze; - linia telefoniczna - przebiega w działce wzdłuż drogi; - energia - linia napowietrzna tuż za drogą Odległość: - ok. 13 km od Bałtyku (Gąski). - ok. 14 km od Będzino, - ok. 25 km od Koszalina, - ok. 30 km od Kołobrzegu; Zakup na nieoprocentowane raty bez banku: - minimalny wkład własny - 10%; - po wpłacie 10% stajesz się już właścicielem; - spłata w ratach miesięcznych lub innych; - okres spłaty nawet do 5 lat (60 miesięcy); - bez sprawdzania zdolności kredytowej; - zabezpieczenie - tylko hipoteka. GRUNT TO DOBRA INWESTYCJA! Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Kłodzino,
,

327 000 | 759 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0505555

DUŻY BUDYNEK GOSPODARCZY NA DUŻEJ DZIAŁCE. KŁODZINO GM. BARWICE. Przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość składająca się z działki nr 28/14 o pow. 2,3041 ha zabudowanej dużą murowaną stodołą - budynek magazynowy. Budynek stodoły: murowany, wolno stojący, jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony. Fundamenty kamienne. Ściany nadziemia - kamienne i ceglane - szczyty powyżej murłaty deskowane i impregnowane. Dach - dwuspadowy o konstrukcji drewnianej o ustroju mieszanym o pokryciu z blachodachówki. Konstrukcja oraz pokrycie po wymianie (ok. 10 lat). Posadzki - betonowe. Wrota drewniane. Dane techniczno-użytkowe budynku: Długość: ok. 61,8 m; Szerokość: ok. 14,50 m; Wysokość do kalenicy: ok. 15,53 m; Powierzchnia zabudowy: ok. 896 m2; Powierzchnia użytkowa: ok. 759,23 m2; Kubatura: ok. 7 675 m3. Nieruchomość posiada plac utwardzony od frontu budynku. Działka ogrodzona siatką stalową na słupkach. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: - prąd - w budynku, zgłoszona moc przyłączeniowa 40 kW (można zwiększyć); - woda i kanalizacja - w drogach dojazdowych. Na działce znajduje się nitka kanalizacji. Przez skraj działki na granicy południowo-wschodniej przebiega napowietrzna linia energetyczna (słupy w granicach). Aktualnie gmina Barwice nie posiada w tym obszarze miejscowego planu zagospodarowanie przestrzennego. W studium uwarunkowań i kierunków rozwoju działka przeznaczona jest jako G - tereny działalności gospodarczej. Klasy gruntów: Br-RIVa, N. Nieruchomość leży w granicach obszaru Natura 2000 (obszary ptasie) - "Ostoja Drawska". Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin, Wilkowo
Sarzyńska

8 389 750 | 41339 m2
nr oferty: 2104215

Teren inwestycyjny - budowlany o powierzchni 4.1339 ha z możliwością zabudowy jednorodzinnej. LOKALIZACJA. - teren położony w rogu ulic: Sarzyńskiej i Zachodniej; - w środku osiedla mieszkaniowego - osiedla domów 1 - rodzinnych Osiedla Wilkowo; MOŻLIWOŚCI ZABUDOWY. - w ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem RIVa; - brak aktualnego miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego; - w studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego Urzędu Miejskiego w Koszalinie teren jest przeznaczony: 1. funkcja dominująca: zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna intensywna (zwarta); 2. funkcja uzupełniająca: zabudowa zagrodowa, usługi typu podstawowego i ponadpodstawowego, sportu i rekreacji; - brak wydanych warunków zabudowy dla tej nieruchomości; - wydany Raport oddziaływania na środowisko dla planowanego przedsięwzięcia polegającego na budowie układu dróg publicznych i sieci kanalizacji sanitarnej na terenie; - opracowana koncepcja programowo - przestrzenna osiedla domów jednorodzinnych Koszalin - Wilkowo zakładająca uzyskanie 39 regularnych, prostokątnych działek pod budowę domów jednorodzinnych o pow. ok. 800m2 każda. UZBROJENIE TERENU. W bezpośrednim sąsiedztwie przebiegają sieci: - energia elektryczna; - wodociąg; - kanalizacja; - gaz; - telekomunikacja. DODATKOWE INFORMACJE. - teren dotychczasowo nie był użytkowany; - teren położony jest w granicach administracyjnych Koszalina, po przeciwnej stronie ul. Zachodniej znajduje się Gm. Manowo; - bliskość drogi krajowej nr 11 stanowi ułatwienie komunikacyjne; - droga dojazdowa do działki - asfaltowa; CENA. Cena zawiera podatek Vat w stawce 23%. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Napisz do nas lub zadzwoń i dowiedz się więcej. Zapraszamy.

OBIEKT na SPRZEDAŻ
OBIEKT na SPRZEDAŻ

OBIEKT na SPRZEDAŻ

Koszalin, Nowobramskie
Szarych Szeregów

1 200 000 | 919 m2
nr oferty: 2104214

CENA DO NEGOCJACJI!!! ZAPROPONUJ SWOJĄ CENĘ. PołożenieObiekt położony bezpośrednio przy drodze krajowej nr 6, z wjazdem od ul. Szarych Szeregów, przylegający do do drogi krajowej nr 6, oddzielony od ul. Bohaterów Warszawy jedynie pasem drogowym bezpieczeństwa. Dane techniczneBudynek oddany do użytkowania w 2002 roku. Budynek mieszkalno-usługowy całkowicie podpiwniczony, 2-kondygnacyjny, z poddaszem użytkowym. Budynek docieplony, okna PCV, drzwi PCV, ściany gładź, podłogi gres, w piwnicy piec gazowy.- Parter - część usługowaParter składa się z pomieszczeń: pom. handlowo-biurowe(73,70m2), 3 pokoi biurowych, 2 WC i komunikacji. Do budynku przylega hala 1-kondygnacyjna o pow. 144,91 m2 (nie podpiwniczona, z dwoma kanałami, które zostały zasypane, ale można je odtworzyć) przygotowana również pod obsługę samochodów ciężarowych (TIR). Wysokość hali 4,5 m, brama wjazdowa 3,6 m wysokości. Powierzchnia całkowita parteru 326,53.- Piwnice (nadające się na magazyny)Piwnica składa się z 6 pomieszczeń, o łącznej powierzchni 222,45m2, wys. 2,45m,. Możliwość wyprowadzenia wjazdu do piwnicy wózkami widłowymi. - Piętro ( w stanie deweloperskim) Pomieszczenia: hol, łazienka, toaleta, 4 pokoje, salon z aneksem jadalnym i kominem, taras.Strych z możliwością adaptacji na cele mieszkaniowe Powierzchnia piętra 183,13 + taras 41,90m2.. Zagospodarowanie terenuDziałka zagospodarowana, ogrodzona, z nasadzeniami ozdobnymi. Parking przed nieruchomością wyłożony polbrukiem, droga dojazdowa asfaltowa TIR. Możliwe wykorzystanie Obiekt nadaje się na serwis pojazdów, również ciężarowych, stację diagnostyczną, włącznie z handlem częściami (w piwnicy może być magazyni), doskonale nadaje się także na warsztat mechaniczny lub na inną działalność, np. hurtownię. Część mieszkalna ( z oddzielnym wejściem) nadaje się do wykorzystania na hotel robotniczy dla pracowników. Wg oświadczenia sprzedającego istnieje możliwość zjazdu bezpośrednio do drogi krajowej nr 6. Atrakcyjna cena - tylko1305 zł/m2. Oglądanie z pośrednikiem.Lic. 389.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Szczecinek, Raciborki
Obrońców Westerplatte

99 000 | 1421 m2
nr oferty: 0505552

DZIAŁKA BUDOWLANA NA OS. RACIBORKI. SZCZECINEK UL. OBROŃCÓW WESTERPLATTE. Działka budowlana nr 5/27 o pow. 1421 m2 (orientacyjne wymiary ok. 27m x 54m), położona w rozwijającej się dzielnicy Szczecinka. Działka w aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego oznaczona jest symbolem MN/U1 - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dla terenu oznaczonego na rysunku planu symbolem MN/U1, ustala się m. in.: 1. Funkcja podstawowa - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna wolnostojąca. 2. Funkcja uzupełniająca - zabudowa usługowa. 3. Parametry i wskaźniki kształtowania zabudowy: 1) linie zabudowy zgodnie z rysunkiem planu,2) maksymalna powierzchnia zabudowana - 60% pow. działki budowlanej, 3) minimalna powierzchnia biologicznie czynna - 30% pow. działki budowlanej, 4) maksymalna ilość kondygnacji nadziemnych - 2, 5) maksymalna wysokość zabudowy - 9 m, 6) maksymalna wysokość do górnej krawędzi elewacji (gzymsu, attyki) - 4 m, 7) dachy dwu lub wielospadowe o spadkach głównych połaci dachowych od 27 st. do 45 st.. Dla budynków położonych w granicy działki dopuszcza się dachy jednospadowe o spadkach głównych połaci dachowych od 27 st. do 45 st.. Dopuszcza się dachy płaskie lub o spadku mniejszym niż 27 st. oraz nie ustala się maksymalnej wysokości do górnej krawędzi elewacji (gzymsu, attyki) w przypadku zabudowy istniejącej przed wejściem planu w życie. 5. Warunki urbanistyczne: 1) dopuszczalne są wolnostojące budynki towarzyszące - garaże, budynki gospodarcze lub usługowe, 2) dopuszczalne jest sytuowanie budynków w granicy działki budowlanej z zachowaniem określonych na rysunku planu linii zabudowy. Budynek stojący na granicy nie może mieć więcej niż jedną kondygnację i nie może być dłuższy niż 25% długości granicy, przy jakiej jest położony. 6. Zasady obsługi infrastruktury: 1) komunikacja - dojazdy od dróg publicznych lub wewnętrznych, 2) woda - z sieci wodociągowej, 3) gaz - z sieci gazowej, 4) ścieki sanitarne i deszczowe - do oczyszczalni ścieków poprzez kanalizację sanitarną i deszczową. Dopuszcza się odprowadzenie ścieków deszczowych bezpośrednio do wód i do ziemi bez oczyszczania, jeśli przepisy odrębne nie stanowią inaczej, 5) energia elektryczna - z sieci elektroenergetycznej. Działka znajduje się w granicach obszaru ochrony urządzeń melioracyjnych. Wraz z działka zbywany jest udział do 1/9 części w działce nr 5/20 stanowiącej drogę wewnętrzną (dojazdową). Dojazd: wewnętrzną drogą gruntową (udział) ok. 130 m od drogi asfaltowej. Media: prąd w drodze wewnętrznej ok. 50m od granicy działki; wodociąg, kanalizacja i gaz w drodze asfaltowej. Klasy gruntów: RIVa, RIVb, RV. Przed wybudowaniem budynków działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Piława,
,

59 900 | 3800 m2
nr oferty: 0505551

DZIAŁKA ZE STAWEM W PIĘKNYM OTOCZENIU, GMINA BORNE SULINOWO. Działki nr 6/17 o pow. 3000 m2, nr 6/18 o pow. 800 m2 (łączna pow. 0,3800 ha) obręb Piława, w pobliżu jeziora Uniemino i ok. 3 km dużego Jeziora Pile (pow. jeziora ok. 1002 ha). Przeznaczenie (planie zagospodarowania przestrzennego): - działka nr 6/18 w części jako 1 MN - lokalizacja budynków mieszkalnych jednorodzinnych wolno stojących, a w części 1R - grunt rolny.Klasy gruntu: RIVb, ŁIII.- działka nr 6/17 w części jako 1R - grunt rolny - dopuszcza się lokalizację zabudowy zagrodowej wyłącznie na działkach siedliskowych (powierzchnię działki siedliskowej nie mniejszą niż 3000 m2, z uwzględnieniem przepisów dotyczących ustroju rolnego).Klasy gruntu: - RIVb- RV - pow. 0,0881ha,- ŁIII - Wsr/ŁIII - pow. 0,0294ha,- Wsr/RIVb - pow. 0,0265ha,- Wsr/RV - pow. 0,0194ha.Na działce znajduje się staw o pow. 754 m2, głębokość stawu wynosi ok. 2,5 m. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Dojazd: drogą utwardzoną - ok. 150m od drogi asfaltowej. Działki położone są w granicach Obszaru Chronionego Krajobrazu "Pojezierze Drawskie", Obszaru specjalnej ochrony ptaków Natura 2000 "Ostoja Drawska". Media:- energia - słup energertczny na działce; - wodociąg - przebiega w drodze przylegajacej do działki. Odległości:- Borne Sulinowo - ok. 17 km;- Szczecinek - ok. 25 km;- Czaplinek - ok. 24 km. Kupujący bez prowizji.Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi.Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Nowy Chwalim,
Nowy Chwalim

69 000 | 80 m2
nr oferty: 4402435

Dom w stanie do rozbiórki położony na Pojezierzu Drawskim w pobliżu źródeł rzeki Parsęta (ok. 7 km).Dom zbudowany w technologii "pruskiego mury" niestety raczej nie jest do uratowania ale posiada przyłącza wodne i elektryczne. Na nieruchomości usytuowany jest też nie duży, murowany budynek gospodarczy. Dojazd do posesji drogą asfaltową. Działka położona na wzniesieniu. Rozciaga się z niej przepiękny, rozległy widok. Jest ogrodzona z dwóch stron.Główne atuty nieruchomości:- duża działka (0,67 ha)- dobrze zachowany sad (pow. ok. 35 arów)- możliwość zrobienia oczka wodnego- okolice lasów- krystalicznie czyste powietrze.Kiedyś na działce było oczko wodne (staw). Obecnie jest zarośnięte ale jest możliwość odkopania. Nieruchomość położona w miejscowości Nowy Chwalim, na skraju Pojezierza Drawskiego. Nie daleko stąd (ok. 6,5 km) ma swoje źródło rzeka Parsęta. Do rzeki z domu jest około 1,5 km. Kilkadziesiąt metrów od domu rozciągają się duże połacie lasu ułożone na wzgórzach wokół meandrującej rzeki.Idealne miejsce do odpoczynku i resetu od miejskiego zgiełku. W promieniu kilkunastu kilometrów mamy rozległe lasy, liczne jeziora i rzeki a teren miejscami jest mocno pofałdowany. Wszak nie bez kozery Pojezierze Drawskie nazywane jest nieraz Małymi Mazurami. Mnóstwo tu dzikiej zwierzyny. Idealne miejsce na zbiory grzybów, jagód i innych przysmaków runa leśnego. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.