94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Dobrzyca,
Dobrzyca

599 999 | 162 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 0205858

Dom wolno stojący z 2001 r. posadowiony na dużej działce (podzielonej na dwie) o pow. 7 831m2. Dom zlokalizowany Dobrzycy oddalonej o 8 km od Gąsek i 25 km od Kołobrzegu. Działka wokół domu pięknie zagospodarowana, na jednej z działce urządzony mały las z drzewami typu miłorząb, metasekwoja chińska, cypryśnik błotny, jodły kalifornijskie, daglezja, dęby czerwone, buk czerwony, brzozy, sosna żółta i czarna, buk czerwony, sosna, świerk. Działka ogrodzona żywopłotem. Opis budynku:Dom składa się z 6 pokoi + jeden dodatkowy gościnny na poddaszu z nieżależnym wejściem ( np. dla gości ) z urządzoną kuchnią. Dom posiada alternatywnie 3 rodzaje ogrzewania gazowe (piec z butli), kominkowe, piec na pellet. Duży zasyp 300kg ( w sezonie zimowym raz w tygodniu zasyp, w sezonie letnim raz w miesiącu ). Rozkład pomieszczeń: Parter: p.pokój, kuchnia ( osobne pomieszczenie, ale jest możliwość połączenia z salonem ), salon z wyjściem na taras, pokój, łazienka z wc. Na parterze przejście z p.pokoju do garażu przez pomieszczenie gospodarcze z umywalką i piecem gazowym ( Immergas ). 1 piętro: 3 pokoje + 1 gościnny z niezależną kuchnią i niezależnym wejściem. Na górze również duża łazienka z wc. Wyjście na poddasze-strych wysuwanymi z poddasza schodkami. Pomieszczenie to pełni rolę schowka. Na działce wybudowana drewniana altana, w której urządzono narzędziownię i pomieszczenie na sprzęt gospodarczy. Działka wokół domu zagospodarowana z licznymi nasadzeniami, pięknymi krzewami, kwiatami i żywopłotem. Cena do negocjacji w zależności od warunków zakupu.Wydanie do uzgodnienia, możliwe w rozliczeniu mieszkanie w Koszalinie + dopłata.Umowa na wyłączność, oglądanie tylko po kontakcie z pośrednikiem. Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilnego .

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Koszalin, Bukowe
Bliska

699 000 | 300 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 2103295

OFERTA BEZPOŚREDNIA, KOSZTY WYNAGRODZENIA BIURA POKRYWA SPRZEDAJĄCY. OBNIŻKA CENY DOMU: z 798.000,- zł na 699.000,- zł !LOKALIZACJA: Okazały i komfortowy dom o powierzchni użytkowej 300m2 położony na poszukiwanym i cenionym Osiedlu Bukowym otrzymał nową atrakcyjną cenę! Doskonała lokalizacja. Dom zlokalizowany na zboczu Góry Chełmskiej w środku w pełni zorganizowanego osiedla domów 1-rodzinnych. Z I i II piętra, a szczególnie z tarasu rozpościera się piękny widok na J. Jamno oraz okalające je pola uprawne. Dom położony jest zaledwie 100m od lasu porastającego Górę Chełmską. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Dom w zabudowie bliźniaczej, III-kondygnacyjny plus najniższa kondygnacja użytkowo - usługowa, o wysokim standardzie, zapewniający komfort, przestrzeń oraz wygodę popartą lokalizacją na w pełni zagospodarowanym osiedlu. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ: Kondygnacja najniższa: garaż (2-stanowiskowy, parkowanie wzdłuż), kotłownia, warsztat/pomieszczenie gospodarcze z odrębnym wejście od zewnątrz, 2 pokoje/pomieszczenia gosp., łazienka z wc. Możliwość funkcjonowania tej kondygnacji jako biura, sklepu, usług. I piętro: wejście, hall, wc z łazienką, salon z jadalnią, z kominkiem i ogrodem zimowym (łączna powierzchnia salonu z jadalnią i ogrodem zimowym - 92,83m2; powierzchnia samego ogrodu zimowego - 16m2); kuchnia, gabinet. II piętro: duży hall, 2 sypialnie, 1 sypialnia z garderobą i wyjściem na taras z markizą o pow. 21m2, łazienka z wc, pralnia. III piętro: hall, duży pokój poddaszowy/bawialnia. Na podłogach terakota, w pokojach na I piętrze deski oraz parkiet. W oknach rolety antywłamaniowe na I piętrze oraz II piętrze. Ogrzewanie gazowe z pieca 2-funkcyjnego Viessmann`a (z zasobnikiem), kominek. Dom zbudowany z cegły Porotherm, ocieplony styropianem. Dachówka ceramiczna, okna połaciowe w pokoju - bawialni na najwyższej kondygnacji. Dom urządzony z dużym smakiem, utrzymany w bardzo dobrej kondycji technicznej, na bieżąco wykonywane wszystkie naprawy i konserwacje. Okalający ogród pięknie utrzymany, ławeczki tarasy, alejki. Wielkość i zagospodarowanie ogrodu idealne dla osób niespecjalizujących się w pracach ogrodowych. PREZENTACJA NIERUCHOMOŚCI: Oglądanie nieruchomości wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem. Bezpłatnie pomagamy w uzyskaniu najlepszego na rynku kredytu. Jeżeli zainteresowała cię ta oferta, zadzwoń lub napisz do nas! Zapraszamy.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wyszyńskiego

499 000 | 128 m2 | pokoi: 14
nr oferty: 0504656

LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM MIASTASZCZECINEK UL. WYSZYŃSKIEGO. Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego o pow. 127,88 m2, położonego w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego naprzeciw deptaka, składającego się z: wiatrołapu, izby ekspedycyjnej, Komunikacji, magazynu środków opatrunkowych, magazynu produktów leczniczych, archiwum, pomieszczenia administracyjno - szkoleniowego izby recepturowej, śluzy, zmywalni, szatni, pomieszczenia socjalnego toalety oraz komory przyjęć. Do lokalu prowadzą dwa wejścia. Lokal obecnie wykorzystywany jest jako apteka. Opis pomieszczeń: - wiatrołap (4,93m2) - terakota, gładzie malowane, sufit podwieszany, wejście do lokalu; - Izba ekspedycyjna (32,97m2) - terakota, gładzie malowane, okna pcv, grzejniki panelowe, sufit podwieszany; - Komunikacja (22,96m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany, okna drewniane, grzejnik, wyjście z lokalu; - Magazyn środków opatrunkowych (3,12m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany; - Magazyn produktów leczniczych (10,81m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany, okna drewniane, grzejnik; - Archiwum (2,25m2) - terakota, ściany malowane; - Pomieszczenie administracyjno-szkoleniowe (9,80m2) - terakota, gładzie malowane, okno pcv, okno drewniane, grzejnik panelowy; - Śluza (3,77m2) - terakota, gładzie malowane, w cz. roboczej glazura, umywalka, sufit podwieszany; - Izba recepturowa (7,45m2) - terakota, gładzie malowane, okno pcv, okno drewniane, sufit podwieszany; - Zmywalnia (5,45m2) - terakota, gładzie malowane, w cz. roboczej glazura, zlew, sufit podwieszany; - Szatnia (4,87m2) - terakota, gładzie malowane; - Pomieszczenie socjalne (3,28m2) - terakota, gładzie malowane, zlew, świetlik; - Toaleta (3,81m2) - terakota, gładzie malowane, glazura, umywalka, grzejnik, muszla klozetowa; - Komora przyjęć (5,43m2) - terakota, gładzie malowane, okno drewniane, świetlik; Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Istnieje również możliwość wynajęcia lokalu za cenę 4 305 zł/miesiąc brutto + opłaty administracyjne. W pobliżu znajdują się: sklepy, markety, lokale usługowe, deptak, ratusz, park oraz jezioro Trzesiecko.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chłopy,
Wschodnia

398 000 | 1600 m2
nr oferty: 500564

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w nadmorskim kurorcie !Działka usytuowana w Chłopach przy ul.Wschodniej, w niedalekiej odległości (około 800 m) od linii brzegowej morza. Prezentowana działka to idealne miejsce nie tylko na sezonowy relaks. Działka posiada wydane warunki zabudowy, więc może stać się także atrakcyjną lokalizacją do zamieszkiwania przez cały rok. Nieopodal działki rozciągają się malownicze pasy pól i łąk. Położenie działki z jednej strony gwarantuje ciszę i spokój, z dala od zatłoczonego miasta zaś z drugiej umożliwia wygodne połączenie z Mielnem, Mielenkiem i Sarbinowem oraz innym nadmorskimi miejscowościami. Dwie działki, o łącznej o powierzchni 1600 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkalną, jednorodzinną.1.) Linia zabudowy - nieprzekraczalna (zgodnie z załącznikiem graficznym);2.) wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki lub terenu - do 25 %;3.) szerokość elewacji frontowej do 15,0 m;4.) wysokość krawędzi elewacji frontowej (do gzymsu, attyki lub okapu): do 5,0m;5.) wysokość zabudowy (do najwyżej położonej części kalenicy lub attyki): do 8,0m;6.) geometria dachuukład połaci - dach dwuspadowy lub wielospadowy o równych kątach pochylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci od 25 do 45 stopni7.) powierzchni biologicznie czynna - min. 50% pow. działki;Działka w kształcie prostokąta, teren płaski i suchy. Media - woda, energia w drodze, kanalizacja (szambo).Istnieje możliwość zakupienia jednej z działek o powierzchni 800 m2 w kwocie 199 000 zł.Szukasz terenu pod inwestycję bądź budowę wymarzonego domu nad morzem ? Zapraszamy !

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Szczecinek,
Wyszyńskiego

4 305 | 128 m2 | pokoi: 14
nr oferty: 0504657

DO WYNAJECIALOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM MIASTASZCZECINEK UL. WYSZYŃSKIEGO. Lokal użytkowy o pow. 127,88 m2, położony w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego naprzeciw deptaka, składający się z: wiatrołapu, izby ekspedycyjnej, Komunikacji, magazynu środków opatrunkowych, magazynu produktów leczniczych, archiwum, pomieszczenia administracyjno - szkoleniowego izby recepturowej, śluzy, zmywalni, szatni, pomieszczenia socjalnego toalety oraz komory przyjęć. Do lokalu prowadzą dwa wejścia. Lokal obecnie wykorzystywany jest jako apteka. Opis pomieszczeń: - wiatrołap (4,93m2) - terakota, gładzie malowane, sufit podwieszany, wejście do lokalu; - Izba ekspedycyjna (32,97m2) - terakota, gładzie malowane, okna pcv, grzejniki panelowe, sufit podwieszany; - Komunikacja (22,96m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany, okna drewniane, grzejnik, wyjście z lokalu; - Magazyn środków opatrunkowych (3,12m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany; - Magazyn produktów leczniczych (10,81m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany, okna drewniane, grzejnik; - Archiwum (2,25m2) - terakota, ściany malowane; - Pomieszczenie administracyjno-szkoleniowe (9,80m2) - terakota, gładzie malowane, okno pcv, okno drewniane, grzejnik panelowy; - Śluza (3,77m2) - terakota, gładzie malowane, w cz. roboczej glazura, umywalka, sufit podwieszany; - Izba recepturowa (7,45m2) - terakota, gładzie malowane, okno pcv, okno drewniane, sufit podwieszany; - Zmywalnia (5,45m2) - terakota, gładzie malowane, w cz. roboczej glazura, zlew, sufit podwieszany; - Szatnia (4,87m2) - terakota, gładzie malowane; - Pomieszczenie socjalne (3,28m2) - terakota, gładzie malowane, zlew, świetlik; - Toaleta (3,81m2) - terakota, gładzie malowane, glazura, umywalka, grzejnik, muszla klozetowa; - Komora przyjęć (5,43m2) - terakota, gładzie malowane, okno drewniane, świetlik; Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Miesięczne opłaty za najem: 4 305 zł brutto (3 500 zł netto). + Opłaty administracyjne ok. 1 168 zł/miesiąc (wraz z ogrzewaniem). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wywóz nieczystości oraz media wg zużycia. Administratorem budynku jest Szczecinekcka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Kaucja w wysokości od 1 do 3 miesięcznego czynszu najmu - do ustalenia z właścicielem. Istnieje również możliwość kupna lokalu za cene 499 000 zł. W pobliżu znajdują się: sklepy, markety, lokale usługowe, deptak, ratusz, park oraz jezioro Trzesiecko.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Chłopy,
Wschodnia

199 000 | 800 m2
nr oferty: 500560

Prezentujemy nieruchomość gruntową położoną w nadmorskim kurorcie w przystępnej cenie !Działka usytuowana w Chłopach przy ul.Wschodniej, w niedalekiej odległości (około 800 m) od linii brzegowej morza. Prezentowana działka to idealne miejsce nie tylko na sezonowy, ale całoroczny relaks. Idealne miejsce do zamieszkania ! Działka posiada wydane warunki zabudowy, więc może stać się także atrakcyjną lokalizacją do zamieszkiwania przez cały rok. Nieopodal działki rozciągają się malownicze pasy pól i łąk. Położenie działki z jednej strony gwarantuje ciszę i spokój, z dala od zatłoczonego miasta zaś z drugiej umożliwia wygodne połączenie z Mielnem, Mielenkiem i Sarbinowem oraz innym nadmorskimi miejscowościami. Działka o powierzchni 800 m2 z wydanymi warunkami zabudowy na zabudowę mieszkalną, jednorodzinną.1.) Linia zabudowy - nieprzekraczalna (zgodnie z załącznikiem graficznym);2.) wielkość zabudowy w stosunku do powierzchni działki lub terenu - do 25 %;3.) szerokość elewacji frontowej do 15,0 m;4.) wysokość krawędzi elewacji frontowej (do gzymsu, attyki lub okapu): do 5,0m;5.) wysokość zabudowy (do najwyżej położonej części kalenicy lub attyki): do 8,0m;6.) geometria dachuukład połaci - dach dwuspadowy lub wielospadowy o równych kątach pochylenia połaci dachowych, kąt nachylenia połaci od 25 do 45 stopni7.) powierzchni biologicznie czynna - min. 50% pow. działki;Działka w kształcie prostokąta, teren płaski i suchy. Media - woda, energia w drodze, kanalizacja (szambo).Istnieje możliwość zakupienia sąsiadującej z nią działki o pow. 800 m2, co dałoby łączną powierzchnię 1600 m2 ! Szukasz terenu na budowę wymarzonego domu nad morzem ? Zapraszamy !

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Koszalin, Manowo
Manowo

69 900 | 1565 m2
nr oferty: 500558

Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Manowo, na nowopowstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Działka o powierzchni 1565 m2, usytuowana z dala od zatłoczonej miejskiej codzienności a zarazem świetnie skomunikowana. Tylko 5 minut jazdy samochodem do Koszalina. Działka usytuowana w 2 linii zabudowy. Wymiary działki szerokość ok. 29 m, długość 44/48 m. Wjazd poprzez własną drogę o długości ok. 50 m.W marcu bieżącego roku została wydana decyzja o warunkach zabudowy z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. 1) linie zabudowy - odległość zabudowy od granic działki - zgodnie z przepisami odrębnymi2) wielkość powierzchni zabudowy w stosunku do powierzchni działki : do 20%3) szerokość elewacji frontowej: do 30m4) wysokość górnej krawędzi elewacji frontowej (do gzymsu attyki lub okapu): do 4m;5) wysokość zabudowy (do najwyżej położonej części kalenicy lub attyki): do 9m;6) układ połaci: dwu- lub wielospadowy o równych katach pochylenia połaci dachowych;7) kąt nachylenia połaci: od 25stopni do 45stopni, z jednakowym nachyleniem połaci głównych;8) powierzchnia biologicznie czynna - min. 50% pow. działki;Energia, woda, gaz w drodze, kanalizacja (zbiornik bezodpływowy).Nieruchomość ta posiada dostęp do drogi gminnej.Działka bez drzew z widokiem na quot;Czaplą Góręquot;.Jeśli poszukujesz miejsca pod budowę wymarzonego domu to zadzwoń i umów się na prezentację.