94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Cypryjska

249 000 | 33 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2104021

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (19,83 m2) o powierzchni 33,39 m2, położone na wysokim parterze w budynku z windą, w Koszalinie przy ulicy Cypryjskiej, w bloku wybudowanym w 2014 roku przez bardzo uznanego koszalińskiego dewelopera. Osiedle Unii Europejskiej to bardzo cenione, ciągle rozwijające się i poszukiwane miejsce do zamieszkania na mapie Koszalina. Lokal na rynku wtórnym, bardzo ładnie i praktycznie zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne, funkcjonalne i rozkładowe. Salon jest połączony z aneksem kuchennym. Budynek mieszkalny wyposażony jest w windę - to ogromna zaleta tego adresu. LOKALIZACJA: Odległość od centrum Koszalina wynosi około 3 km, dobry dojazd linią miejską nr 6. Osiedle Unii Europejskiej to ciągle rozwijająca się przestrzeń, mieszkania tutaj cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W pobliżu kościół, sklep spożywczy, uwielbiane przez mieszkańców bistro Qura, Galeria Emka, przychodnia. OPŁATY: Miesięczny bardzo niski czynsz do wspólnoty wynosi około 190 zł i zawiera: fundusz remontowy;zaliczkę na ogrzewanie, (ogrzewanie miejskie);wywóz nieczystości;utrzymanie części wspólnych;zaliczkę na wodę. Dodatkowo płatna jedynie energia według indywidualnego zużycia. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Na naszej stronie Urbanowicz Centrum Nieruchomości znajdziesz więcej podobnych ofert. Zapraszamy!!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Rzemieślnicza

164 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505340

MIESZKANIE W KAMIENICY PRZY PARKU I JEZIORZE. SZCZECINEK UL. RZEMIEŚLNICZA Lokal mieszkalny o pow. 45,34m2 (powierzchnia po obrysie podłogi wynosi ok. 67m2) składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarni. Opis pomieszczeń: Pokój (pow. po obrysie ok. 16,20 m2 ) - panele podłogowe, płyta gkb, gładzie malowane, okna pcv, skosy, dwie zabudowane płytą wnęki; Pokój (pow. po obrysie ok. 26,30 m2 ) - panele podłogowe, płyta gkb, gładzie malowane, okna pcv, skosy; Kuchnia (pow. po obrysie ok. 7,40 m2) - terakota, płyta gkb, glazura, okno pcv, skosy; Łazienka z wc (pow. po obrysie ok. 3,50 m2) - terakota, glazura, wanna, umywalka, muszla; Przedpokój (ok. 1,80 m2) - terakota, płyty gkb gładzie malowane, domofon; Spiżarnia (pow. po obrysie ok. 11,70 m2) - panele podłogowe, płyta gkb, gładzie malowane, elektryczny bojler na ciepłą wodę quot;Galleoquot; 50l, skosy. Właściciel korzysta z piwnicy oraz wspólnego poddasza. Ogrzewanie c.o. miejskie. Ciepła woda podgrzewana za pomocą elektrycznego bojlera. Administratorem budynku jest ZGM-TBS. Opłaty miesięczne na marzec 2020 r. wynoszą ok. 176,83 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych. W kamienicy znajduje się również instalacja gazowa (mieszkanie nie jest obecnie podłączone). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki pod budynkiem. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka pod budynkiem oznaczona jest symbolem 19MW - zabudowa mieszkaniowa. W planie zagospodarowania przestrzennego budynek w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny został określony jako obiekt o wartościach historycznych i cechach zabytkowych chronionych planem miejscowym. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stare Bielice,
Grabowa

79 000 | 800 m2
nr oferty: 2104019

Opis nieruchomości - lokalizacja. Działka zlokalizowana w miejscowości Stare Bielice gm. Biesiekierz (obrzeża Koszalina) o powierzchni 800m2. Lokalizacja na rozwijającym się osiedlu domów 1-rodzinnych. Działka położona przy ul. Grabowej, w najbliższym otoczeniu domy 1-rodzinne oraz niezabudowane działki budowlane. Dostępne uzbrojenie (przebiegające w drodze przy działce): - energia elektryczna, - woda, - gaz, - kanalizacja. Możliwość zabudowy: - brak aktualnego planu zagospodarowania przestrzennego dla tego terenu; - wydane obowiązujące warunki zabudowy polegające na budowie budynku mieszkalnego 1-rodzinnego z garażem; - w ewidencji gruntów teren oznaczony symbolem R IVa i R IVb - grunty orne. Dojazd do działki. Wyjeżdżając ze Starych Bielic w kierunku miejscowości Dobre należy skręcić w lewo - w szutrową ulicę Jesionową, następnie w drugą przecznicę w lewo - w szutrową ulicę Grabową; działka położona jest po lewej stronie, druga za skrzyżowaniem.Ulica Jesionowa i ulica Grabowa są drogami gminnymi. Atutem działki są: - dostępne pełne uzbrojenie; - dogodny dojazd; - rozwijające się osiedle domów 1 rodzinnych; - bliskość Koszalina; - możliwość zabudowy; - teren suchy, płaski;- działka z 3 stron posiada ogrodzenie; Warunki uzyskania przyłączy do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zainteresowała Ciebie ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej.Zapraszamy.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Chełmińska

164 000 | 47 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505339

MIESZKANIE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI SZCZECINEK UL. CHEŁMIŃSKA Oferujemy Państwu sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania o pow. 46,90 m2, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położonego na IV piętrze. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 14,3m2) - wykładzina dywanowa, ściany malowane, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, narożnik, balkon; - Pokój (ok. 6,8m2) - wykładzina dywanowa, ściany malowane, okno pcv, łóżko z materacem; - Pokój (ok. 9,6m2) - wykładzina dywanowa, ściany malowane, okno pcv; - Kuchnia (ok. 5,3m2) - wykładzina pcv, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, kuchnia `Amica`, lodówka `Ardo`, okno pcv; - Łazienka z wc (ok. 3m2) - terakota, glazura, wanna, umywalka, muszla, pralka `Polar`, piecyk gazowy; - Przedpokój (ok. 6,1m2) - wykładzina pcv, panele na ścianach. Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie - z sieci, Ciepła woda - piecyk gazowy. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na styczeń 2020 r. wynoszą ok. 350 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych, zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych i za gaz.Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Brzeźno,
,

129 000 | 3100 m2
nr oferty: 0505337

DZIAŁKA POŁOŻONA W KOMPLEKSIE DZIAŁEK BUDOWLANYCH PRZY JEZIORZE WIELATOWO, Z DOSTĘPEM DO JEZIORA POPRZEZ WĄSKI PAS LASÓW PAŃSTWOWYCH, BRZEŹNO - OK. 12 KM OD SZCZECINKA. Działka nr 21/21 o pow. 3100 m2, pięknie położona nad jeziorem Wielatowo (pow. jeziora ok. 182 ha), w pobliżu dużych kompleksów leśnych oraz licznych urokliwych jeziorek, a także sąsiednich zabudowań mieszkalnych. Z działki bardzo ładny widok na jezioro. W aktualnym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem ML-3 - tereny zabudowy letniskowej. Klasy gruntów: grunty orne RIVb, grunty orne RV. Przed wybudowaniem budynku działka podlega procedurze wyłączenia gruntów z produkcji rolnej w Starostwie Powiatowym. Teren pagórkowaty. Dojazd drogą asfaltową, na terenie kompleksu utwardzonymi drogami wewnętrznymi (droga prywatna - udział). Wraz z działką sprzedawany jest udział w działce drogowej (działka nr 21/30), która prowadzi także bezpośrednio do jeziora Wielatowo. Media: prąd - na terenie kompleksu znajduje się trafostacja. Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki położone na terenie kompleksu (oznaczone na mapce) o różnych powierzchniach i cenach. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czaplinek,
Sikorskiego

245 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505329

MIESZKANIE 3 - POKOJOWE W CENTRUM CZAPLINKA. Bardzo łade duże mieszkanie 3- pokojowe o pow. 76 m2 położone na parterze w centrum Czaplinka, po remoncie, zadbane, ciepłe, słoneczne. W KW mieszkanie opisane jest jako: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój o łącznej powierzchni 76 m2. Opis mieszkania: - kuchnia - panele podłogowe, meble kuchenne, zlewozmywak, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, okap;- salon - na podłodze panele, na ścianach tapeta do malowania;- pokój - na podłodze panele, na ścianach tapeta do malowania;- pokój - na podłodze panele, na ścianach tapeta do malowania; - łazienka z wc - terakota, glazura, wanna, umywalka, szafka wisząca z lustrem;- przedpokój - panele podłogowe, na ścianach tapeta do malowania. Centralne ogrzewanie - własne gazowe (nowy piec gazowy dwu - funkcyjny znajduje się w łazience). Ciepła woda z gazowego pieca. W całym mieszkaniu wymienione okna pcv. Pomieszczenia z którch dodatkowo korzystają właściciele w ramach swoich udziałów:- piwnica;- pomieszczeczenie na strychu. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 240 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy). Z lokalem związany jest udział do 144/1000 w częściach wspólnych budynku i działce gruntu nr 290/2 o pow. 0,0492 ha. Wspólnota mieszkaniowa. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁKI OGRÓDKOWEJ W quot;RODZINNYCH OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCHquot; ODDALONEJ OD MIESZKANIA OK. 200 M - CENA DO USTALENIA. Czaplinek - miasto położone na Pojezierzy Drawskim, między dwoma jeziorami: Jezioro Drawsko (o pow. 1781,5 ha, max głębokości 79,7 m) i Jezioro Czaplino (o pow. 106 ha) Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wojska Polskiego

195 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505331

BORNE SULINOWO - BARDZO ŁADNE MIESZKANIE, 3 - POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, POŁOŻONE NA I PIĘTRZE W POBLIŻU LASU. Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie po remoncie, w większości wyposażone, rozkładowe, jasne, słoneczne, o pow. 64,6 m2 - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z KW - administrator Spółdzielnia Mieszkaniowa quot;Morenyquot;. Mieszkanie w KW opisane jest jako 3 - pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. W skład mieszkania wchodzą: salon - na podłodze panele, na ścianach gładź, komplet nowych mebli, narożnik, stolik szklany; pokój z balkonem - na podłodze panele, na ścianach gładź, duże dwie szafy z lustrami, balkon; pokój z balkonem (sypialnia) - na podłodze panele, na ścianach gładź, zestaw szaf z lustrami, komoda, łóżko sypialniane; duża kuchnia - terakota, na ścianach kamyczek w części roboczej, na pozostałych ścianach gładź, meble kuchenne, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, zlewozmywak 2-komorowy; łazienka z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka z szafką, muszla, lustro z oświetleniem; przedpokój - terakota, na ścianach częsciowo komyk ozdobny, w pozostałej części gładź, szafka z wieszakami. W całym mieszkaniu nowe okna i drzwi balkonowe pcv, nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe, nowe drzwi wewnętrzne. Ogrzewanie (podzielniki ciepła) i ciepła woda (liczniki) z sieci. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 390 zł. Właściciele mieszkania korzystają z piwnicy. Teren wokół budynku ogrodzony i ładnie zagospodarowany. Blisko mieszkania znajduje się przystanek BUS, sklepy. Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Wojnowo,
,

660 000 | 227 m2 | pokoi: 6
nr oferty: 0505330

ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ Z LASEM PRZY DOMU WOJNOWO GM. SZCZECINEK Oferujemy Państwu sprzedaż nieruchomości o powierzchni 3,4206 ha, zabudowanej urokliwym domem mieszkalnym, garażem dwustanowiskowym oraz budynkiem gospodarczym, działka numer 143/2. Nieruchomość otoczona świerkami zapewniającymi prywatność, a także własny las na działce, wszystko to daje komfortowe warunki mieszkaniowe i rekreacyjne. Dom jednorodzinny, wolnostojący, podpiwniczony, kryty dachówką, składający się z salonu z aneksem kuchennym, pięciu pokoi, korytarza, dwóch łazienek, przedpokoju, garderoby i piwnicy. Pow. całkowita ok. 227 m2, powierzchnia użytkowa (liczona po podłodze) ok. 205 m2. Opis pomieszczeń: Parter: - salon (ok. 45,8m2) - panele, ściany malowane, okna podwójne drewniane, drzwi tarasowe drewniane, - aneks kuchenny (ok. 12m2) - panele, ściany malowane, meble kuchenne, umywalka, lodówka `LG`, piekarnik `Candy`, płyta indukcyjna `Candy` podłączona pod napięcie trójfazowe, zmywarka `Beko`, podwójne okno drewniane, - pokój (ok. 14,6m2) - panele, ściany malowane, podwójne okna drewniane, - pokój (ok. 14,8m2) - panele, ściany malowane, podwójne okna drewniane, - korytarz (ok. 17,4 m2) - terakota, ściany malowane, podwójne okno drewniane, schody na poddasze; - łazienka (ok. 6m2) - terakota, glazura, podwójne okno drewniane, umywalka, wc, prysznic, Poddasze: - pokój (ok. 12,2m2 po podłodze) - panele, ściany malowane, okna pcv, skosy, - pokój (ok. 14,2m2 po podłodze) - panele, ściany malowane, okna pcv, skosy, - pokój (ok. 23,5 m2 po podłodze) - panele, ściany malowane, okno pcv, okno dachowe drewniane, skosy, - przedpokój (ok. 29,7m2 po podłodze) - panele, ściany malowane, okna dachowe drewniane, skosy, - łazienka (ok. 7,5m2 po podłodze) - terakota, glazura, ściany malowane, okno dachowe drewniane, wc, wanna, umywalka, skosy, - garderoba (ok. 7,8m2 po podłodze) - wykładzina pcv, ściany malowane, okno dachowe drewniane, skosy. Ogrzewanie olejowe, kominek z nadmuchem. Ciepła woda z pieca na olej. Media: - prąd i siła z sieci, - woda z sieci (przez działkę przebiega sieć wodociągowa), - przydomowa oczyszczalnia ścieków. Działka zagospodarowana. Obsiana trawą, z nasadzeniami drzew i krzewów. Na nieruchomości znajduje się antena internetowa lokalnego dostawcy mediów (odpłatna dzierżawa). Dom wyposażony jest w instalacje alarmową. Na nieruchomości znajduje się także nieużywana studnia. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem: MUR - 1 - tereny zabudowy zagrodowej, produkcji rolnej nieuciążliwej, RO - tereny produkcji rolnej,ZL - lasy.Część nieruchomości znajduje się w strefie A ścisłej ochrony konserwatorskiej. Dojazd drogą asfaltową. Nieruchomość położona w odległości ok. 12 km od Szczecinka. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).