94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Manowo,
Orzechowa

660 000 | 189 m2 | pokoi: 5
nr oferty: 0206293

Dom wolnostojący o pow. całkowitej 189,24 m2 (pow. użytkowa 136 m2) położony w miejscowości Manowo. Duża ogrodzona działka o pow. 1260 m2. Stan deweloperski tj. :Instalacja gazowa;Instalacja CO z instalacją ogrzewania podłogowego w salonie, kuchni, łazience i w korytarzu;Instalacja CWU;Instalacja antenowa, domofonowa;Instalacja elektryczna;Stan deweloperski do wykończenia obejmuje: posadzki cementowe;ściany wykończone powłokami malarskimi w kolorze białym;na zewnątrz wykonana elewacja z wykończeniem - tynkiem mineralnym, baranek 2 mm - na biało - z pomalowaniem po uzgodnieniu koloru przez Kupującego farbą silikonową;wykonana podbitka z deski 15-19 mm;parapety zewnętrzne ceramiczne;tarasy wykończone hydroizolacją bez okładzin ceramicznych oraz balustrad;dach docieplony wełną 20 cm;poddasze wykończone : ściany - tynki, sufity - płyty gipsowo-kartonowe;okna 6- komorowe 3-szybowe PCV;schody drewniane; drzwi wejściowe drewniane firmy Stolbud Włoszczowa;drzwi wewnętrzne POL-SKONEbrama garażowa i drzwi zewnętrzne od kotłowni firmy KMT;zbiornik bezodpływowy na nieczystości. ROZKŁAD POMIESZCZEŃ:Parter:wiatrołap 4,42 m2;spiżarnia 2,70 m2;kuchnia 7,42 m2;salon 32,26 m2;pokój 9,85 m2;kotłownia 7,69 m2;korytarz 2,67 m2;łazienka 5,92 m2garaż 19 m2 Poddasze:hall 6,56 m2;pokój 8,21 m2;pokój 12,22 m2;pokój 11,16 m2;pom. gosp. 2,51 m2;łazienka 6,69 m2;korytarz 6,41 m2;pokój 10,12 m2.Na sąsiednich działkach zabudowa jednorodzinna. Odległość od Koszalina 7 km. Cena brutto w tym podatek VAT w wysokości 8%.

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Pilska

230 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505237

MIESZKANIE 3-POKOJOWE NA DRUGIM PIĘTRZE POŁOŻONE W SZCZECINKU PRZY UL. PILSKIEJ Lokal mieszkalny o pow. 64,63 m2 położony na 2 piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 10m2) - płytki pcv, ściany malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 13m2) - płytki pcv, ściany malowane, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, wyjście na balkon o pow. ok. 2,7m2; - Pokój (ok. 18,6m2) - płytki pcv, ściany malowane, w części `baranek`, okno pcv; - Kuchnia (ok. 9,5m2) - terakota, ściany malowane, w części glazura, zlewozmywak, okno pcv; - Łazienka (ok. 3m2) - terakota, glazura, w części ściany malowane, wanna, umywalka; - WC (ok. 1m2) - terakota, glazura, częściowo ściany malowane, kompakt, umywalka; - Przedpokój (ok. 3,2m2 i ok. 6m2) - panele podłogowe, panele na ścianach; Do lokalu przynależy pomieszczenie piwniczne o pow. 8,19m2. Z mieszkaniem związany jest udział do 95/1.000 części w częściach wspólnych budynku oraz działki gruntu pod budynkiem o powierzchni 1864m2. Administratorem budynku jest Zakład Gospodarki Mieszkaniowej Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. w Szczecinku. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 470 zł, w tym eksploatacja, zaliczka na c.o. fundusz remontowy. Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę (ciepłą i zimną), opłaty za prąd wg. wskazań liczników oraz opłatę za wywóz śmieci wg osób zamieszkałych i opłatę za gaz. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z sieci miejskiej. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg,
Jedności Narodowej

329 000 | 48 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0206292

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 48,27 m2 położone w Kołobrzegu przy ul. Jedności Narodowej. LOKALIZACJA : śródmieście Kołobrzegu (ul. Jedności Narodowej) ok 400 m od AQUAPARK MILENIUM (centrum sportowo-rekreacyjnego), ok 800 m od Starówki. Rozkład pomieszczeń:POKÓJ DZIENNY z ANEKSEM KUCHENNYM: panele, tynk gipsowy, kpl. mebli kuchennych z podświetleniem halogenowym + piekarnik ARISTON + okap elektryczny ARISTON + płyta ceramiczna (4 pola) ARISTON + lodówko-zamrażarka BOSCH, stół + 6 krzeseł, nowa kanapa (rozkładana) w cenie, stolik, tv LG (do uzgodnienia);SYPIALNIA: panele, tynk gipsowy, okno pcv + roleta, szafa (w zabudowie) 3-skrzydłowa z lustrem;SYPIALNIA : panele, tynk gipsowy, okno pcv + roleta, kanapa narożnikowa (w cenie);ŁAZIENKA z WC : glazura, terakota, kabina natryskowa z brodzikiem, umywalka CERSANIT z szafką, miska ustępowa kompaktowa KOŁO, grzejnik drabinkowy, nowa pralka automatyczna INDESIT (do uzgodnienia);HALL : terakota, tynk gipsowy, szafa w zabudowie (3-skrzydłowa) z lustrem, mała szafka na ubrania i buty PIWNICA : brak BUDYNEK (rok budowy : ok 1920): po remoncie generalnym (nowe wszystkie instalacje i pokrycie dachowe)OTOCZENIE : market LIDL, przychodnia lekarska, sklepy meblowe : BOKATO i BODZIO, centrum ogrodnicze PLONCZYNSZ LOKALU: ok 243 zł + fundusz remontowy ok 72 złSTAN PRAWNY: własność lokalu z udziałem ułamkowym działki grunt

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wojska Polskiego

109 000 | 49 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505236

BORNE SULINOWO - MIESZKANIE 2 - POKOJOWE, POŁOŻONE W LEŚNYM MIASTECZKU. Bardzo słoneczne mieszkanie, o pow. 48,50 m2 - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego - administrator Spółdzielnia Mieszkaniowa quot;Zachętaquot;. Mieszkanie nie posiada założonej KW. W skład mieszkania wchodzą: pokój - na podłodze panele, na ścianach gładź; pokój - na podłodze panele, na ścianach gładź, kuchnia - terakota, glazura w części roboczej, na pozostałych ścianach gładź; łazienka z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka z szafką, muszla; przedpokój - terakota, na ścianach gładź. Ogrzewanie (podzielniki ciepła) i ciepła woda (liczniki) z sieci. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 290 zł. Właściciele korzystają z piwnicy. Teren wokół budynku ogrodzony i ładnie zagospodarowany. Blisko mieszkania znajduje się przystanek BUS, sklepy. Borne Sulinowo - najmłodsze w Polsce miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Stepień,
,

39 900 | 1111 m2
nr oferty: 0505235

DZIAŁKA LETNISKOWA POŁOŻONA BLISKO JEZIORA W MIEJSCOWOŚCI STEPIEŃ, W GMINIE BIAŁY BÓR Oferujemy do sprzedaży działkę nr 116/88 o pow. 1111 m2 położoną blisko jeziora Stepieńskiego, w kompleksie działek. Działka porośnięta samosieją sosny i brzozy. Na terenie brak jest planu zagospodarowania przestrzennego. Dla działki została wydana decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na realizacji zespołu turystycznego z zabudową letniskową wraz z siecią wodociągową, energetyczną i zbiornikami, na gromadzenie ścieków sanitarnych oraz terenem rekreacyjnym. Działka leży w Obszarze Chronionego Krajobrazu quot;Jeziora Szczecineckiequot;. Klasy gruntów: Bp - zurbanizowane tereny niezabudowane lub w trakcie zabudowy. Wymiary działki: ok. 27 m x 42 m. Media: - prąd - skrzynka energetyczna na granicy działek; - wodociąg - studnia do wykonania we własnym zakresie; - kanalizacja - zbiornik bezodpływowy do wykonania we własnym zakresie. Dojazd: - do kompleksu gminną drogą gruntową, ok. 1km od drogi asfaltowej; - na terenie kompleksu drogami wewnętrznymi - droga prywatna - z działką nabywany jest także udział w tej drodze wewnętrznej. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żelisławie,
,

448 000 | 18189 m2
nr oferty: 0505234

CENTRUM POJEZIERZA DRAWSKIEGO! ŻELISŁAWIE - DZIAŁKA SIEDLISKOWA, POŁOŻONA PRZY JEZIORZE KALEŃSKIE i OKOŁO 200 m OD JEZIORA KRZEMNO. Działka nr 189 o pow. 1,8189 ha z możliwością zabudowy siedliskowej (wydana decyzja o warunkach zabudowy siedliskowej), położona przy Jeziorze Kaleńskie (powierzchnia jeziora - ok. 114 ha; długość jeziora - ok. 3,3 km; szerokość jeziora - ok. 0,5 km; głębokość jeziora - ok. 24 m), poprzez otoczkę lasu bukowego oraz ok. 200 m od Jeziora Krzemno i ok. 1 km od Jeziora Ciemniak. Jeziora Kaleńskie oraz Krzemno należą do najczystszych jezior na Pojezierzu Drawskim oraz objęte są strefą ciszy. W odległości ok. 4 km znajduje się miasto Czaplinek oraz jezioro Drawsko. Działka położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;Pojezierze Drawskiequot; oraz obszaru Natura 2000 Ostaja Drawska i Jeziora Czaplineckie. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą polną wewnętrzną. Media: - prąd - w drodze. Klasy gruntów: - rola RIIIb - 0,9089 ha; - rola RIVa - 0,2042 ha; - rola RIVb - 0,5473 ha; - rola RV - 0,1585 ha. Wraz z działką sprzedawany jest udział w drogach wewnętrznych. Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie (oznaczone na mapie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żelisławie,
,

599 000 | 21077 m2
nr oferty: 0505233

CENTRUM POJEZIERZA DRAWSKIEGO! ŻELISŁAWIE - DZIAŁKA SIEDLISKOWA, POŁOŻONA PRZY JEZIORZE KALEŃSKIE i OKOŁO 200 m OD JEZIORA KRZEMNO. Działka nr 1/28 o pow. 2,1077 ha z możliwością zabudowy siedliskowej (wydana decyzja o warunkach zabudowy siedliskowej), położona przy Jeziorze Kaleńskie (powierzchnia jeziora - ok. 114 ha; długość jeziora - ok. 3,3 km; szerokość jeziora - ok. 0,5 km; głębokość jeziora - ok. 24 m), poprzez otoczkę lasu bukowego oraz ok. 200 m od Jeziora Krzemno i ok. 1 km od Jeziora Ciemniak. Jeziora Kaleńskie oraz Krzemno należą do najczystszych jezior na Pojezierzu Drawskim oraz objęte są strefą ciszy. W odległości ok. 4 km znajduje się miasto Czaplinek oraz jezioro Drawsko. Działka położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;Pojezierze Drawskiequot; oraz obszaru Natura 2000 Ostaja Drawska i Jeziora Czaplineckie. Dojazd do działki drogą asfaltową, ostatni odcinek drogą polną wewnętrzną. Media: - prąd - w drodze. Klasy gruntów: - rola RIIIb - 0,7838 ha; - rola RIVa - 0,6163 ha; - rola RIVb - 0,7076 ha. Wraz z działką sprzedawany jest udział w drogach wewnętrznych. Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie (oznaczone na mapie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Żelisławie,
,

399 000 | 13691 m2
nr oferty: 0505232

CENTRUM POJEZIERZA DRAWSKIEGO! ŻELISŁAWIE - DZIAŁKA SIEDLISKOWA, POŁOŻONA PRZY JEZIORZE KALEŃSKIE i OKOŁO 200 m OD JEZIORA KRZEMNO. Działka nr 191 o pow. 1,3691 ha z możliwością zabudowy siedliskowej (wydana decyzja o warunkach zabudowy siedliskowej), położona przy Jeziorze Kaleńskie (powierzchnia jeziora - ok. 114 ha; długość jeziora - ok. 3,3 km; szerokość jeziora - ok. 0,5 km; głębokość jeziora - ok. 24 m), poprzez otoczkę lasu bukowego oraz ok. 200 m od Jeziora Krzemno i ok. 1 km od Jeziora Ciemniak. Jeziora Kaleńskie oraz Krzemno należą do najczystszych jezior na Pojezierzu Drawskim oraz objęte są strefą ciszy. W odległości ok. 4 km znajduje się miasto Czaplinek oraz jezioro Drawsko. Działka położona jest na terenie Drawskiego Parku Krajobrazowego, Obszaru Chronionego Krajobrazu quot;Pojezierze Drawskiequot; oraz obszaru Natura 2000 Ostaja Drawska i Jeziora Czaplineckie. Dojazd do działki drogą asfaltową. Media: - prąd - w drodze. Klasy gruntów: - rola RV - 0,0198 ha; - rola RIVb - 1,3493 ha. Wraz z działką sprzedawany jest udział w drogach wewnętrznych. Do sprzedaży przeznaczone są także działki sąsiednie (oznaczone na mapie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.