94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale na wynajem

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin,
Piłsudskiego

2 100 | 71 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 1904240

Opis nieruchomości. Prezentujemy Państwu na wynajem lokal biurowo - usługowy położony w Koszalinie przy ul. Piłsudskiego o powierzchni 70,65m2. Lokal położony na parterze w III-kondygnacyjnej kamienicy z odrębnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Nieruchomość idealnie nadaje się na siedzibę kancelarii notarialnej, prawniczej, biura rachunkowego, biura ubezpieczeniowego, inną działalność biurową.Lokal składa się z 3 pomieszczeń o powierzchni: 22,65m2, 25,35m2, 13,21m2, przedpokoju o pow. 5,33m2 oraz łazienki z wc o pow.4,11 m2. Lokal znajduje się w stanie developerskim do indywidualnej aranżacji pomieszczeń. Wymieniona została instalacja elektryczna, gazowa, wodno-kanalizacyjna. Okna PCV, ogrzewanie indywidualne z pieca gazowego. W lokalu planowane jest założenie stylowej stolarki drzwiowej wewnętrznej. Bezpośrednio przed lokalem znajduje się parking ogólnodostępny (strefa miejska, bezpłatna). Nieruchomość położona w śródmieściu w dzielnicy kancelarii prawniczych oraz notarialnych, miejsce idealnie oddaje możliowości i potencjał przeznaczenia pod zbliżony charakter prowadzonych usług. Kamienica odnowiona i pomalowana. W ciagu kamienic wzdłuż ulicy na parterzre znajdują się między innymi biura, natomiast na piętrach wyższych biura i lokale mieszkalne.Czynsz najmu dla właściciela wynosi 2.100,- zł/miesiąc. Opłaty do wspólnoty wynoszą 320,- zł/miesiąc i zawierają fundusz remontowy, zaliczki na wodę, sprzątanie i zarządzanie częściami wspólnymi, itp. Dodatkowe opłaty to: energia elektryczna, ogrzewanie, podatek od nieruchomości z tytułu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Preferowana umowa wieloletnia. Prezentacja lokalu. Prezentacja i oglądanie lokalu wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin,
Matejki

3 950 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 2103388

Opis nieruchomości. Lokal biurowo - usługowy położony w przy ul. Matejki o powierzchni 70m2. Lokalizacja na parterze III-kondygnacyjnej kamienicy z własnym - odrębnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Nadaje się na siedzibę kancelarii notarialnej, prawniczej, biura rachunkowego, usługi medyczne, ubezpieczenia, inną działalność biurową, etc. W skład lokalu wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchnia: 22,7m2, 16,4m2, 10,4m2, hall o powierzchni 13,4m2 (z którego została wydzielona przestrzeń na wc i zaplecze socjalne), wejście z korytarzem o powierzchni 6,6m2. Lokal został wykończony w wysokim standardzie zapewniającym jego funkcjonalność: - podwieszane sufity z energooszczędnym oświetleniem LED; - na ścianach zostały położone i pomalowane na biało gładzie; po stronie najemcy pozostaje położenie żądanego przez wynajmującego koloru; - okna PCV; - ogrzewanie z pieca gazowego, ciepła woda z elektrycznego przepływowego ogrzewacza wody; - do gniazd we wszystkich pomieszczenia zostały rozprowadzone i doprowadzone wszystkie instalacje techniczne: sieć telefoniczna, sieć komputerowa, instalacja alarmowa, sieć UPS; sieci te zostały zakończone odpowiednimi kontaktami i gniazdami; - stylowa stolarka wewnętrzna; - część ścian wewnętrznych jest przeszklona oraz wyposażona w luksfery; - w hallu położony został gres - poler; po stronie najemcy pozostaje położenie odpowiadającej klientowi wykładziny w pozostałych pomieszczeniach; - bezpośrednio przed lokalem znajduje się parking (strefa miejska, płatna). - bezpośrednio za lokalem znajduje się parking (strefa miejska, bezpłatna). Możliwa rozbudowa lokalu do powierzchni 107m2 (proponowany lokal stanowi wydzieloną część lokalu o powierzchni 107m2). Lokalizacja. Prestiżowa lokalizacja. Lokal położony w śródmieściu, przy ulicy mocno uczęszczanej przez samochody i pieszych. W najbliższym otoczeniu kancelarie prawnicze, kancelarie notarialne, biura projektowe, restauracje, itp. Kamienica odnowiona i pomalowana. Na parterze kamienic w tym ciągu znajdują się biura, natomiast na piętrach wyższych biura i lokale mieszkalne. Możliwe przeznaczenie. Lokal idealnie nadaje się na siedzibę kancelarii notarialnej, prawniczej, biura rachunkowego, usługi medyczne, ubezpieczenia, inną działalność biurową, etc. Działalność gastronomiczna - wykluczona. Opłaty. Czynsz najmu dla właściciela wynosi 3.950,- zł/miesiąc netto, do podanej kwoty należy doliczyć podatek Vat w wysokości 23% (przez wynajmującego wystawiana zostanie faktura Vat). Czynsz do wspólnoty wynosi 320,- zł/miesiąc i zawiera fundusz remontowy, zaliczki na wodę, sprzątanie i zarządzanie częściami wspólnymi, itp. Dodatkowe opłaty to: energia elektryczna, ogrzewanie, podatek od nieruchomości z tytułu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Wymagana kaucja w wysokości 5.000,- zł. Preferowana umowa wieloletnia. Prezentacja lokalu. Prezentacja i oglądanie lokalu wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem.