94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert hale i magazyny na wynajem

sortuj
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Koszalin,
Słowiańska

25 000 | 1000 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 2103082

OPIS NIERUCHOMOŚCI. Przedmiotem najmu jest obiekt magazynowy o łącznej powierzchni 1000 m2. Możliwy podział na segmenty od 200 m2. PARAMETRY POWSTAJĄCEGO OBIEKTU: - łączna powierzchnia magazynowa: łącznie 3000 m2; - kształt powstającego obiektu w formie litery "L"; - wjazdy na teren posesji będzie od strony ul. Słowiańskiej i ul. Lubuszan; - teren będzie utwardzony, wyłożony polbrukiem i przystosowany do wjazdu TIR; - wysokość hali magazynowej 6 m (istnieje możliwość wysokiego składowania, bądź nie); - możliwe powierzchnie magazynowe do wynajmu od 200 m2 do 3000m2; - pełne uzbrojenie obiektu zawierające: energię elektryczną (moc przyłączeniowa 100KW - 3 fazowe), woda, kanalizacja, linia telefoniczna, w obiekcie przewidziane ogrzewanie gazowe; rozliczenie mediów na podstawie liczników niezależnie dla każdego z najemców; - kształt dachu płaski, dach pokryty membraną; - konstrukcja budynku : panel izolacyjny/w części ściany murowane; - wrota wjazdowe do obiektu o wysokości 4 m; KONCEPCJA OBIEKTU: Opracowana została ogólna koncepcja projektowa zawierająca wizualizację obiektu oraz ogólne parametry budynku. Aktualnie trwają szczegółowe prace projektowe mające na celu opracować dokładny plan budynku. PODPISANIE UMOWY NAJMU: W obecnej chwili istnieje możliwość wskazania przez potencjalnego najemcę: - zakresu żądanej przez niego łącznej powierzchni najmu; - wskazania na planie budynku lokalizacji tej powierzchni; - zaprojektowania na jego żądanie szczegółowych prac adaptacyjnych mających na celu wyodrębnienia odpowiedniej powierzchni biurowej, socjalnej, standardu wykończenia, odpowiedniego przystosowania powierzchni pod potrzeby najmu; W przypadku zainteresowania właściciel nieruchomości jest skłonny podpisać przedwstępną umowę najmu powierzchni magazynowej do wynajmu wraz z jego zobowiązaniem do wybudowania obiektu o określonych parametrach w terminie do 6 miesięcy od uzgodnień. CENA NAJMU: 25 zł netto/ m2 + Vat (23 %). LOKALIZACJA: Nieruchomość położona przy ulicy Słowiańskiej w ciągu obwodnicy, która łączy drogę krajową nr 6 (Szczecin-Gdańsk) z droga krajową nr 11 (Koszalin-Poznań). Zainteresowane podmioty najmem prosimy o kontakt z biurem w celu uzyskania dokładnych informacji.

Hala magazynowo - produkcyjna pow. 1170 m2, wys. 8 metrów, Koszalin
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM
HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

HALA-MAGAZYN na WYNAJEM

Koszalin, Morskie
Lniana

14 000 | 1170 m2
nr oferty: 4401483

Hala magazynowo - produkcyjna (hala wysokiego składowania) o pow. 1170 m2 na Osiedlu Morskim w Koszalinie.Wysokość hali: od 7,30 m do 8,30 m.Nowoczesna, stalowa hala jednonawowa z 2004 roku. Hala jest bardzo dobrze doświetlona poprzez sufit. Na podłodze beton zacierany o podwyższonej odporności. Istnieje mozliwość wydzielenia powierzchni biurowej i zaplecza socjalnego (warunki do ustalenia).Hala obecnie jest w 1/2 wynajmowana. Możliwość współwynajęcia połowy hali (cała hala ma powierzchnię 2340 m2)Media:Energia elektryczna: na haliOgrzewanie: brak ale przez działkę przebiega sieć ciepłownicza Gaz: na hali brak. Najbliższe łącze gazowe w odległości 25 m. Kanalizacja: na hali brak ale jest przy budynku.Woda: na hali brak ale jest przy budynku.W zależności od warunków najmu jest możliwość uzgodnienia podłączeń mediów.Magazyn wyposażony w regały. Działka ogrodzona eleganckim płotem z metalowych elementów osadzonych na słupkach murowanych. Teren utwardzony kostką betonową, zagospodarowany pod plac manewrowy, drogi dojazdowe i parkingi. Dojazd do nieruchomości bezpośrednio z gminnej drogi asfaltowej. Nieruchomość zlokalizowana w części przemysłowej miasta. Możliwe przeznaczenie obiektu zarówno usługowe jak i produkcyjne. Szybkie wydanie nieruchomości. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.