94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek, Osiedle Zachód
Budowlanych

199 000 | 62 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0504600

OSIEDLE ZACHÓD! MIESZKANIE 3 POKOJOWE NA I PIĘTRZE Z BALKONEM SZCZECINEK, UL. BUDOWLANYCH Lokal mieszkalny o pow. 61,90 m2, położony na I piętrze bloku mieszkalnego, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc oraz dużego przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 17,40 m2 - panele podłogowe, ściany malowane, okno i drzwi balkonowe pcv, wyjście na loggię o pow. ok. 5,60 m2; - pokój o pow. ok. 10,90 m2 - panele podłogowe, ściany malowane, częściowo boazeria, okno pcv; - pokój o pow. ok. 7,60 m2 - panele podłogowe, tapety, okno pcv; - kuchnia o pow. ok. 7,70 m2 - terakota, ściany malowane, w części roboczej glazura, meble kuchenne, okno pcv; - łazienka o pow. ok. 3,10 m2 - terakota, na ścianach laminowane płyty pilśniowe, wanna, umywalka, pawlacze; - wc o pow. ok. 1,60 m2 - terakota, boazeria, sedes, umywalka; - przedpokój o pow. ok. 11,80 m2 - panele podłogowe, boazeria. Właściciel w ramach części wspólnych korzysta z piwnicy. Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku i w prawie własności działki gruntu pod budynkiem do 6190/346500 części. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa.Opłaty na dzień 14-03-2018 r. wynoszą ok. 390 zł, w tym: fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, zaliczka na c.o. Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę na gaz ryczałtem 15,58 zł za każdą zamieszkałą osobę, woda wg zużycia - zimna woda 11,43 zł/m3, ciepła woda 41,88 zł/m3, oraz opłatę za wywóz śmieci 14 zł za każdą zamieszkałą osobę. Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z sieci miejskiej. W pobliżu nieruchomości znajdują się: sklepy, markety, szkoła podstawowa, przedszkole, przychodnia lekarska, kościół, przystanki komunikacji miejskiej, tereny rekreacyjne, las zachodni, park miejski, jezioro Trzesiecko.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Polna

299 000 | 86 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0504602

ATRAKCYJNE, PRZESTRONNE MIESZKANIE 2 POKOJOWE Z LOGGIĄ I ANTRESOLĄ W NOWYM BUDOWNICTWIE, SZCZECINEK, UL. POLNA. Mieszkanie położone w spokojnej i bezpiecznej okolicy, znajdujące się ok. 1,5 km od centrum Szczecinka i ok. 600 m od parku i jeziora Trzesiecko. Lokal mieszkalny położony na trzecim piętrze w trzy piętrowym bloku mieszkalnym, o pow. ok. 86,30 m2, składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju, loggi oraz antresoli. Do mieszkania przynależy pomieszczenie w piwnicy o pow. 3,90 m2 oraz garaż o pow. 20,40 m2. Według stanu z księgi wieczystej mieszkanie ma powierzchnię 50,10 m2. Właściciele mieszkania mają prawo do wyłącznego korzystania z pomieszczenia znajdującego się bezpośrednio nad lokalem mieszkalnym, które to pomieszczenie stanowi antresolę o pow. ok. 36,20m2. Opis mieszkania: - Pokój (ok. 10,63m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okna drewniane; - Pokój (ok. 20,15m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, tapeta ozdobna schody na antresolę, okna drewniane, okno pcv, okno balkonowe pcv, wyjście na loggię (ok. 5,20m2); - Kuchnia (ok. 9,10m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, okno drewniane; - Łazienka z wc (ok. 3,75m2) - terakota, glazura, wanna, muszla klozetowa, umywalka; - Przedpokój (ok. 5,63m2) - panele podłogowe, gładzie malowane, domofon; - Antresola (ok. 36,20m2 po obrysie) - panele podłogowem gładzie malowane, okna drewniane, skosy. Ogrzewanie c.o. i ciepła woda z sieci miejskiej. Administratorem budynku jest Administrator s.c. PHU W. Bauer.Z mieszkaniem związany jest udział W pobliżu mieszkania znajdują się m.in. miejsca parkingowe, policja, sklepy, markety Intermarche, Bricomarche, Tesco, Biedronka, Dino, kościół, przychodnia lekarska, szkoła podstawowa, gimnazjum, ponadgimnazjalna oraz żłobek. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Konopnickiej

230 000 | 76 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0504598

BORNE SULINOWO - PIĘKNE, SŁONECZNE MIESZKANIE POŁOŻONE NA I PIĘTRZE. Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie o pow. 75,5 m2, położone na pierwszym piętrze, w cichym i spokojnym miejscu. Opis mieszkania: - przedpokój - terakota, na ścianach gładź; - pokój - terakota, na ścianach gładź;- pokój - parkiet, na ścianach gładź;- pokój - parkiet, na ścianach gładź;- kuchnia - terakota, glazura w części roboczej, zlewozmywak, piec gazowy dwu - funkcyjny; - łazienka - terakota, glazura, umywalka, wanna;- wc - terakota, glazura, muszla, umywalka. Ogrzewanie własne gazowe, ciepła woda z junkersa gazowego. Okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi wejściowe drewniane. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 220 zł (m.in. w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy).Do mieszkania przynależy piwnica nr 10 o pow. 3,06m2. Udział związany z własnością lokalu we własności wspólnych części budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali i w prawie własności działki gruntu nr 62/11 o pow. 0,4129 ha wynosi 45/1000 części. Działka ogrodzona w całości, na działce postawiony jest wspólny grill, do korzystania dla właścicieli mieszkań. Wspólnota mieszkaniowa.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Winniczna

218 000 | 75 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0504599

MIESZKANIE Z LOGGIĄ i GARAŻEM BLISKO CENTRUMSZCZECINEK UL. WINNICZNA Lokal mieszkalny o pow. 74,70 m2 położony na czwartym piętrzebloku mieszkalnego składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki, osobnego wc, przedpokoju oraz loggi. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 20,00m2) - wykłądzina pcv, gładzie malowane, okna pcv, okno balkonowe pcv, wyjście na loggię (ok. 5,00m2); - Pokój (ok. 9,90m2) - wykładzina pcv, gładzie malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 9,30m2) - wykładzina pcv, gładzie malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 9,58m2) - wykładzina pcv, gładzie malowane, okno pcv; - Kuchnia (ok. 8,00m2) - terakota, tapety, w cz. roboczej glazura, okno pcv; - Łazienka (ok. 2,90m2) - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umnywalka; - WC (ok. 1,25m2) - muszla klozetowa, umywalka; - Przedpokój (ok. 13,10m2) - panele podłogowe, terakota w cz. wejściowej, gładzie malowane, glazura , sufit częściowo podwieszony, domofon; Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 4,95m2. Wraz z mieszkaniem sprzedawany jest garaż. Wspólnota Mieszkaniowa. Administratorem budynku jest Andrzej Tośko. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 525 zł (funmdusz remontowy, zaliczka na c.o., koszty zarządu nieruchomością). Dodatkowo do opłat należy doliczyć zaliczkę na wodę, podgrzanie wody, śmieci, gaz (12 zł/osobę). Z lokalem związany jest udział do 5420/100000 części we współwłasności wspólnych części budynku oraz we własności działki gruntu pod budynkiem.Ogrzewanie z sieci miejskiej. Ciepła woda z sieci miejskiej. W pobliżu nieruchomości znajdują się: sklepy, markety, banki, apteki, przystanki komunikacji miejskiej, restauracje, kościół, park miejski, jezioro Trzesiecko.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Targowa

130 000 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0504597

BORNE SULINOWO - PIĘKNE, SŁONECZNE MIESZKANIE POŁOŻONE NA I PIĘTRZE. Bardzo ładne 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 47,78 m2, położone na pierwszym piętrze, w cichym i spokojnym miejscu. Opis mieszkania: - przedpokój - terakota, na ścianach gładź, duża szafa z lustrem; - pokój - terakota, na ścianach gładź;- pokój - terakota, na ścianach gładź;- kuchnia - terakota, glazura w części roboczej, zlewozmywak; - łazienka z wc - terakota, glazura, umywalka, wanna, muszla. Ogrzewanie z sieci - pomiar zegarowy (rozliczenie w GJ), ciepła woda podgrzewana przez przepływowy podgrzewacz wody. Okna PCV, drzwi wewnętrzne drewniane, drzwi wejściowe drewniane. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 250 zł (m.in. w tym opłaty eksploatacyjne, fundusz remontowy, zaliczka na c.o), dodatkowo w sezonie zimowym ponosi się opłatę za ilość zużytych GJ. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2,42 m2. Udział związany z własnością lokalu we własności wspólnych części budynku, które nie służą wyłącznie do użytku właścicieli poszczególnych lokali i w prawie własności działki gruntu nr 45/4 o pow. 0,4912 ha wynosi 260/10000 części. Na działce postawiony jest wspólny grill. Obecnie każdy z właścicieli może korzystać z umownie określonej części działki w celach własnych: rekreacyjno - ogrodniczych. Działka ogrodzona z bramą wjazdową na wspólny parking. Wspólnota mieszkaniowa quot;Pod Brzozamiquot;.Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Łekno, Łekno
Łekno

65 000 | 30 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 3402228

Mieszkanie 1 pokojowe, po remoncie, bardzo zadbane. O mieszkaniu:Usytuowane w budynku w którym mieści się zaledwie kilka rodzin. Dach i elewacja wraz z dociepleniem zostały wykonane 2 lata temu. Mieszkanie o pow. 30,17m2 składa się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki z wc oraz przedpokoju z dużą szafą w zabudowie. Mieszkanie dwustronne i bardzo słoneczne. Wystawa okienna na północny-zachód. Okna PCV, zamontowane rolety ,,dzień -nocquot; w kasecie. Drzwi zewnętrzne antywłamaniowe. Do mieszkania wchodzi się osobnym, niezależnym wejściem. Przed budynkiem duży plac parkingowy. Właściciel mieszkania dodatkowo dzierżawi ogródek o pow. 200m2 usytuowany obok budynku za kwotę 36zł za rok.Koszty utrzymania:Bardzo niskie koszty utrzymania: koszt stały to podatek od nieruchomości w wysokości 51zł na rok plus opłaty za media: woda, prąd, kanalizacja. Ciepła woda z bojlera, ogrzewanie poprzez piec kominkowy ,,kozę".Lokalizacja:Łękno to miejscowośc usytuowana 10 km od Koszalin, 29 km od Kołobrzegu, 10km od Sarbinowa. Z racji bliskiej odległości od morza mieszkanie może stanowić niedrogą inwestycję w nieruchomośc, która jest położona bliska pasa nadmorskiego. W Łęknie znajduję się kościół, szkoła podstawowa, sklep. Zalety: Niewielkie, ustawne mieszkanie. Bardzo zadbane w dobrej cenie. Bardzo niskie koszty utrzymania. Oglądanie z pośrednikiem. (lic. Zaw. nr 11917) Przedstawiona oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty określonej w art.66 KC

Apartament, 4 pokoje, w 5 gwiazdkowym hotelu przy plaży w Kołobrzegu.
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Kołobrzeg,
Sułkowskiego

2 500 000 | 95 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 4401911

Apartament w 5-cio gwiazdkowym hotelu bezpośrednio przy plaży. Nieruchomość składa się z dwóch apartamentów, które ze względu posiadania oddzielnego korytarza można traktować jako jedna nieruchomość. Lokal o pow. 94,53 m2 w pełni umeblowany, gotowy do użytkowania. Nieruchomość składa się z:- salonu z aneksem kuchennym o pow. 30,46 m2- sypialni o pow. 10,91 m2- sypiani o pow. 15,30 m2- łazienki z wanną- salonu z aneksem kuchennym o pow. 21,15 m2- korytarza o pow. 5,42 m2Apartament położony na czwartym piętrze z przepięknym widokiem na plażę i Morze Bałtyckie. W skład nieruchomosci wchodzi również miejsce postojowe w hali garażowej.Hotel Marine ***** to jeden z najatrakcyjniej położonych obiektów hotelowych w Kołobrzegu. Nowoczesne wyposażenie, pełny serwis hotelowy, bogata oferta dodatkowa.W ramach bogatej oferty SPA & WELLNESS dostępne są m.in: basen rekreacyjny, sauna sucha, łaźnia parowa, łażnia aromatyczna, grota śnieżna, grota wodna, całoroczne jacuzzi zewnętrzne, tepidarium.Do dyspozycji gości są również dwie restauracje oraz kawiarnia a dla osób o szczególnym zamiłowaniu do sportu sala fitness, wypożyczalnia sprzętu sportowego, instruktorzy fitness oraz kort do ricocheta.Istnieje możliwość podpisania umowy operatorskiej z zarządcą hotelu i czerpania korzyści z najmu apartamentu przez większość roku. Oglądanie apartamentu możliwe po umówieniu sie z kilkudniowym wyprzedzeniem ponieważ nieruchomość jest wynajmowana cały rok.Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825