94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert mieszkania

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Koszalin,
Cypryjska

249 000 | 33 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 2104021

Polecamy 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem (19,83 m2) o powierzchni 33,39 m2, położone na wysokim parterze w budynku z windą, w Koszalinie przy ulicy Cypryjskiej, w bloku wybudowanym w 2014 roku przez bardzo uznanego koszalińskiego dewelopera. Osiedle Unii Europejskiej to bardzo cenione, ciągle rozwijające się i poszukiwane miejsce do zamieszkania na mapie Koszalina. Lokal na rynku wtórnym, bardzo ładnie i praktycznie zaaranżowany w nowoczesnym stylu. Do mieszkania przynależy komórka lokatorska. Mieszkanie bardzo ciepłe, słoneczne, funkcjonalne i rozkładowe. Salon jest połączony z aneksem kuchennym. Budynek mieszkalny wyposażony jest w windę - to ogromna zaleta tego adresu. LOKALIZACJA: Odległość od centrum Koszalina wynosi około 3 km, dobry dojazd linią miejską nr 6. Osiedle Unii Europejskiej to ciągle rozwijająca się przestrzeń, mieszkania tutaj cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. W pobliżu kościół, sklep spożywczy, uwielbiane przez mieszkańców bistro Qura, Galeria Emka, przychodnia. OPŁATY: Miesięczny bardzo niski czynsz do wspólnoty wynosi około 190 zł i zawiera: fundusz remontowy;zaliczkę na ogrzewanie, (ogrzewanie miejskie);wywóz nieczystości;utrzymanie części wspólnych;zaliczkę na wodę. Dodatkowo płatna jedynie energia według indywidualnego zużycia. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń lub napisz do nas i dowiedz się więcej. Na naszej stronie Urbanowicz Centrum Nieruchomości znajdziesz więcej podobnych ofert. Zapraszamy!!

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Rzemieślnicza

164 000 | 45 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0505340

MIESZKANIE W KAMIENICY PRZY PARKU I JEZIORZE. SZCZECINEK UL. RZEMIEŚLNICZA Lokal mieszkalny o pow. 45,34m2 (powierzchnia po obrysie podłogi wynosi ok. 67m2) składający się z 2 pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju oraz spiżarni. Opis pomieszczeń: Pokój (pow. po obrysie ok. 16,20 m2 ) - panele podłogowe, płyta gkb, gładzie malowane, okna pcv, skosy, dwie zabudowane płytą wnęki; Pokój (pow. po obrysie ok. 26,30 m2 ) - panele podłogowe, płyta gkb, gładzie malowane, okna pcv, skosy; Kuchnia (pow. po obrysie ok. 7,40 m2) - terakota, płyta gkb, glazura, okno pcv, skosy; Łazienka z wc (pow. po obrysie ok. 3,50 m2) - terakota, glazura, wanna, umywalka, muszla; Przedpokój (ok. 1,80 m2) - terakota, płyty gkb gładzie malowane, domofon; Spiżarnia (pow. po obrysie ok. 11,70 m2) - panele podłogowe, płyta gkb, gładzie malowane, elektryczny bojler na ciepłą wodę quot;Galleoquot; 50l, skosy. Właściciel korzysta z piwnicy oraz wspólnego poddasza. Ogrzewanie c.o. miejskie. Ciepła woda podgrzewana za pomocą elektrycznego bojlera. Administratorem budynku jest ZGM-TBS. Opłaty miesięczne na marzec 2020 r. wynoszą ok. 176,83 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych. W kamienicy znajduje się również instalacja gazowa (mieszkanie nie jest obecnie podłączone). Z lokalem związany jest udział w częściach wspólnych budynku oraz w prawie własności działki pod budynkiem. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka pod budynkiem oznaczona jest symbolem 19MW - zabudowa mieszkaniowa. W planie zagospodarowania przestrzennego budynek w którym znajduje się przedmiotowy lokal mieszkalny został określony jako obiekt o wartościach historycznych i cechach zabytkowych chronionych planem miejscowym. Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Chełmińska

164 000 | 47 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505339

MIESZKANIE W POSZUKIWANEJ LOKALIZACJI SZCZECINEK UL. CHEŁMIŃSKA Oferujemy Państwu sprzedaż spółdzielczego własnościowego prawa do mieszkania o pow. 46,90 m2, składającego się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju, położonego na IV piętrze. Opis pomieszczeń: - Pokój (ok. 14,3m2) - wykładzina dywanowa, ściany malowane, okno pcv, drzwi balkonowe pcv, narożnik, balkon; - Pokój (ok. 6,8m2) - wykładzina dywanowa, ściany malowane, okno pcv, łóżko z materacem; - Pokój (ok. 9,6m2) - wykładzina dywanowa, ściany malowane, okno pcv; - Kuchnia (ok. 5,3m2) - wykładzina pcv, ściany malowane w części glazura, meble kuchenne, zlewozmywak, kuchnia `Amica`, lodówka `Ardo`, okno pcv; - Łazienka z wc (ok. 3m2) - terakota, glazura, wanna, umywalka, muszla, pralka `Polar`, piecyk gazowy; - Przedpokój (ok. 6,1m2) - wykładzina pcv, panele na ścianach. Właściciel korzysta z pomieszczenia w piwnicy. Ogrzewanie - z sieci, Ciepła woda - piecyk gazowy. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na styczeń 2020 r. wynoszą ok. 350 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na utrzymanie części wspólnych, zaliczka na ogrzewanie). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd wg wskazań liczników oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych i za gaz.Kupujący nie płaci prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czaplinek,
Sikorskiego

245 000 | 76 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505329

MIESZKANIE 3 - POKOJOWE W CENTRUM CZAPLINKA. Bardzo łade duże mieszkanie 3- pokojowe o pow. 76 m2 położone na parterze w centrum Czaplinka, po remoncie, zadbane, ciepłe, słoneczne. W KW mieszkanie opisane jest jako: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, przedpokój o łącznej powierzchni 76 m2. Opis mieszkania: - kuchnia - panele podłogowe, meble kuchenne, zlewozmywak, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, okap;- salon - na podłodze panele, na ścianach tapeta do malowania;- pokój - na podłodze panele, na ścianach tapeta do malowania;- pokój - na podłodze panele, na ścianach tapeta do malowania; - łazienka z wc - terakota, glazura, wanna, umywalka, szafka wisząca z lustrem;- przedpokój - panele podłogowe, na ścianach tapeta do malowania. Centralne ogrzewanie - własne gazowe (nowy piec gazowy dwu - funkcyjny znajduje się w łazience). Ciepła woda z gazowego pieca. W całym mieszkaniu wymienione okna pcv. Pomieszczenia z którch dodatkowo korzystają właściciele w ramach swoich udziałów:- piwnica;- pomieszczeczenie na strychu. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 240 zł (w tym m.in.: czynsz, fundusz remontowy). Z lokalem związany jest udział do 144/1000 w częściach wspólnych budynku i działce gruntu nr 290/2 o pow. 0,0492 ha. Wspólnota mieszkaniowa. ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ DOKUPIENIA DZIAŁKI OGRÓDKOWEJ W quot;RODZINNYCH OGRÓDKACH DZIAŁKOWYCHquot; ODDALONEJ OD MIESZKANIA OK. 200 M - CENA DO USTALENIA. Czaplinek - miasto położone na Pojezierzy Drawskim, między dwoma jeziorami: Jezioro Drawsko (o pow. 1781,5 ha, max głębokości 79,7 m) i Jezioro Czaplino (o pow. 106 ha) Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Borne Sulinowo,
Wojska Polskiego

195 000 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505331

BORNE SULINOWO - BARDZO ŁADNE MIESZKANIE, 3 - POKOJOWE Z DWOMA BALKONAMI, POŁOŻONE NA I PIĘTRZE W POBLIŻU LASU. Bardzo ładne 3 - pokojowe mieszkanie po remoncie, w większości wyposażone, rozkładowe, jasne, słoneczne, o pow. 64,6 m2 - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego z KW - administrator Spółdzielnia Mieszkaniowa quot;Morenyquot;. Mieszkanie w KW opisane jest jako 3 - pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. W skład mieszkania wchodzą: salon - na podłodze panele, na ścianach gładź, komplet nowych mebli, narożnik, stolik szklany; pokój z balkonem - na podłodze panele, na ścianach gładź, duże dwie szafy z lustrami, balkon; pokój z balkonem (sypialnia) - na podłodze panele, na ścianach gładź, zestaw szaf z lustrami, komoda, łóżko sypialniane; duża kuchnia - terakota, na ścianach kamyczek w części roboczej, na pozostałych ścianach gładź, meble kuchenne, kuchenka gazowa z piekarnikiem elektrycznym, zlewozmywak 2-komorowy; łazienka z wc - terakota, glazura, kabina prysznicowa, umywalka z szafką, muszla, lustro z oświetleniem; przedpokój - terakota, na ścianach częsciowo komyk ozdobny, w pozostałej części gładź, szafka z wieszakami. W całym mieszkaniu nowe okna i drzwi balkonowe pcv, nowe drzwi wejściowe antywłamaniowe, nowe drzwi wewnętrzne. Ogrzewanie (podzielniki ciepła) i ciepła woda (liczniki) z sieci. Opłaty miesięczne wynoszą ok. 390 zł. Właściciele mieszkania korzystają z piwnicy. Teren wokół budynku ogrodzony i ładnie zagospodarowany. Blisko mieszkania znajduje się przystanek BUS, sklepy. Borne Sulinowo - miasto wtopione w kompleks leśny, rozciągnięte przy południowym brzegu jeziora Pile (pow. jeziora 1002 ha) posiadające duże możliwości rozwoju turystyki w różnych formach (turystyki pobytowej i kwalifikowanej, w tym turystyki pieszej, rowerowej oraz kajakowej). Atrakcyjności dodaje też specyficzna historia miasta i gminy oraz odbywający się co roku quot;Międzynarodowy Zlot Pojazdów Militarnychquot;. Odległości: - Szczecinek - ok.20 km (dobre połączenie ze Szczecinkiem komunikacją BUS), - Czaplinek - ok. 20 km. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Sianożęty, Błękitne Tarasy
Lotnicza

249 546 | 48 m2 | pokoi: 2
nr oferty: 0206337

Luksusowe mieszkania apartamentowe z tarasami w obiekcie BŁĘKITNE TARASY w Sianożętach ok. 250 m od plaży !!!Uwaga !!! Super promocyjna cena brutto (z VAT 8 %) Apartament (wysoki parter - strona zachodnia) ... pow. całkowitej : 66,29m2 (w tym taras pow. 18,55 m2) pow. użytkowej : 47,74m2 ... 249 546złceny dotyczy wyłącznie sytuacji gdy klient Kupujący wpłaca przy umowie (przedwstępnej w formie aktu notarialnego) kwotę minimum 80 % ceny lokalu.W cenie komórka lokatorska! DOSKONAŁA LOKALIZACJA : Sianożęty k/Kołobrzegu ul. Lotnicza, ok. 250 m od szerokiej piaszczystej plaży - modna miejscowość nadmorska sąsiadująca bezpośrednio z Ustroniem Morskim. KOMPLEKS 135 komfortowych apartamentów (1- 2 pokojowych) o pow. 25 m2 - 48 m2 z dużymi TARASAMI o pow. 10-30 m2. STANDARD LOKALI APARTAMENTOWYCH : wykończone quot;POD KLUCZquot; (bez umeblowania) w bardzo wysokim, nowoczesnym standardzie m.in. nowatorskie ogrzewanie w systemie 3THERMO : ogrzewanie ścienne podtynkowe - najszlachetniejsza i najzdrowsza forma ogrzewania 3THERMO to głównie EKONOMIA, gwarantuje tańszą eksploatację (40-50 % oszczędności) oraz zwiększoną efektywność przy najmniejszej bezwładności. Wykończenie w 3 różnych wariantach: wersja quot;Prowansjaquot;, quot;Szaraquot; lub quot;Kolory Ziemi. BUDYNEK : V- kondygnacyjny (2 cichobieżne windy) kształtem przypomina literę L. STREFA FITNESS : pow. ok 330 m2 (wjazd windą) + 2 TARASY do opalania się (na zewnątrz strefy fitness) pow.ok 71 m2 każdy ! * 2 baseny z funkcją jacuzzi i przeciwprądem (pow. 3,2 x 6 m) * brodzik dla dzieci 2,5 m x 4 m (gł. 30 cm) * 2 jacuzzi 8-osobowe * 2 sauny (klasyczna i na podczerwień) * siłownia* sala zabaw dla dzieci PRALNIA : w przyziemiu budynku (zjazd windą) : dla właścicieli i gości (na żetony). ROWEROWNIA - WÓZKOWNIA w przyziemiu budynku (zjazd windą). KOMÓRKI LOKATORSKIE (pow. od 2,5-4 m2) w cenie (w przyziemiu budynku) - zjazd windą. TEREN KOMPLEKSU : dobrze nasłoneczniony, spokojny i zaciszny, ogrodzony i monitorowany TV z placem zabaw dla dzieci. STANOWISKA PARKINGOWE (naziemne : 80 szt) monitorowane systemem kamer TV - cena : 20.000 zł + VAT 23 % (do indywidualnego zakupu) WALORY KLIMATYCZNE i KRAJOBRAZOWE * jeden z najpiękniejszych zakątków polskiego wybrzeża łączący w sobie wygody i atrakcje letniska z możliwością wypoczynku w bliskim kontakcie z przyrodą. * charakteryzuje się łagodnym klimatem z dużą ilością aerozolu morskiego bogatego w cząsteczki jodu. * pobliskie wydmy porośnięte roślinnością, szeroka piaszczysta plaża i czysta woda gwarantują znakomite warunki do plażowania, kąpieli morskich i pieszych wędrówek. ATRAKCJE SIANOŻĘT : * TRASY ROWEROWE m.in. 1. Międzynarodowa Trasa R10 : Ustronie Morskie -Sianożęty - Kołobrzeg - Dźwirzyno - Rogowo - Rewa l- Międzyzdroje - Świnoujście 2. Sianożęty -Ustronie Morskie-Gąski (latarnia morska) Sarbinowo Chłopy 3. trasa do dębów (najstarszych w Polsce) Bolesław 800 lat i Warcisław 640 lat, położonych w niedalekim Podczelu. * AQUAPARK : centrum sportowo - rekreacyjnego HELIOS : czynne cały rok (ok 2 km) zjeżdżalnie, baseny kryte i odkryte, kręgielnia, korty tenisowe, siłownie. * 3 MOLA SPACEROWE (jedno z restauracją) * 2 STADNINY KONI : jazdy m.in. brzegiem morza ! * PAINTBALL (na działce 8.000 m2) * PARK LINOWY : 11 tras o różnym stopniu trudności - długości ok. 700 m * WESOŁE MIASTECZKO + WESTERN CITY - atrakcje dla dzieci i dorosłych. * GOLF (9 dołków) - w sąsiednim Ustroniu Morskim * LOTNISKO Bagicz (ok 3 km) loty turystyczne i widokowe nad morzem samolotami i motolotniami. * LOTNISKO Szczecin - Goleniów (ok 100 km) - świetny dojazd nową drogą ekspresową S6. STAN PRAWNY : własność apartamentu z udziałem w prawie użytkowania wieczystego działki gruntu. WARUNKI REZERWACJI : * opłata rezerwacyjna (zadatek) : 20.000 zł (rezerwacja po wpłacie do max 14 dni) za lokal apartamentowy * opłata rezerwacyjna (zadatek) : 10.000 zł (rezerwacja po wpłacie do max 14 dni) za stanowisko parkingowe * umowa przedwstępna notarialna dopłata do min 50 % ceny sprzedaży - reszta płatna w ratach miesięcznych (wg. harmonogramu) TERMIN WYDANIA APARTAMENTU : II kwartał 2021 r.