94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Zwycięstwa

278 395 | 43 m2
nr oferty: 2103409

Nowa oferta w Koszalinie - OSIEDLE ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań i lokali deweloperskich w Koszalinie, inwestycja realizowana przez uznanego na rynku dewelopera. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Ceny metra kwadratowego u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal o pow.42,83 m2, w tym pomieszczenie socjalne 2,38 m2 oraz WC 1,72 m2. Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz komórki lokatorskiej. Miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej (pow. od 3,5 m2 do 8,3 m2) w cenie 2000 zł/m2, komórki lokatorskie na kondygnacjach naziemnych (pow. od 1,5 m2 do 4,00 m2) w cenie 4.000 zł/m2. Wszystkie ceny są cenami brutto, zawierają należny podatek VAT, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%. Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie to doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co potrzebne do życia.Lokale usługowe są położone od strony ul. Zwycięstwa. Na parterze znajdą się 4 lokale usługowe. Każda klatka w budynku ABC będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod całym budynkiem planowana jest hala garażowa, w której będzie 48 miejsc parkingowych. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.

LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin,
Matejki

3 950 | 70 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 2103388

Opis nieruchomości. Lokal biurowo - usługowy położony w przy ul. Matejki o powierzchni 70m2. Lokalizacja na parterze III-kondygnacyjnej kamienicy z własnym - odrębnym wejściem bezpośrednio z ulicy. Nadaje się na siedzibę kancelarii notarialnej, prawniczej, biura rachunkowego, usługi medyczne, ubezpieczenia, inną działalność biurową, etc. W skład lokalu wchodzą 3 pomieszczenia biurowe o powierzchnia: 22,7m2, 16,4m2, 10,4m2, hall o powierzchni 13,4m2 (z którego została wydzielona przestrzeń na wc i zaplecze socjalne), wejście z korytarzem o powierzchni 6,6m2. Lokal został wykończony w wysokim standardzie zapewniającym jego funkcjonalność: - podwieszane sufity z energooszczędnym oświetleniem LED; - na ścianach zostały położone i pomalowane na biało gładzie; po stronie najemcy pozostaje położenie żądanego przez wynajmującego koloru; - okna PCV; - ogrzewanie z pieca gazowego, ciepła woda z elektrycznego przepływowego ogrzewacza wody; - do gniazd we wszystkich pomieszczenia zostały rozprowadzone i doprowadzone wszystkie instalacje techniczne: sieć telefoniczna, sieć komputerowa, instalacja alarmowa, sieć UPS; sieci te zostały zakończone odpowiednimi kontaktami i gniazdami; - stylowa stolarka wewnętrzna; - część ścian wewnętrznych jest przeszklona oraz wyposażona w luksfery; - w hallu położony został gres - poler; po stronie najemcy pozostaje położenie odpowiadającej klientowi wykładziny w pozostałych pomieszczeniach; - bezpośrednio przed lokalem znajduje się parking (strefa miejska, płatna). - bezpośrednio za lokalem znajduje się parking (strefa miejska, bezpłatna). Możliwa rozbudowa lokalu do powierzchni 107m2 (proponowany lokal stanowi wydzieloną część lokalu o powierzchni 107m2). Lokalizacja. Prestiżowa lokalizacja. Lokal położony w śródmieściu, przy ulicy mocno uczęszczanej przez samochody i pieszych. W najbliższym otoczeniu kancelarie prawnicze, kancelarie notarialne, biura projektowe, restauracje, itp. Kamienica odnowiona i pomalowana. Na parterze kamienic w tym ciągu znajdują się biura, natomiast na piętrach wyższych biura i lokale mieszkalne. Możliwe przeznaczenie. Lokal idealnie nadaje się na siedzibę kancelarii notarialnej, prawniczej, biura rachunkowego, usługi medyczne, ubezpieczenia, inną działalność biurową, etc. Działalność gastronomiczna - wykluczona. Opłaty. Czynsz najmu dla właściciela wynosi 3.950,- zł/miesiąc netto, do podanej kwoty należy doliczyć podatek Vat w wysokości 23% (przez wynajmującego wystawiana zostanie faktura Vat). Czynsz do wspólnoty wynosi 320,- zł/miesiąc i zawiera fundusz remontowy, zaliczki na wodę, sprzątanie i zarządzanie częściami wspólnymi, itp. Dodatkowe opłaty to: energia elektryczna, ogrzewanie, podatek od nieruchomości z tytułu prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej. Wymagana kaucja w wysokości 5.000,- zł. Preferowana umowa wieloletnia. Prezentacja lokalu. Prezentacja i oglądanie lokalu wyłącznie po uprzednim kontakcie z biurem.