94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk rosyjski facebookgoogle+

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofert lokale

sortuj
LOKAL na WYNAJEM
LOKAL na WYNAJEM

LOKAL na WYNAJEM

Koszalin,
Fałata

2 700 | 65 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 4402046

Rewelacyjnie zlokalizowany lokal użytkowy na parterze, znajdujący się w ciągu lokali handlowo usługowych bezpośrednio przy ulicy Fałata.Miejsce jest idealne dla działalności, która potrzebuje wyeksponowanej i prestiżowej lokalizacji. Znajduje się przy skrzyżowaniu ulic Fałata i Wańkowicza.Duże widoczne witryny gwarantują, że lokal sam w sobie będzie najlepszą reklamą dla jakiekolwiek działalności gospodarczej. Codziennie na światłach zatrzymują się setki samochodów.Dodatkowym atutem jest duży parking blisko lokalu, oraz to że położony jest on na granicy potężnego osiedla mieszkaniowego.Sam lokal ma powierzchnię 65 m2 i składa się z:- dużej sali sprzedaży, do której wchodzi się bezpośrednio z ulicy- na Sali sprzedaży znajduje się wejście do małego ok. 2m2 pomieszczenia, które jest zaadaptowane jako mały aneks kuchenny- dużego pomieszczenia mogącego służyć jako biuro, magazyn lub pokój socjalny- mniejszego pomieszczenia, z dużą szafą oraz- pomieszczenia wc z umywalką. Wysokość lokalu: od podłogi do sufitu 3 metry, od podłogi do belki konstrukcyjnej 2,72 metra.Ściany malowane, na podłodze wykładzina dywanowa.Koszty związane z wynajmem:- 2700 zł czynsz miesięczny, bez VAT- media: gaz (ciepła woda i ogrzewanie, rozliczany powierzchniowo), energia elektryczna, woda/ścieki - podatek od nieruchomości.Kaucja: preferowana dwumiesięczna.Oglądanie po wcześniejszym kontakcie z Pośrednikiem nr lic. 14825.

Mielno, lokal usługowy z możliwością rozbudowy przy ulicy prowadzącej na plażę.
LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Mielno, Mielno
Mielno

360 000 | 84 m2
nr oferty: 4402015

Lokal handlowy lub gastronomiczny w nadmorskim Mielnie. Obiekt składa się z pomieszczenia sklepowego na wysokim parterze oraz zaplecza w przyziemiu. Pomieszczenie sklepowe o powierzchni 36,50 m2 + taras przed wejściem o pow. 14 m2. Główne wejście do lokalu jest z jednej z głównych ulicy mielna prowadzących na Promenadę Przyjaźni i na plażę. Po sąsiedzku znajdują się inne lokale handlowe.Ogromnym plusem nieruchomości jest przyziemie składające się z pomieszczenia niegdysiejszej smażalni, chłodni, pokoju mieszkalnego, łazienki, korytarza oraz wiatrołapu z magazynkiem.W lokalu był poprzednio sklep spożywczo - monopolowy, jeszcze wcześniej smażalnia ryb, mała gastronomia. Lokal wymaga odświeżenia. Na podłodze i na ścianach jest terakota. Góra część ścian oraz sufit malowane. W cenie lokalu pozostaje część sprzętów: regały, lady itp. Ulokowanie nieruchomości gwarantuje szybki zwrot z inwestycji. Teren, na którym znajduje się nieruchomość, jest objęty Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, według którego możliwa jest rozbudowa obiektu o część mieszkalną do wysokości 10 m przy dachu płaskim oraz do wysokości 12 m przy dachu spadzistym.Wyjątkowe miejsce o quot;dobrych fluidachquot; ulubione nawet przez jaskółki. Lokal posadowiony jest na działce o pow. 87 m2. Do nieruchomości przynależy również druga działka o pow. 5 m2 oraz udział 1/12 w działce o pow. 472 m2. Zlecenie prowadzone pod nadzorem Pośrednika, nr licencji: 14825.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Zwycięstwa

284 505 | 44 m2
nr oferty: 2103311

Nowa oferta w Koszalinie - OSIEDLE ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań i lokali deweloperskich w Koszalinie, inwestycja realizowana przez uznanego na rynku dewelopera. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Ceny metra kwadratowego u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal o pow. 43,77 m2, w tym pomieszczenie socjalne 1,95 m2 oraz WC 1,73 m2. Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz komórki lokatorskiej. Miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej (pow. od 3,5 m2 do 8,3 m2) w cenie 2000 zł/m2, komórki lokatorskie na kondygnacjach naziemnych (pow. od 1,5 m2 do 4,00 m2) w cenie 4.000 zł/m2. Wszystkie ceny są cenami brutto, zawierają należny podatek VAT, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%. Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie to doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co potrzebne do życia.Lokale usługowe są położone od strony ul. Zwycięstwa. Na parterze znajdą się 4 lokale usługowe. Każda klatka w budynku ABC będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod całym budynkiem planowana jest hala garażowa, w której będzie 48 miejsc parkingowych. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Zwycięstwa

336 700 | 52 m2
nr oferty: 2103313

Nowa oferta w Koszalinie - OSIEDLE ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań i lokali deweloperskich w Koszalinie, inwestycja realizowana przez uznanego na rynku dewelopera. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Ceny metra kwadratowego u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal o pow.51,80 m2, w tym pomieszczenie socjalne 20,67 m2, komunikacja 9,50 m2 i łazienka 6,13 m2. Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz komórki lokatorskiej. Miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej (pow. od 3,5 m2 do 8,3 m2) w cenie 2000 zł/m2, komórki lokatorskie na kondygnacjach naziemnych (pow. od 1,5 m2 do 4,00 m2) w cenie 4.000 zł/m2. Wszystkie ceny są cenami brutto, zawierają należny podatek VAT, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%. Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie to doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co potrzebne do życia.Lokale usługowe są położone od strony ul. Zwycięstwa. Na parterze znajdą się 4 lokale usługowe. Każda klatka w budynku ABC będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod całym budynkiem planowana jest hala garażowa, w której będzie 48 miejsc parkingowych. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Koszalin, Rokosowo
Zwycięstwa

218 010 | 34 m2
nr oferty: 2103312

Nowa oferta w Koszalinie - OSIEDLE ZWYCIĘSTWA. Prezentujemy najnowszą ofertę mieszkań i lokali deweloperskich w Koszalinie, inwestycja realizowana przez uznanego na rynku dewelopera. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Ceny metra kwadratowego u nas są identyczne, jak ceny u samego dewelopera. Jesteśmy z Tobą w całym procesie nabycia mieszkania. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Lokal o pow. 33,54 m2, w tym pomieszczenie socjalne2,58 m2 oraz WC 1,82 m2. Nabywca jest zobowiązany do zakupu miejsca postojowego w garażu oraz komórki lokatorskiej. Miejsce postojowe w hali garażowej 30.000 zł, komórki lokatorskie w hali garażowej (pow. od 3,5 m2 do 8,3 m2) w cenie 2000 zł/m2, komórki lokatorskie na kondygnacjach naziemnych (pow. od 1,5 m2 do 4,00 m2) w cenie 4.000 zł/m2. Wszystkie ceny są cenami brutto, zawierają należny podatek VAT, a więc nabywca jest zwolniony z podatku PCC 2%. Osiedle Zwycięstwa w Koszalinie to doskonałe położenie wśród zieleni, świetna komunikacja, infrastruktura zapewniająca wszystko, co potrzebne do życia.Lokale usługowe są położone od strony ul. Zwycięstwa. Na parterze znajdą się 4 lokale usługowe. Każda klatka w budynku ABC będzie wyposażona w cichobieżną windę z poziomu garaży. Pod całym budynkiem planowana jest hala garażowa, w której będzie 48 miejsc parkingowych. Lokale zostaną oddane w stanie deweloperskim. Zakończenie budowy segmentów A, B i C planowane jest na sierpień 2019r. Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się więcej. ZAPRASZAMY.

LOKAL na SPRZEDAŻ
LOKAL na SPRZEDAŻ

LOKAL na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Wyszyńskiego

699 000 | 128 m2 | pokoi: 14
nr oferty: 0504656

LOKAL UŻYTKOWY W CENTRUM MIASTA. SZCZECINEK UL. WYSZYŃSKIEGO. Lokal użytkowy (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu użytkowego) o pow. 127,88 m2, położony na parterze, przy głównej ulicy, składający się z: wiatrołapu, izby ekspedycyjnej, komunikacji, magazynu środków opatrunkowych, magazynu produktów leczniczych, archiwum, pomieszczenia administracyjno - szkoleniowego, izby recepturowej, śluzy, zmywalni, szatni, pomieszczenia socjalnego, toalety oraz komory przyjęć. Lokal posiada dwa wejścia, obecnie wykorzystywany jest jako apteka. Opis pomieszczeń: - wiatrołap (ok. 4,93m2) - terakota, gładzie malowane, sufit podwieszany, wejście do lokalu; - izba ekspedycyjna (ok. 32,97m2) - terakota, gładzie malowane, okna pcv, grzejniki panelowe, sufit podwieszany; - komunikacja (ok. 22,96m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany, okna drewniane, grzejnik, wejście do lokalu; - magazyn środków opatrunkowych (ok. 3,12m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany; - magazyn produktów leczniczych (ok. 10,81m2) - terakota, ściany malowane, sufit podwieszany, okna drewniane, grzejnik; - archiwum (ok. 2,25m2) - terakota, ściany malowane; - pomieszczenie administracyjno-szkoleniowe (ok. 9,80m2) - terakota, gładzie malowane, okno pcv, okno drewniane, grzejnik panelowy; - śluza (ok. 3,77m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, umywalka, sufit podwieszany; - izba recepturowa (ok. 7,45m2) - terakota, gładzie malowane, okno pcv, okno drewniane, sufit podwieszany; - zmywalnia (ok. 5,45m2) - terakota, gładzie malowane, w części roboczej glazura, zlew, sufit podwieszany; - szatnia (ok. 4,87m2) - terakota, gładzie malowane; - pomieszczenie socjalne (ok. 3,28m2) - terakota, gładzie malowane, zlew, świetlik; - toaleta (ok. 3,81m2) - terakota, gładzie malowane, glazura, umywalka, grzejnik, muszla klozetowa; - komora przyjęć (ok. 5,43m2) - terakota, gładzie malowane, okno drewniane, świetlik. Centralne ogrzewanie z sieci miejskiej. Administratorem budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne administraycyjne wynoszą ok. 1 168 zł (wraz z ogrzewaniem). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wywóz nieczystości oraz media wg zużycia. Istnieje również możliwość wynajęcia lokalu za cenę 4 305 zł/miesiąc brutto (3 500 zł/miesiąc netto) + opłaty administracyjne. W pobliżu znajdują się: sklepy, banki, markety, lokale usługowe, deptak, ratusz, park oraz jezioro Trzesiecko. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznania się ze stanem nieruchomości (lokalu).