94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk ukraiński facebook

zmień widok ofertzmień widok ofertzmień widok ofertoferty nieruchomości

sortuj
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Czaplinek,
Szczecinecka

129 000 | 90 m2 | pokoi: 4
nr oferty: 0505092

MIESZKANIE BEZCZYNSZOWE W DWU RODZINNYM BUDYNKU Mieszkanie 4 - pokojowe o pow. 89,54 m2 położone na pierwszym piętrze. W Księdze Wieczystej mieszkanie opisane jest jako: 4 pokoje, kuchnia, spiżarka, piwnica, pomieszczenie w budynku gospodarczym. Opis mieszkania: - cztery przejściowe pokoje, - kuchnia z małą oddzielną spiżarką (w kuchni jest zamontowany piec gazowy dwufunkcyjny), - w jednym pokoju zrobiono prowizoryczną łazienkę, wc i pom. (składzik) - oddzielone przepierzeniem z desek, - w trzech pokojach okna pcv, podłogi deska. Centralne ogrzewanie - własne etażowe podłączone do pieca gazowego dwufukcyjnego. Ciepła woda podgrzewana piecem gazowym. Pomieszczenia przynależne:- piwnica o pow. 28,85 m2;- pomieszczenie gospodarcze o pow. 14,55 m2 (znajduje się w podwórku). Strych ogólnodostepny (umowny sposób korzystania). Z lokalem związany jest udział do 1/2 w częściach wspólnych budynku i działce gruntu nr 140 o pow. 0,0486 ha. Podatek od nieruchomości - ok. 80 zł /kwartał. Czaplinek - miasto położone na Pojezierzy Drawskim, między dwoma jeziorami: Jezioro Drawsko (o pow. 1781,5 ha, max głębokości 79,7 m) i Jezioro Czaplino (o pow. 106 ha). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Silnowo,
Osiczyn

109 000 | 57 m2 | pokoi: 3
nr oferty: 0505087

BEZCZYNSZOWE MIESZKANIE W USTRONNYM MIEJSCU w Osiczynie k. Silnowa ok. 2,3 km od Jeziora Pile i plaży gminnej. Piękne rozkładowe mieszkanie 3 pokojowe w budynku 5-cio lokalowym, po kapitalnym remoncie (rok temu) z wyposażeniem, idealne mieszkanie dla rodziny z dziećmi, jak i do korzystania rekreacyjnie.W KW mieszkanie opisane jest jako: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój oraz dwa pomieszczenia gospodarcze. Opis mieszkania: - przedpokój - panele podłogowe, na ścianach tapeta, meble z lustrem; - pokój (sypialnia) - panele podłogowe, na ścianach tapeta, Łóżko sypialniane, dwie duże szafy z lustrami, dwie szafki nocne; - pokój gościnny - panele podłogowe, na ścianach tapeta; - pokój - panele podłogowe, na ścianach tapeta; - kuchnia - terakota, w części roboczej glazura, meble kuchenne, kuchenka indukcyjna z piekarnikiem elektrycznym, zmywarka, zlewozmywak, stół, cztery taborety; - łazienka - terakota, glazura, kabina prysznicowa, muszla (ciepła woda - z bojlera elektrycznego). W całym mieszkaniu okna pcv, nowe drzwi wejściowe oraz wewnętrzne, wymieniona instalacja elektryczna wraz z rozdzielnią, w mieszkaniu jest poprowadzona siła. Centralne ogrzewanie: w chwili obecnej właściciele ogrzewają mieszkanie przez grzejniki olejowe elektryczne, w planie Właściciele mieli wstawić kominek w pokoju gościnnym z rozprowadzeniem do wszystkich pomieszczeń (plan kominka jest na zdjęciu, łączny koszt kominka wraz z materiałami oraz montażem 7.000 zł) Piwnica (właściciele korzystają): - pom. piwnicy o pow. ok. 8 m2; - pom. o pow. ok. 40 m2 - skład opału dla dwóch lokali; - pom. kotłowni. Na działce znajduje się budynek gospodarczy - do lokalu przynależą dwa pom. gospodarcze: o pow. 20,90 m2 (garaż) i 10,71 m2. Z lokalem związany jest udział do 232/1000 części we współwłasności do pozostałych wspólnych części budynku i działki gruntu nr 6/2 o pow. 0,9000 ha. Działka obsadzona jest wysokim drzewostanem, Właściciele mieszkania korzystają z działki. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DOM na SPRZEDAŻ
DOM na SPRZEDAŻ

DOM na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Sienkiewicza

203 000 | 49 m2
nr oferty: 0505088

CUDOWNE MIESZKANIE (1/2 domu) Z OGRÓDKIEMSZCZECINEK UL. SIENKIEWICZA Przedmiotem sprzedaży jest udział do 1/2 części w nieruchomości składającej się z zabdowanej domem w zabudowie bliźniaczej i budynkami gospodarczymi działki nr 89. Część będąca przedmiotem sprzedaży to: - mieszkanie o pow. ok. 49,25 m2, składające się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju; - budynek gospodarczy; - garaż; - wydzielona i odgrodzona część ogródka; Opis pomieszczeń mieszkania: - Pokój (ok. 16,65m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, na suficie tynk ozdobny; - Pokój (ok. 9,90m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, okno pcv; - Pokój (ok. 10,50m2) - podłoga drewniana, gładzie malowane, okno pcv; - Kuchnia (ok. 5,00m2) - terakota, glazura oraz gładzie malowane, meble kuchenne; - Łazienka z wc (ok. 3,60m2) - terakota, glazura, muszla, umywalka, prysznic, dwufunkcyjny piec gazowy quot;Ulrichquot;, okno pcv; - Przedpokój (ok. 3,60m2) - podłoga drewniana, tynk strukturalny, kamień elewacyjny gipsowy; W ramach swojego udziału właściciel korzysta z części domu, działki i budynków gospodarczych, według umownego podziału. Dom podzielony jest na mieszkania na parterze i na piętrze. Budynek mieszkalny jest ocieplony, podpiwniczonym kryty dachówką. Media: Prąd, woda, kanalizacja, gaz - z sieci; Ogrzewanie: c.o. własne gazowe (piec gazowy quot;Ulrichquot;). Ciepła woda - piec gazowy quot;Ulrichquot;. Działka nr 89 o pow. 667 m2 podzielona w sposób umowny. W ramach swojego udziału właściciel korzysta z wydzielonej części ogródka, ogrodzonej z osobnym wejściem (przez budynek gospodarczy). Ogródek obsiany trawą z nasadzeniami drzew i krzewów z urządzonym oczkiem wodnym. Korzysta również w wydzielonej części frontowej działki. Właściciel użytkuje budynek gospodarczy oraz garaż o pow. ok. 20,50 m2 - murowany z oknem. W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego działka oznaczona jest symbolem 11MN - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna bliźniacza. Budynek o walorach zabytkowych, chroniony prawem miejscowym. Dojazd drogą asfaltową. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ
MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

MIESZKANIE na SPRZEDAŻ

Szczecinek,
Spółdzielcza

85 000 | 25 m2 | pokoi: 1
nr oferty: 0505089

KAWALERKA POŁOŻONA W SZCZECINKU PRZY ULICY SPÓŁDZIELCZEJ. Lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu bez księgi wieczystej), położony na drugim piętrze, o pow. 25,26 m2, składający się z pokoju, kuchni, łazienki, wc i przedpokoju. Opis pomieszczeń: - pokój o pow. ok. 16 m2 - panele podłogowe, gładź malowana, okno pcv, dywan, stół, 2 krzesła, 4 komody, łóżko; - przedpokój o pow. ok. 2,2 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana; - kuchnia o pow. ok. 4,2 m2 - wykładzina pcv, gładź malowana, zlewozmywak z szafką, kuchenka gazowa, płyta gazowa, okap, mała lodówka, okno pcv; - łazienka o pow. ok. 1,5 m2 - posadzka, ściany malowane, częściowo lamperia, piecyk gazowy `Vaillant`, - wc o pow. ok. 1,2 m2 - wykładzina pcv, ściany malowane, częściowo lamperia, sedes, pralka. Właściciel korzysta z piwnicy. Zarządcą budynku jest Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Opłaty miesięczne na dzień 08.2019 r. wynoszą ok. 180 zł (w tym: fundusz remontowy, zaliczka na c.o., eksploatacja). Dodatkowo do opłat należy doliczyć opłaty za wodę, prąd i gaz wg zużycia oraz opłatę za wywóz nieczystości wg osób zamieszkałych. Woda podgrzewana za pomocą piecyka gazowego znajdującego się w łazience. Istnieje możliwość zamiany lokalu na inny. Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Biuro nie posiada dokumentacji budowlanej. Nieruchomość (lokal) nie posiada świadectwa charakterystyki energetycznej. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości (lokalu).

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lubnica,
,

46 000 | 4735 m2
nr oferty: 0505086

DZIAŁKA Z DOSTĘPEM DO RZEKI GWDY POŁOŻONA W LUBNICY Z WARUNKAMI ZABUDOWY NOWA ATRAKCYJNA CENA! Przedmiotem oferty jest bardzo ładnie położona działka numer 3/24 o obszarze 4735m2 z dostępem do rzeki Gwdy, płynącej z Jeziora Wielimie, w pobliżu niewielkiego zalewu małej elektrowni wodnej i w okolicy lasów. W sąsiedztwie znajdują się zabudowania mieszkalne, a ok. 1 km od kompleksu jest Park Owadów Owadogigant w Lubnicy. Działka w ewidencji gruntów oznaczona jest jako grunty orne RVI, łąki trwałe ŁV, nieużytki N. Działka o wymiarach ok. 204m x 22m Aktualnie gmina Okonek dla obrębu Lubnica nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. Dla działki została wydana decyzja ustalająca warunki zabudowy i sposób zagospodarowania terenu polegające na: - budowie budynków mieszkalnych w nieprzekraczalnych liniach zabudowy; - dachy dwuspadowe o nachyleniu połaci 30 - 45 stopni, główna kalenica równoległa lub prostopadła do granic działki; - wysokość do kalenicy max.8 m; - pow. zabudowy budynku mieszkalnego max. 200 m2; - powierzchnia biologicznie czynna min. 90% niezabudowanej powierzchni działki; - odprowadzenie wód opadowych i roztopowych - powierzchniowo na teren własny; - obowiązujące ogrzewanie oparte o niskoemisyjne źródła ciepła; - budowa przydomowych oczyszczalni ścieków; - zaopatrzenie w wodę z wiejskiej sieci wodociągowej; - ogrzewanie - indywidualne. Dojazd do działki drogą asfaltową a następnie drogą wewnętrzną. Odległość: - ok. 20 km od Szczecinka, - ok. 7 km od Lotynia, - ok. 17 km od Okonka, - ok. 40 km od Złotowa, - ok. 165 km od Poznania. Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki (oznaczone na mapie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ
DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

DZIAŁKA na SPRZEDAŻ

Lubnica,
,

24 000 | 3131 m2
nr oferty: 0505085

DZIAŁKA Z DOSTĘPEM DO RZEKI GWDY POŁOŻONA W LUBNICY NOWA ATRAKCYJNA CENA! Przedmiotem oferty jest bardzo ładnie położona działka numer 3/12 o obszarze 3131m2 z dostępem do rzeki Gwdy, płynącej z Jeziora Wielimie, w pobliżu niewielkiego zalewu małej elektrowni wodnej i w okolicy lasów. W sąsiedztwie znajdują się zabudowania mieszkalne, a ok. 1 km od kompleksu jest Park Owadów Owadogigant w Lubnicy. Działka w ewidencji gruntów oznaczona jest jako grunty orne RV, RVI. Działka o wymiarach ok. 182m x 18m Aktualnie gmina Okonek dla obrębu Lubnica nie posiada planu zagospodarowania przestrzennego. W aktualnym studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta i gminy Okonek działka przeznaczona jest w części jako teren zabuodwy rekreacji indywidualnej, w części na cele rolne a w części jako teren zieleni naturalnej. Przez działkę przebiega napowietrzna linia średniego napięcia i ustanowiona jest służebność przesyłu. Dojazd do działki drogą asfaltową. Odległość: - ok. 20 km od Szczecinka, - ok. 7 km od Lotynia, - ok. 17 km od Okonka, - ok. 40 km od Złotowa, - ok. 165 km od Poznania. Do sprzedaży przeznaczone są także sąsiednie działki (oznaczone na mapie). Kupujący bez prowizji. Przedstawione informacje zostały opracowane na podstawie danych uzyskanych od Zamawiającego, mogą różnić się od stanu faktycznego i ulec zmianie oraz nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Warunki wykonania infrastruktury technicznej do uzgodnienia z instytucjami branżowymi. Zalecamy osobiste zapoznanie się ze stanem nieruchomości.