94 347 70 00, invest@investsc.pl język polskijęzyk angielskijęzyk niemieckijęzyk hiszpańskijęzyk ukraiński facebook
(Symbol 1904138) OBIEKT na SPRZEDAŻGostkowo,
Obiekt agroturystyczny Gostkowo

Do sprzedaży obiekt  agroturystyczny w Gostkowie.

Idealne miejsce do wypoczynku o każdej porze roku, z dala od cywilizacji, w środku lasu, w ciszy i spokoju. To całkowicie przebudowane stare gospodarstwo, położone 600 metrów od jeziora Bobięcińskiego Wielkiego, najważniejszego elementu Parku Krajobrazowego. Pięknie utrzymane trawniki, drzewa i krzewy dzielą przestrzeń na osobne miejsca do wypoczynku.

Dostępne atrakcje: łódki wiosłowe na jeziorze, rowery, boisko do siatkówki, duży plac zabaw dla dzieci z wieloma atrakcjami, sauna, ognisko.

Wielką atrakcję stanowi duży basen kąpielowy (20 x 25m) z przystosowanym dla małych dzieci z bezpiecznym zejściem do wody.

Woda oczyszcza się biologicznie poprzez stałą wymianę z przylegającym do basenu stawem, bez żadnych środków chemicznych, w stawie żyją ryby, a główna oczyszczalnia wody to odpowiednio dobrana roślinność.

Nieruchomość posiada własne ujęcie wody ze studni głębinowej (pozyskiwanie wody bezkosztowe).

W stawie leżącym po przeciwnej stronie gospodarstwa można karmić z ręki i obserwować dorodne karpie.

W skład kompleksu budynków wchodzą:

Całoroczny budynek o powierzchni prawie 200 m2

  • z trzema sypialniami i łazienką na piętrze,
  • salą kominkową z jadalnią, aneksem kuchennym, łazienką na parterze
  • stołem bilardowym

Całoroczny domek 2 lub 3 pokojowy, letnie domy 2 i 3 pokojowe. Wszystkie domy mają umeblowane tarasy, każdy wyposażony jest we własny grill, leżaki.

Każdy dom ma jedną lub 2 łazienki z kabinami prysznicowymi, we wszystkich są aneksy kuchenne lub osobne kuchnie wyposażone w kuchenki 4 palnikowe, lodówki, zestawy nakryć stołowych, garnki i inny niezbędny w gospodarstwie domowym sprzęt. Domki położone w komfortowych odległościach od siebie umożliwiają spokojny wypoczynek każdego z gości.

Teren posesji ogrodzony z oświetlonym parkingiem dla gości.

W okolicy ciekawe miejsca do zwiedzania w rejonie Polanowa, Bobolic, Białego Boru, Miastka, elektrowni szczytowo-pompowej w Żydowie, spacery po okolicy równie pięknej jak i mało uczęszczanej, a także grzybobranie w sezonie jesiennym.

Odległość od morza Bałtyckiego to zaledwie 60 km.

Gostkowo znajduje się na granicy dwóch przepięknych krain – Pojezierza Drawskiego i Pojezierza Bytowskiego. Jezioro Bobięcińskie leży w trójkącie miast Bobolice, Polanów i Miastko.Odległość z Gostkowa do Bobolic wynosi 12 km, do Polanowa – 18 km, do Miastka 20 km.

Zapraszamy do wizytacji tego wspaniałego miejsca.

 

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Treść ma charakter informacyjny i zalecamy ich osobistą weryfikację. Kontaktując się z biurem Klient wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych / Dz.U.Nr. 133 poz. 883/. Klientowi przysługuje prawo do wglądu do swoich danych osobowych i ich aktualizacji.

Symbol
1904138
Miejscowość
Gostkowo
Gmina
Polanów
Ulica
Gostkowo
Rodzaj obiektu
Obiekt
Powierzchnia całkowita
588 m2
Powierzchnia działki
63 424 m2
Cena cena w innych walutach
1 290 000 PLN
Cena za m2
2 194 PLN
Forma własności działki
Własność

Doradca odpowiedzialny za ofertę

Jakub Malinowski

Jakub Malinowski

Pośrednik licencja 25195

Stażysta


licencja: 25195
jakub@investsc.pl
tel.: 602-632-277

przeglądaj moje oferty

Zapytaj o ofertę